2012 - Tom Roelofs (Dotan in Utrecht)

Arnhem

14 Oktober


PROGRAMMA PREVIEW POPRONDE ARNHEM

Kroese, Rijstraat 31 (1)

Bibliotheek Arnhem, Koningstraat 26 (2)

 

INFOSTAND

Vanaf 19.30u en tijdens de hele Popronde avond te bezoeken: de PR infostand.

Voor alle informatie over Popronde en voor merchandise bezoek je de infostand in Luxor Live, Willemsplein 10 (25). Hier kun je de Popronde Poncho scoren, je eigen unieke Popronde T-shirt fabriceren, polsbandjes halen, de Popronde CD 2011 (of 1 van de vorige edities) aanschaffen.

Popronde line up

21:00 Gavin Mee Bosch, Apeldoornsestraat 4A 5

Marijn Kleyn, Jansplein 52 4

Port of Call Oranje Koffiehuis, Arke Noachstraat 7 3

21:15 BBThree Meijers, Beekstraat 2 7

I'm not mukowski De Wacht , Bovenbeekstraat 9

the galactic lo-fi orchestra the Stage, Munterstraat 5 8

21:30 Hansen Tomas Freaky Piano Bar, Korenmarkt 26 26

Hunting The Robot 4All - Shotjesbar, Duizelsteeg 2 11

Qeaux Qeaux Joans Sugar Hill, Klarendalseweg 192 13

Sir Yes Sir Mick O' Connells, Korenstraat 2 14

Tim Calis & Reinders Florian, Jansplein 59 10

Two Days Left Willemeen, Willemsplein 1 12

21:45 Capeman Barron, Luthersestraat 11 15

June Noa De Kroeg, Nieuwstraat 27 17

Stefany June Babo, Bovenbeekstraat 28 16

We Are FM Kinki Kappers, Korte straat 21 18

22:00 F.O.O.B. 't Huys, Korenstraat 3a 18

Let's Go Eskimo Cycloon, Ingenieur J.P. van Muijlwijkstraat 348 24

Mensenkinderen selexyz, Jansplein 56 20

Rachel Louise Oranje Koffiehuis, Arke Noachstraat 7 3

The Dance Paradigm, Steenstraat 128 19

22:15 Fabian Kleyn, Jansplein 52 4

Mozes and the Firstborn the Stage, Munterstraat 5 8

Rats On Rafts The Pegasus Pub, Zwanenstraat 4 21

22:30 BlackboxRed 4All - Shotjesbar, Duizelsteeg 2 11

Burial Earth Willemeen, Willemsplein 1 12

Katía Mahler, Velperbuitensingel 25 22

The Cool Quest Meijers, Beekstraat 2 7

22:45 (Never mind the) Stars Barron, Luthersestraat 11 15

All Missing Pieces Babo, Bovenbeekstraat 28 16

Are You A Lion Mick O' Connells, Korenstraat 2 14

Far I Florian, Jansplein 59 10

Los Jalapeños De Beugel, Duizelsteeg 20 23

Staatseinde Kinki Kappers, Korte straat 21 18

23:00 Aïrto Oranje Koffiehuis, Arke Noachstraat 7 3

Audio Adam 't Huys, Korenstraat 3a 18

Flux Bosch, Apeldoornsestraat 4A 5

GardenFest Paradigm, Steenstraat 128 19

23:15 Fata 'el Moustache' Morgana the Stage, Munterstraat 5 8

The Fudge The Pegasus Pub, Zwanenstraat 4 21

23:45 Milkbar Barron, Luthersestraat 11 15

Are You A Lion ,

Sir Yes Sir ,

00:30 Misery Kids Luxor Live, Willemsplein 10 25

01:30 Anatopia Luxor Live, Willemsplein 10 25

02:30 Kill 'em Mister Luxor Live, Willemsplein 10 25

ntb Flux ,

My Corduroy Life ,

Afterparty


Misery Kids, Anatopia en Kill 'em Mister - Luxor Live, 00:30 uur


Map Arnhem