2014 - Mitch Wolters (Stopcontact in Arnhem)

Arnhem

10 Oktober


INFOSTAND

Vanaf 20:00 uur en tijdens de hele Popronde-avond te bezoeken: de Popronde infostand. Voor informatie over Popronde, tips over bands die je niet mag missen en voor merchandise bezoek je de infostand bij Korenmarkt 42. Ook bij de infostand; Popronde CD's van de vorige edities, de jubileum CD box met 10 jaargangen van Popronde, Popronde oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts en paraplu's. Komt dat zien!

 

WIJZIGINGEN!
IX vervangt Nene bij Den Koopman (22:15)
Me en Mr Janssen speelt extra bij Stella by Starlight (20:45)

Popronde previews

15:30 Project Bongo Kroese, Rijnstraat 31 1

17:00 PAUW Kroese, Rijnstraat 31 1

20:45 Lion, Meet Lizard Doppio Espresso, Koningstraat 16B 2

Popronde line up

20:30 James Wood Momento, Oude Oeverstraat 98 3

Nosoyo Gaudi aan de Rijn, Onderlangs 117 4

20:45 Me & Mr. Jansen Stella by Starlight, Coehoornstraat 33 5

21:00 Cas Ronckers Kinki Kappers, Kortestraat 11a 6

on eva Hijman Ongerijmd, Grote Oord 15 7

21:15 Sofia Dragt Arnhem Media Building, Nieuweplein 3 8

The Sensational Second Cousins The Move, Varkensstraat 17 9

21:30 Einfach Kurt Meijers, Beekstraat 2 10

Geert & The Chiefs de Barron, Luthersestraat 11 11

Tenfold Verheyden, Wezenstraat 6 12

XOXO De Kroeg, Nieuwstraat 27 13

21:45 Cosmic U Momento, Oude Oeverstraat 98 3

FAUT HAUT Luxor Live (kleine zaal), Willemsplein 10 14

GoMute Babo Café, Bovenbeekstraat 28 15

Ode to the Quiet Diehl, Willemsplein 46 16

Project Bongo Mick O'Connells, Korenstraat 2-2a 17

22:00 CUT_ Doppio Espresso, Koningstraat 16B 2

Mathijs Leeuwis Hijman Ongerijmd, Grote Oord 15 7

Sväva Stella by Starlight, Coehoornstraat 33 5

Try Acrobatics Kinki Kappers, Kortestraat 11a 6

22:15 IX Den Koopman, Korenmarkt 12 18

Sunday Zombies & the Brain Pegasus Pub, Zwanenstraat 4 19

Three High Fives 4All, Duizelsteeg 2 20

22:30 De Skaggerz De Wacht, Bovenbeekstraat 1 21

Stuart Mavis de Barron, Luthersestraat 11 11

The Black Cult Willemeen, Willemsplein 1 22

The Shady Greys Oranje Koffiehuis, Arke Noachstraat 7 23

TRIO ESCOBAR Brigant, Apeldoornsestraat 4A 24

22:45 Call It Off The Move, Varkensstraat 17 9

Menhir De Beugel, Duizelsteeg 20 25

Radio Days De Kroeg, Nieuwstraat 27 13

Straight from the Fridge Diehl, Willemsplein 46 16

The Cannonball Johnsons Meijers, Beekstraat 2 10

23:00 Close Up Babo Café, Bovenbeekstraat 28 15

Just Regular Guys Kinki Kappers, Kortestraat 11a 6

REVELLER Arnhem Media Building, Nieuweplein 3 26

TurboMonster Momento, Oude Oeverstraat 98 3

23:15 capcap... cap Luxor Live (kleine zaal), Willemsplein 10 14

David Douglas Doppio Espresso, Koningstraat 16B 2

23:30 The Great Communicators Mick O'Connells, Korenstraat 2-2a 17

The Sweet Release of Death Pegasus Pub, Zwanenstraat 4 19

23:45 Amariszi Brigant, Apeldoornsestraat 4A 24

CHARRLES 4All, Duizelsteeg 2 20

Sunday Kids Stella by Starlight, Coehoornstraat 33 5

The Doots Den Koopman, Korenmarkt 12 18

00:00 Ego.Riser The Move, Varkensstraat 17 9

Soskop + band de Barron, Luthersestraat 11 11

00:15 Meitje De Kroeg, Nieuwstraat 27 13

PAUW Willemeen, Willemsplein 1 22

01:00 Stopcontact Luxor Live, Willemsplein 10 27

02:15 Maask Luxor Live, Willemsplein 10 27

Afterparty


Stopcontact en Maask - Luxor Live, 01:00


Map Arnhem


Gemeente Arnhem Popcentrum Jacobiberg Luxor Live Alustaal