2012 - Bart Gremmen (WOLVON in Nijmegen)

Deventer

12 November


Popronde Deventer is terug!

 

En we organiseren het dit jaar weer zoals je het gewend bent: gratis toegankelijk en met optredens door de hele stad!

Ontdek jouw favoriete nieuwe act in je stamkroeg, Loev of 'gewoon' in De Hip!.

Check het programma hieronder.

 

In iedere stad aanwezig, de infostand!

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19:00u de Popronde infostand.
Ook bij de infostand: Popronde CD's van vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts en boeken over (ietsjes meer dan) 25 jaar Popronde. En als je er dan toch bent, stem ook meteen op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

 

Wijziging

Het optreden van IKIGA van 22:45 vervalt, hiervoor in de plaats speelt Jacht van 23:15-00:00 bij Vrienden van Vroeger.
Het optreden van Baardvader van 22:00 uur in Davo vervalt, hiervoor in de plaats speelt Bella Luna.

Popronde previews

14:00 Emile Lagarde Duurzaamheidscentrum Deventer, Grote Kerkhof 1 1

14:45 Katie Koss Locatie Punt, Scheepvaartstraat 7 2

15:30 Lisa Ploeger Duurzaamheidscentrum Deventer, Grote Kerkhof 1 1

16:15 Malu Plato Deventer, Lange Bisschopstraat 14 3

16:30 Hiigo Locatie Punt, Scheepvaartstraat 7 2

Popronde line up

15:00 Bella Luna LOEV Deventer, Brink 50 4

15:30 Boaz Bibliotheek Deventer, Stromarkt 18 5

16:00 Ben Forte Schouwburg Deventer, Leeuwenbrug 2 6

18:45 Malu Schouwburg Deventer, Leeuwenbrug 2 6

19:30 Shaemless Burgerweeshuis , Bagijnenstraat 9 7

20:00 Mood Bored De Hip, Brink 21 8

20:15 Dogman Brut x Perifeer, Bagijnenstraat 11 9

20:30 A Minor Problem Walhalla , Achter de Muren-Zandpoort 20 10

Hiigo DAVO Bieren, Sluisstraat 6 11

20:45 A. Johanson Mimik, Achter de Muren Vispoort 8 -10 12

Rats and Daggers De Heks, Brink 63 13

21:00 BLANKO Vrienden van Vroeger, Grote Kerkhof 23 14

Jerry Island De Bisschop, Brink 17 15

Oliver Pesch Irish Elk, Brink 29 16

Wasted Youth Club Burgerweeshuis , Bagijnenstraat 9 7

21:30 Cavolo Nero LOEV Deventer, Brink 50 4

Faske De Hip, Brink 21 8

IVYVOX Het Glas In Lood, Nieuwe Markt 4 17

Lisa Ploeger De Zevende Hemel, Grote Kerkhof 28 18

21:45 COW Shift Z Brut x Perifeer, Bagijnenstraat 11 9

22:00 Bella Luna DAVO Bieren, Sluisstraat 6 11

Lady Shaynah Schouwburg Deventer, Leeuwenbrug 2 6

Mountain Eye Walhalla , Achter de Muren-Zandpoort 20 10

22:15 Emile Lagarde Mimik, Achter de Muren Vispoort 8 -10 12

flut. De Heks, Brink 63 13

22:30 Marathon Burgerweeshuis , Bagijnenstraat 9 7

22:45 Daniel Nolet Irish Elk, Brink 29 16

DUIMALOT De Bisschop, Brink 17 15

23:00 Babs De Hip, Brink 21 8

Katie Koss Het Glas In Lood, Nieuwe Markt 4 17

23:15 Jacht Vrienden van Vroeger, Grote Kerkhof 23 14

23:30 Fred Goverde DAVO Bieren, Sluisstraat 6 11

Rose Marin De Zevende Hemel, Grote Kerkhof 28 18

Talee Walhalla , Achter de Muren-Zandpoort 20 10

00:00 CHARLOT Burgerweeshuis , Bagijnenstraat 9 7

00:30 Luc Pustjens Burgerweeshuis , Bagijnenstraat 9 7

01:15 Jaro Burgerweeshuis , Bagijnenstraat 9 7

Gemeente Deventer Colored Monkeys Fraizle Dominos Deventer