2013 - Bart Notermans (Adam & the Relevants in Delft)

Arnhem

27 Oktober


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand bij Luxor Live. Ook bij de infostand: Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

Popronde previews

14:00 Sured Gaudi aan de Rijn, Onderlangs 117 1

16:00 Vic Willems Kroese, Rijnstraat 31 2

17:00 Okke Punt Kroese, Rijnstraat 31 2

Popronde line up

20:30 Jagd Mahler, Velperbuitensingel 25 3

Jermain Bridgewater Hijman Ongerijmd, Grote Oord 15 4

Super Ego De Barron, Korenmarkt 13 5

Sured Gaudi aan de Rijn, Onderlangs 117 1

20:45 Kiki Mettler sZin Eten & Drinken, Velperbuitensingel 21 6

Maurice van Hoek Sint Jan, Jansplein 2 7

The Hubschrauber Mick O'Connells, Korenstraat 2-2a 8

21:00 Aïcha Cherif Café Meijers, Beekstraat 2 9

Dakota The Move, Varkensstraat 17 10

Oliver Alexander 't Taphuys, Jansplein 56 11

Tom Tukker Luxor Live, Willemsplein 10 12

21:15 Jolene Stella by Starlight, Coehoornstraat 33 13

PEER Pegasus Pub, Zwanenstraat 4 14

Vic Willems Bar De Groen, Kleine Oord 15

Writist Burgers & Wijnbar Iveau, Kleine Oord 78 16

21:30 Lil MG Mahler, Velperbuitensingel 25 3

The Howlin Metropole, Steenstraat 68 17

The Silverfaces Café Classen, Beekstraat 25 18

Waltzburg Den Koopman, Korenmarkt 12 19

21:45 Banner. sZin Eten & Drinken, Velperbuitensingel 21 6

Cosmo V Brigant, Apeldoornsestraat 4A 20

Massi CMC Culture Music Club, Luthersestraat 11 21

Willie Darktrousers & de Splinters Café de Kroeg, Nieuwstraat 27 22

22:00 GRIM TIM Mick O'Connells, Korenstraat 2-2a 8

Moon Moon Moon Café Madame Touché, Korenmarkt 7 23

Yasmine Luxor Live, Willemsplein 10 12

22:15 BEAUX Sint Jan, Jansplein 2 7

Dandelion Pegasus Pub, Zwanenstraat 4 14

KASPER Stella by Starlight, Coehoornstraat 33 13

Tony Clifton Café Meijers, Beekstraat 2 9

22:30 DOOXS Mahler, Velperbuitensingel 25 3

Jan Terlouw Junior & The Nightclub Hijman Ongerijmd, Grote Oord 15 4

Life's Electric De Barron, Korenmarkt 13 5

22:45 Cookhouse Burgers & Wijnbar Iveau, Kleine Oord 78 16

Mexican Surf The Move, Varkensstraat 17 10

23:00 das bisschen Totschlag Brigant, Apeldoornsestraat 4A 20

Dawn Brothers Luxor Live, Willemsplein 10 12

OBESE De Beugel, Duizelsteeg 20 24

23:15 Colin Waters Stella by Starlight, Coehoornstraat 33 13

Mantra Café de Kroeg, Nieuwstraat 27 22

Okke Punt Bar De Groen, Kleine Oord 15

23:30 Batobe Mahler, Velperbuitensingel 25 3

Voltage Mick O'Connells, Korenstraat 2-2a 8

23:45 Certain Animals Pegasus Pub, Zwanenstraat 4 14

The Irrational Library Brigant, Apeldoornsestraat 4A 20

00:15 PaPa GoNi The Move, Varkensstraat 17 10

0:00 KAUW Luxor Live, Willemsplein 10 12

The Hazzah Den Koopman, Korenmarkt 12 19

1:00 Quibus Luxor Live, Willemsplein 10 12

Afterparty


KAUW & Quibus - Luxor Live, 00:00 uur


Map Arnhem


Gemeente Arnhem