2013 - Tom Roelofs (Amber Arcades in Haarlem)

Haarlem

12 Oktober


PROGRAMMAWIJZIGING

 

INFOSTAND

Vanaf 20:00 uur en tijdens de hele Popronde-avond te bezoeken: de Popronde infostand. Voor informatie over Popronde, tips over bands die je niet mag missen en voor merchandise bezoek je de infostand tussen Café Stemming en Café Pitcher (Koningstraat) in. Ook bij de infostand; Popronde CD's van de vorige edities, de jubileum CD box met 10 jaargangen van Popronde, Popronde oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts en paraplu's. Komt dat zien!

STEMPELKAART
Laat je Popronde Stempelkaart (te verkrijgen bij alle locaties en de infostand) bij 7 verschillende locaties stempelen en maak kans op onder meer vrijkaarten voor Patronaat en de Toneelschuur en een bierarragement bij Café Briljant. De eerste 100 deelnemers die hun kaart inleveren, krijgen bovendien een CD van Popronde. Je kan je stempelkaart tot 23:30 inleveren bij de infostand (Koningsstraat) en vanaf 23:30 bij de garderobe van Patronaat.


Haarlem Vinyl Stad III presenteert Popronde 7-inch tijdens Popronde Haarlem 
Met tracks van Yorick van Norden, Orgaanklap, Cheap Thrills en Twin Shades. Een samenwerking tussen de onafhankelijke platenwinkels van Haarlem, Sounds, North End, Tipitina, Irrational Library en Suburban Record Store, Patronaat Haarlem en mede mogelijk gemaakt door Record Industry. Met live instores in alle winkels en de VVV Haarlem.

 

CORTONVILLE SESSIES
Cortonville, het onafhankelijk platform onder leiding van Eric Corton, organiseert in verschillende steden wederom speciale Cortonville sessies: Intieme en (semi-)akoestische optredens voor een select publiek die terug te zien zijn op www.cortonville.com.  De shows vinden plaats in Studio Helmbreker.  De shows vinden plaats in Studio Helmbreker.  LET OP: vooraf aanmelden via mail (haarlem@popronde.nl) of voor aanvang van het concert aan de deur.  VOL=VOL. 

20:00 uur: Mark Lotterman

22:00 uur: Wolf in Loveland

Popronde previews

14:30 Dassuad VVV Haarlem, Verwulft 11 1

15:00 Daybroke Sounds, Grote Houtstraat 141 2

15:30 Sunday Sun North End, // 3

TWIN SHADES Suburban Record Store, Donkere Spaarne 14 zwart 4

16:00 Girl Beard Irrational Library, Doelstraat 31 5

16:30 Yorick van Norden Tipitina, Schagchelstraat 12 6

17:00 The Heat Sounds, Grote Houtstraat 141 2

17:30 ORGAANKLAP Suburban Record Store, Donkere Spaarne 14 zwart 4

Popronde line up

19:45 MY BLUE VAN 't Kantoor, Gierstraat 78 7

20:00 Daybroke De Tempelier, Tempeliersstraat 54 8

Wolf In Loveland Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

20:15 Trip to Dover Flapcan, Zijlstraat 9 10

20:30 Casa de la Muerte Wapen van Bloemendaal, Zijlvest 1 11

Isabelle Amé Studio, Grote Markt 25 12

Noam Vazana Philharmonie (Blauwe Zaal), Lange Begijnestraat 11 13

20:45 Low Tide Island Briljant, Lange Annastraat 33 14

Na'omi Pariama van Beinum, Klokhuisplein 3 15

When We Are Wild Patronaat, Zijlsingel 2 16

21:00 Dassuad In Den Koffer, Kruisstraat 23 17

Draw the Parade In De Stemming, Koningstraat 54 18

21:15 DÉMIRA de Roemer, Botermarkt 17 19

MY BABY 't Kantoor, Gierstraat 78 7

The Future's Dust Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

Tududuh Storing, Houtplein 12 20

21:30 Amber Arcades Philharmonie (Grote Zaal), Lange Begijnestraat 11 21

Lieve Bertha De Lift, Grote Markt 29 22

The Elementary Penguins Stiels, Smedestraat 21 23

Woot De Tempelier, Tempeliersstraat 54 8

21:45 Girl Beard Melkwoud, Zijlstraat 63 24

Mark Lotterman La Pien Noir, Koningstraat 58 25

21:55 SUIT AND TIE JOHNS Patronaat, Zijlsingel 2 16

22:00 Fire Walk With Us Bone, Turfmarkt 2 26

Inge van Calkar Koops, Damstraat 4 27

Neighbour Neighbour Flapcan, Zijlstraat 9 10

22:15 CRAPPYDOG Briljant, Lange Annastraat 33 14

Gharib Philharmonie (Blauwe Zaal), Lange Begijnestraat 11 13

Proper Outfit In De Stemming, Koningstraat 54 18

Sugartoosh Lugosi's, Ridderstraat 6 28

Villeneuf van Beinum, Klokhuisplein 3 15

22:30 Bombilate Studio, Grote Markt 25 12

our Minor fall Toneelschuur, Lange Begijnestraat 9 29

The Heat Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

TWIN SHADES Storing, Houtplein 12 20

22:45 CHEATERS Pitcher, Koningstraat 46 30

Sunday Sun Stiels, Smedestraat 21 23

Whoobab Swing Wapen van Bloemendaal, Zijlvest 1 11

23:00 Hömpfdingå De Lange Heer, Lange Herenstraat 6 31

John Henry & the Fellow Associates de Roemer, Botermarkt 17 19

The Gust De Tempelier, Tempeliersstraat 54 8

23:05 Lookapony Patronaat, Zijlsingel 2 16

23:15 Long Conversations Philharmonie (Grote Zaal), Lange Begijnestraat 11 21

Model Depose La Pien Noir, Koningstraat 58 25

23:30 SkunkFunk De Lift, Grote Markt 29 22

Who vs Who Flapcan, Zijlstraat 9 10

23:45 Ashes of Many Bone, Turfmarkt 2 26

Änimal van Beinum, Klokhuisplein 3 15

Isophone Toneelschuur, Lange Begijnestraat 9 29

Kleinindustrie Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

MUR DU SON Storing, Houtplein 12 20

00:20 Jon Tarifa Patronaat, Zijlsingel 2 16

00:50 Hyperactief Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

01:20 DropmiX Patronaat, Zijlsingel 2 16

01:35 Roberto Tan Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

02:20 Seven League Beats Patronaat, Zijlsingel 2 16

02:30 Soskop Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

03:10 Amerildo de Krijger Patronaat, Zijlsingel 2 16

Map Haarlem


Gemeente Haarlem Het Haarlemsche Muziekfonds Haarlem 105