2012 - Tom Roelofs (John Coffey in Haarlem)

Enschede

15 November


UPDATES:

Volgs ons op Facebook voor de laatste updates.

 

INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.00u de Popronde infostand op de Oude Markt. Ook bij de infostand: Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

Stem op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Als ode aan de in 2017 overleden voorzitter van Stichting Popwaarts, Paul Smits, is de Paul Smits Award in het leven geroepen, de award voor de favoriete performer van de Popronde bezoeker. In iedere stad kan het publiek haar stem uitbrengen bij de infostand!

Popronde previews

15:30 Suzy V Stoet, Pijpenstraat 15 1

15:45 YSA Boekhandel Broekhuis, Markstraat 12 2

16:00 Simon Keats KLOF, Haverstraatpassage 17 3

16:30 Tricklebolt Kaj's Guitarstore, Korte Haaksbergerstraat 25-27 4

Popronde sessions

20:00 Queen's Pleasure Torenkamer Grote Kerk, Oude Markt 32 5

21:00 Destructive Penguins Torenkamer Grote Kerk, Oude Markt 32 5

22:00 Robin Kester Torenkamer Grote Kerk, Oude Markt 32 5

23:00 Aidan & the Wild Torenkamer Grote Kerk, Oude Markt 32 5

Popronde line up

20:00 RADERKRAFT Planet of Sound, Haverstraatpassage 54 6

20:15 Scott & Young Het Bolwerk, Stadsgravenstraat 21 7

Shaemless Jansen & Janssen, Oude Markt 10 8

20:30 NEMSIS Stanislaus Brewskovitch, Stadsgravenstraat 59 9

20:45 ONEGODLESS Rocks, Hofstraat 3 10

Robin Kester Metropool Enschede, Willem Wilminkplein 2 11

21:00 Hypergoods Concordia Expo, Langestraat 56 12

Suzy V San Remo, Stadsgravenstraat 53 13

21:15 Eva van Manen Vestzak Theater, Walstraat 35 14

Joan Franka België, Oude markt 20 15

21:30 Aidan & the Wild Concordia Theater, Oude Markt 15 16

Alison's Fall Molly Malone, Oude Markt 11 17

MONTBLANK Metropool Café, Willem Wilminkplein 2 18

21:45 Oliver Oat Het Bolwerk, Stadsgravenstraat 21 7

The Ballet Bombs Jansen & Janssen, Oude Markt 10 8

22:00 Real Derek Stanislaus Brewskovitch, Stadsgravenstraat 59 9

Simon Keats Eetcafé bij Flip, Langestraat 58 19

22:15 Magnetic Spacemen Rocks, Hofstraat 3 10

Queen's Pleasure Metropool Enschede, Willem Wilminkplein 2 11

22:30 HYTES Concordia Expo, Langestraat 56 12

YSA San Remo, Stadsgravenstraat 53 13

22:45 Destructive Penguins België, Oude markt 20 15

Foxlane Perron 22, Stationsplein 1 20

23:00 A.M. Sam Metropool Café, Willem Wilminkplein 2 18

The Beatnik Concordia Theater, Oude Markt 15 16

23:15 BLACK MONSOON Jansen & Janssen, Oude Markt 10 8

23:30 Gumbo Kings Eetcafé bij Flip, Langestraat 58 19

Paracetamøl Stanislaus Brewskovitch, Stadsgravenstraat 59 9

23:45 BONGLOARD Metropool Enschede, Willem Wilminkplein 2 11

00:00 Tricklebolt Rocks, Hofstraat 3 10

00:30 Three Little Clouds Metropool Café, Willem Wilminkplein 2 18

Afterparty


Three Little Clouds - Metropool Caf, 00.30u


Map Enschede

Enschede Promotie Metropool Enschede Wilminktheater PAMM Productions ArtEZ Conservatorium Enschede Gemeente Enschede Booster Festival