2013 - Bart Notermans (GOOD MEAT in Delft)

Den Bosch

2 Oktober


PROGRAMMAWIJZIGING (staat niet in de programmaboekjes)

- 20.00uur indie/popband Crying Boys Café vervangt FARA in koffiecafé Douwe Egberts.
- Aumffie speelt om 20.30uur en McGyver om 23.00uur. De acts zijn omgedraaid in het hiphopprogramma van De Toonzaal.
- Breaking Levees speelt om 21.30uur en FRIARS om 23.30uur in The Legends Sportsbar.
- Het optreden van Stöma in het ARTuarium is helaas geannuleerd. Hiermee vervalt de locatie voor Popronde Den Bosch 2015.

 

INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand op de Markt 79. Popronde CD's van de vorige edities, de jubileum CD box, Popronde oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

Popronde previews

13:00 Valentina Elèni Koning Willem I College, Vlijmenseweg 2 1

15:00 Charl Delemarre Mieters, Vughterstraat 84 2

17:30 All the king's daughters Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 3

Popronde line up

14:30 Valentina Elèni Mieters, Vughterstraat 84 2

19:30 All the king's daughters Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 3

20:00 Blupaint De Knillispoort, Korte waterstraat 15 4

Crying Boys Cafe Douwe Egberts, Visstraat 33 5

20:15 Lookapony P79, Markt 79 6

20:20 Jeanne Rouwendaal Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 3

20:30 1st of June De Bieb, Hinthamerstraat 72 7

Aaumffie De Toonzaal, Prins Bernhardstraat 4-6 8

Goodnight Moonlight 't Opkikkertje, Markt 38 9

Stöma ARTuarium, Burgemeester Loeffplein 70H 10

21:00 ALUMNA Mieters, Vughterstraat 84 2

BIXBY Mariapaviljoen, Burgemeester Loeffplein 70 11

Early Adopters Lohengrin, Erasmusstraat 9 12

Jesse Woodson 't Bonte Palet, Hinthamerstraat 99 13

21:10 Daniel Cane & The Rebellion Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 3

21:15 Tales That Are Not Supposed To Be Heard By People De Knillispoort, Korte waterstraat 15 4

21:30 Breaking Levees The Legends, Snellestraat 48-50 14

Fake Billy & The False Prophets De Palm, Hinthamerstraat 82 15

Gitta de Ridder De Bieb, Hinthamerstraat 72 7

Max Meser 't Opkikkertje, Markt 38 9

The Ish De Toonzaal, Prins Bernhardstraat 4-6 8

21:45 DARLYN De Basiliek, Hinthamerstraat 83 16

St. Tropez P79, Markt 79 6

22:00 Demi Knight Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 3

Donnerwetter Het Veulen, Korenbrugstraat 9-A 17

Kissing Jane 't Pumkpke, Parade 3 18

Postcards From Mars De Boulevard, Pensmarkt 5 19

Wolves Dressed in Sheep De Keulse Kar, Sint Janskerkhof 1-B 20

22:30 Angelo Boltini Bar Le Duc, Korenburgstraat 5-7 21

Echo Movis De Knillispoort, Korte waterstraat 15 4

Half Way Station Lohengrin, Erasmusstraat 9 12

Rogier Pelgrim 't Bonte Palet, Hinthamerstraat 99 13

22:45 Alexi Lalas 't Opkikkertje, Markt 38 9

Orange Fox Roels, Korte Putstraat 6 22

22:50 Charl Delemarre Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 3

23:00 McGyver De Toonzaal, Prins Bernhardstraat 4-6 8

Oud Schuim Twee KeerBellen, Snellestraat 46 23

Secret Rendezvous Blondt, Parade 4 24

23:30 Friars The Legends, Snellestraat 48-50 14

Longen Verkadefabriek, Boschdijkstraat 45 25

The Hidden Agenda De Palm, Hinthamerstraat 82 15

23:45 Convoi Exceptional De Keulse Kar, Sint Janskerkhof 1-B 20

00:00 Iguana Death Cult World Skate Center, Buitendijk 2 26

01:00 Yakumo W2 Poppodium, Boschveldweg 473 27

Afterparty


Yakumo - W2 Poppodium, 01.00 uur


Map Den Bosch


Dukebox New Skool Fest W2N8 eFFect Festival