2013 - Mitch Wolters (Wolf In Loveland in Eindhoven)

Arnhem

29 Oktober


Popronde Arnhem 2021 gaat door! 
 

En de stoelen mogen aan de kant! In o.a. Luxor Live, Willemeen, Café Kroon, Rozet en meer kun je genieten van de nieuwste, meest talentvolle acts van het moment!

En bijzijn is meemaken, koop daarom snel je kaartje via de widget aan de zijkant -->

 

We vragen je om een coronatoegangsbewijs en legitimatiebewijs te laten zien. Dat kan bij de eerste show die je wilt bezoeken en bij de infostand. Daar krijg je een polsbandje. 

 

Je hoeft niet meer te reserveren en kunt dus spontaan binnenlopen. Mits er nog plek is natuurlijk!

Je hoeft geen anderhalve meter afstand meer te houden en kunt dus staand (of dansend) van het optreden genieten. Top toch?!

 

Meer info over Popronde 2021 en de coronaregels vind je op 

Popronde Daily

Popronde previews

16:00 Alison Jutta Café Bosch, Apeldoornseweg 4a 1

16:30 DADA Café Kroon, Hommelstraat 66 2

17:00 Graeme James StationsHuiskamer , Stationsplein 158c 3

Josephine Odhil Café Bosch, Apeldoornseweg 4a 1

17:15 Josimar Gomes Café Kroon, Hommelstraat 66 2

18:00 Roos Meijer StationsHuiskamer , Stationsplein 158c 3

Zoë Low Café Bosch, Apeldoornseweg 4a 1

18:45 SOME Café Kroon, Hommelstraat 66 2

19:00 Géonne Hartman StationsHuiskamer , Stationsplein 158c 3

Popronde line up

19:00 THYRZA De Melkfabriek , Nieuwe Kade 1 4

19:30 JASONWATERFALLS Nelson , Coehoornstraat 33 5

Liza Weald Fabrics and More , Pastoorstraat 18 6

Max Poolman Arnhems Boeken Café Libertas, Klarendalseweg 477-1 7

19:45 Leah Rye Café Bosch, Apeldoornseweg 4a 1

Nana M. Rose De Melkfabriek , Nieuwe Kade 1 4

20:00 KEES Gaudi aan de Rijn, Onderlangs 117 8

Lucky Blue DAVO Bar, Rijnkade 41 9

SØWT Studio Het Lab, Badhuisstraat 9 10

SULTAN. The Pegasus, Zwanenstraat 4 11

YVES Rozet, Kortestraat 16 12

Zoë Low Luxor Live, Willemsplein 10 13

20:15 Jessy Yasmeen Sound & Soul foodbar , Kastanjelaan 1 14

Luna Morgenstern Willemeen, Willemsplein 1 15

MAYLEAF Café Kroon, Hommelstraat 66 2

yoanne Brouwerij Durs, Klarendalseweg 534 16

20:30 Deveron 108 Tattoo Studio, Gele Rijders Plein 30 17

Graeme James Fabrics and More , Pastoorstraat 18 6

M. Lucky Kroese, Rijnstraat 31 18

MEAU De Melkfabriek , Nieuwe Kade 1 4

Melle JEU de boules Bar, Coehoornstraat 56 19

Roos Meijer Arnhems Boeken Café Libertas, Klarendalseweg 477-1 7

Show Pony GIOIA by studio Konijnenvoer, Tullekensteeg 8 20

20:45 Bahghi BABO Café, Bovenbeekstraat 28 21

Jadi D Luxor Live, Willemsplein 10 13

Neil Hollyn Nelson , Coehoornstraat 33 5

ParHasard Hijman Ongerijmd, Grote Oord 15 22

21:00 MINKA Café Bosch, Apeldoornseweg 4a 1

The Desmonds MindFull Tattoos, Nieuwstad 13 23

Tres Navy Rozet, Kortestraat 16 12

21:15 GUYY Brouwerij Durs, Klarendalseweg 534 16

Joey's Midnight Club DAVO Bar, Rijnkade 41 9

Kalaallit Nunaat The Pegasus, Zwanenstraat 4 11

LUCAS De Melkfabriek , Nieuwe Kade 1 4

Noa Lauryn Sound & Soul foodbar , Kastanjelaan 1 14

NONCHELANGE Willemeen, Willemsplein 1 15

THE GREAT HURRICANE ESCAPE Studio Het Lab, Badhuisstraat 9 10

21:30 Alison Jutta GIOIA by studio Konijnenvoer, Tullekensteeg 8 20

Casey's Call Café Kroon, Hommelstraat 66 2

puntjudith Luxor Live, Willemsplein 10 13

21:45 Changing Tides 108 Tattoo Studio, Gele Rijders Plein 30 17

Mt. Atlas Café Atlanta , Staringplein 40 24

Nicolaas JEU de boules Bar, Coehoornstraat 56 19

22:00 ANNNA BABO Café, Bovenbeekstraat 28 21

GIRLSGIRLSGIRLS Nelson , Coehoornstraat 33 5

KY. De Melkfabriek , Nieuwe Kade 1 4

Wowi Rozet, Kortestraat 16 12

22:15 CLOUDSURFERS MindFull Tattoos, Nieuwstad 13 23

Frontstreet Hijman Ongerijmd, Grote Oord 15 22

GINGE Sound & Soul foodbar , Kastanjelaan 1 14

LE MOTAT Willemeen, Willemsplein 1 15

NABER Luxor Live, Willemsplein 10 13

Stella Café Bosch, Apeldoornseweg 4a 1

22:30 Andy & the Antichrist The Pegasus, Zwanenstraat 4 11

Melle Jutte Club Rembrandt, Velperplein 10 25

Socks;SportsSocks DAVO Bar, Rijnkade 41 9

The Ballet Bombs De Beugel, Duizelsteeg 20 26

Throwing Bricks Studio Het Lab, Badhuisstraat 9 10

22:45 Cashmyra Café Kroon, Hommelstraat 66 2

Juan Juan GIOIA by studio Konijnenvoer, Tullekensteeg 8 20

KEES De Melkfabriek , Nieuwe Kade 1 4

VULVA 108 Tattoo Studio, Gele Rijders Plein 30 17

23:00 Hey Team Luxor Live, Willemsplein 10 13

Minor Citizen Café Atlanta , Staringplein 40 24

23:10 ACOUSTIC ASSHOLE Willemeen, Willemsplein 1 15

23:15 More Ease Sound & Soul foodbar , Kastanjelaan 1 14

Philine Nelson , Coehoornstraat 33 5