2013 - Dennis Khalil (The Tightropes in Den Bosch)

Breda

14 November


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.00 uur de Popronde infostand op de Markt, bij café Vulling. Ook bij de infostand: Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

Stem op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Als ode aan de in 2017 overleden voorzitter van Stichting Popwaarts, Paul Smits, is de Paul Smits Award in het leven geroepen, de award voor de favoriete performer van de Popronde bezoeker. In iedere stad kan het publiek haar stem uitbrengen bij de infostand!

AFTERPARTY

"En we gaan nog niet naar huis..." café De Bruine Pij is op 14 november de enige officiële Popronde Breda-afterparty. Hier kun je dansen, drinken en sjansen tot in de kleine uurtjes, terwijl Druiprek via hun energieke en chaotische live-set iedereen laat dansen!

Popronde previews

17:00 Bony Macaroni Koffie Bij Teun, De Barones 17 1

Popronde line up

19:15 Lotte Pen Nieuwe Veste Centrum voor de Kunsten, Molenstraat 6 2

19:30 Baer Traa In Kannen & Kruiken, Veemarktstraat 45 3

Suzy V Foodhall Breda, Reigerstraat 24 4

19:45 Out Of Skin Hutspot, Houtmarktpassage 164 5

20:00 Electric Company Vulling, Grote Markt 16 6

Jade PraiZe Hi-Fi Klubben, Korte Brugstraat 10 7

20:15 Alison's Fall SamSam, Grote Markt 2 8

Magic Moon Lievense, Prinsenkade 7 9

20:30 Paracetamøl Mezz, Keizerstraat 101 10

RZLZ Het Hijgend Hert, Pasbaan 7 11

YSA Brandpunt, Reigerstraat 16 12

20:45 Nele Needs A Holiday Heeren van Breda, Grote Markt 31 13

Real Derek De Bommel, Halstraat 1 14

Scott & Young Studio Dependance, Vismarktstraat 2 15

21:00 Alison Marble Mad Molly's, Schoolstraat 6 16

Ben Forte Hi-Fi Klubben, Korte Brugstraat 10 7

KAT SKILLS De Bruine Pij, Kerkplein 7 17

RADERKRAFT Pier15, Veilingkade 12 18

Zeno Foodhall Breda, Reigerstraat 24 4

21:15 Beerbottle Chopsticks Borrel Bar Breda, St. Janstraat 3 19

Eva van Manen Hier en Dhaar, Reigerstraat 14 20

Kay Slice Bruxelles, Havermarkt 7 21

Merel Sophie Het Zwarte Schaap, Halstraat 2 22

MUDDY GREASE Publieke Werken, St. Annastraat 12 23

The Naked Sweat Drips De Brug, Prinsenkade 13 24

21:30 Cymbaline Old Dutch, Sint Janstraat 3A 25

Paterzonen De Speeltuin, Visserstraat 14 26

The Secret Love Parade Plan B, Kasteelplein 2 27

Two and a Half Girl Phoenix, Industriekade 5 28

21:45 Bony Macaroni Mezz, Keizerstraat 101 10

Foxlane Vulling, Grote Markt 16 6

22:00 Joan Franka SamSam, Grote Markt 2 8

SONNDR Het Hijgend Hert, Pasbaan 7 11

22:15 Dan August Foodhall Breda, Reigerstraat 24 4

Disk Space Pier15, Veilingkade 12 18

SpeakEasy Lievense, Prinsenkade 7 9

22:30 Bastian Benjamin Hi-Fi Klubben, Korte Brugstraat 10 7

Hypergoods Brandpunt, Reigerstraat 16 12

Nancy Kleurenblind en De Zingende Roadie Heeren van Breda, Grote Markt 31 13

TESSEL De Bommel, Halstraat 1 14

22:45 MONTBLANK De Bruine Pij, Kerkplein 7 17

23:00 BONGLOARD Borrel Bar Breda, St. Janstraat 3 19

Deathtrap Phoenix, Industriekade 5 28

Dr Justice & The Smooth Operators Mezz, Keizerstraat 101 10

Fjaler Hier en Dhaar, Reigerstraat 14 20

Leonard Luka Het Zwarte Schaap, Halstraat 2 22

23:15 Destructive Penguins Old Dutch, Sint Janstraat 3A 25

Price De Brug, Prinsenkade 13 24

Three Little Clouds Publieke Werken, St. Annastraat 12 23

23:30 Get Jealous Vulling, Grote Markt 16 6

23:45 Queen's Pleasure De Speeltuin, Visserstraat 14 26

00:00 The Resurrection Pier15, Veilingkade 12 18

00:45 Druiprek De Bruine Pij, Kerkplein 7 17

Afterparty


Druiprek - 00.45 uur, De Bruine Pij


Map Breda