KopnaKopna - 2002 - Bart Gremmen

Amersfoort

27 Oktober


POPRONDE PREVIEW

Bagels & Beans, Arnhemsestraat 33

 

INFOSTAND

Vanaf 19:30 uur en tijdens de hele Popronde-avond te bezoeken: de Popronde infostand. Voor alle informatie over Popronde en voor merchandise bezoek je de infostand bij buiten op Hof, ter hoogte van Halewijn. Hier kun je al je vragen kwijt, de Popronde CD 2012 (of een van de vorige edities) aanschaffen, oordopjes kopen, een van de mooie Popronde T-shirts halen of de Popronde-paraplu kopen (altijd handig!).

 

Hollandse Nieuwe podium

Coffee Corazon (15) met Mister and Mississippi, Dakota, Bird on the Wire en Chris Kok and the Civil Union

Serious Talent podium

Zandfoort aan de Eem (18) met John Coffey, Dotan en Coppersky

Popronde line up

13:00 Nouveau Vรฉlo , 1

14:00 Angela Moyra Velvet Music, Havik 7a 2

Lucas Hamming Bagels & Beans, Arnhemsestraat 33 3

14:20 NY Fan , 1

16:00 The Happy Notes Society , 1

17:00 Bodypolitics Velvet Music, Havik 7a 2

17:40 Bernard Gepken The Bakery, Krommestraat 30 4

18:00 Sanguita Halewijn, Hof 14 5

18:30 Aafke Romeijn Toast!, Hof 38 6

19:00 Birdt De Inspiratieboot, Kleine koppel 7 7

Sandy Dane Hemels, Langestraat 63 8

20:00 dyzack De Vereeniging, Kleine Koppel 36 9

Loud Squirt The Flame, Arnhemsestraat 31 10

MADI de observant, Stadhuisplein 7 11

Willard Cody Kinki Kappers, Lavendelstraat 2b 12

20:30 John Coffey Zandfoort aan de Eem, Kleine Koppel 20/21 13

Let's Go Eskimo Zomaar, Appelmarkt 18 14

Mister and Mississippi Coffee Corazon, Krommestraat 18 15

Oh, Brave Wide Eyes VVV Amersfoort, Breestraat 1 16

Sue the Night Onder de Linde, Groenmarkt 16 17

20:45 Major Tom de observant, Stadhuisplein 7 11

21:00 Kid Totem The Flame, Arnhemsestraat 31 10

mezlev Hemels, Langestraat 63 8

Sidewalk Queens, Groenmarkt 13 18

21:15 Dakota Coffee Corazon, Krommestraat 18 15

PLeaSe! de observant, Stadhuisplein 7 11

21:30 APRIL Curtis, Hof 7 19

Blind Parade Miles, Hof 25 20

Daniel Versteegh van Zanten, Bloemendalsestraat 2 21

Nadie Reyhani DARA, Grote Koppel 5 22

Super909 Kinki Kappers, Lavendelstraat 2b 12

22:00 Bird on the Wire Coffee Corazon, Krommestraat 18 15

Captain Hook Lazy Louis, Arnhemsestraat 1-3 23

Dotan Zandfoort aan de Eem, Kleine Koppel 20/21 13

Double G & The Ouzo Family Vyssotski, Lieve Vrouwestraat 17 24

La Corneille 't Nonnetje, Groenmarkt 3-5 25

Senor Sandor Onder de Linde, Groenmarkt 16 17

The T.S. Eliot Appreciation Society De Vereeniging, Kleine Koppel 36 9

22:15 Duncan Idaho Zomaar, Appelmarkt 18 14

Sur Nilsson van Zanten, Bloemendalsestraat 2 21

22:45 OneManWolfPack Kinki Kappers, Lavendelstraat 2b 12

The Jacks de observant, Stadhuisplein 7 11

23:00 Chris Kok and Civil Union Coffee Corazon, Krommestraat 18 15

Kayser Karel Boothill, Krankeledenstraat 12 26

23:15 Breitner Miles, Hof 25 20

COPPERSKY Zandfoort aan de Eem, Kleine Koppel 20/21 13

The AppleJacks de observant, Stadhuisplein 7 11

23:30 3rd Floor Magic Vyssotski, Lieve Vrouwestraat 17 24

Leeways Onder de Linde, Groenmarkt 16 17

0:00 Atlantic Attraction 't Nonnetje, Groenmarkt 3-5 25

0:30 Palio SuperSpeed Donkey de Kelder, Eemlaan 1 27

We Sell Guns Boothill, Krankeledenstraat 12 26

1:30 WOLVON de Kelder, Eemlaan 1 27

2:30 Wooden Constructions de Kelder, Eemlaan 1 27

Afterparty


Palio SuperSpeed Donkey, Wolvon en Wooden Constructions - Poppodium de Kelder, 00.30 uur


Map Amersfoort

Gemeente Amersfoort