2013 - Tom Roelofs (Adam & the Relevants in Den Haag)

Haarlem

10 Oktober


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand op de Grote Markt tegenover Cafe Studio. Popronde CD's van de vorige edities, de jubileum CD box, Popronde oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

AFTERPARTY IN PATRONAAT

Vanaf 00:45 tot 04.00 uur vind de befaamde afterparty plaats in Patronaat. Twee zalen met in de Kleine Zaal de eletronische beats van De Duiven, Keljet en THT en in het café een vuige rock 'n roll after met Iguana Death Cult en Rectum Raiders.

Popronde previews

14:30 Moon Tapes VVV Haarlem, Grote Markt 2 1

15:00 Iguana Death Cult Sounds, Grote Houtstraat 171 2

15:30 Niek Pronk Irrational Library, Doelstraat 31 3

15:45 Tamarin Desert North End, Marsmanplein 19 4

16:00 The Homesick Sounds, Grote Houtstraat 171 2

16:30 1st of June Irrational Library, Doelstraat 31 3

17:15 Longen Hi-Fi Klubben, Zijlstraat 53 5

18:30 BUNGALOW Hi-Fi Klubben, Zijlstraat 53 5

Popronde line up

16:00 LGHTNNG Hi-Fi Klubben, Zijlstraat 53 5

19:45 Gitta de Ridder Toneelschuur, Lange Begijnestraat 9 6

20:00 Demi Knight 't Kantoor, Gierstraat 78 7

20:15 Boner Petit de Flapcan, Zijlstraat 9 8

20:30 ALUMNA Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

Vince Irie & Offshore Het Wapen van Bloemendaal, Zijlvest 1a 10

20:35 Rogier Pelgrim Toneelschuur, Lange Begijnestraat 9 6

20:45 Midas In den Uiver, Riviervischmarkt 13 11

Secret Rendezvous van Beinum, Klokhuisplein 3 12

21:00 Goodnight Moonlight Jongerencentrum Flinty's, Gedempte Oude Gracht 138 13

Tom Tukker Briljant, Lange Annastraat 33 14

Wolves Dressed in Sheep Studio, Grote Markt 25 15

21:15 1st of June Toneelschuur, Lange Begijnestraat 9 6

HAEVN Patronaat, Zijlsingel 2 16

Jasper Mook Floryn, Lange Veerstraat 28 17

Tamarin Desert de Flapcan, Zijlstraat 9 8

21:30 BRAHM Lugosi's, Ridderstraat 6 18

Moon Tapes La Pien Noir, Koningstraat 58 19

Pocket Knife Army Toneelschuur, Lange Begijnestraat 9 6

Swinder Koops, Damstraat 4 20

21:45 BLUE CRIME Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

Rivers 't Kantoor, Gierstraat 78 7

The Dirty Denims Stiels, Smedestraat 21 21

22:00 Convoi Exceptional De Lift, Grote Markt 29 22

Kid Harlequin Bone, Turfmarkt 2 23

22:15 De Alliantie van Beinum, Klokhuisplein 3 12

DIEDE Patronaat, Zijlsingel 2 16

KIN Toneelschuur, Lange Begijnestraat 9 6

Nancy Acid Pitcher, Koningstraat 46 24

22:30 Daniel Cane & The Rebellion De Roemer, Botermarkt 17 25

MY BLUE VAN In den Uiver, Riviervischmarkt 13 11

Oraclez De Lange Heer, Lange Herenstraat 6 26

The Lumes Jongerencentrum Flinty's, Gedempte Oude Gracht 138 13

The Mighty Breaks de Flapcan, Zijlstraat 9 8

22:45 Icky Pack Briljant, Lange Annastraat 33 14

la Garçon* Stiels, Smedestraat 21 21

Niek Pronk Floryn, Lange Veerstraat 28 17

Oud Schuim Studio, Grote Markt 25 15

23:00 Donnerwetter Lugosi's, Ridderstraat 6 18

Geysers Toneelschuur, Lange Begijnestraat 9 6

Neutral Ground Brass Band Het Wapen van Bloemendaal, Zijlvest 1a 10

St. Tropez Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

23:15 Breaking Levees Koops, Damstraat 4 20

The Homesick La Pien Noir, Koningstraat 58 19

23:30 Echo Movis The Louisiana, Zijlstraat 21 27

The Boombox De Lift, Grote Markt 29 22

The Brahms Patronaat, Zijlsingel 2 16

23:45 An Evening With Knives Bone, Turfmarkt 2 23

Jeanne Rouwendaal De Roemer, Botermarkt 17 25

Yakumo van Beinum, Klokhuisplein 3 12

23:55 Lookapony Pitcher, Koningstraat 46 24

00:15 Fake Billy & The False Prophets Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

00:45 De Duiven Patronaat, Zijlsingel 2 16

01:30 Iguana Death Cult Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

01:50 Keljet Patronaat, Zijlsingel 2 16

02:45 Rectum Raiders Patronaat Café, Zijlsingel 2 9

02:55 THT Patronaat, Zijlsingel 2 16

Afterparty


De Duiven, Iguana Death Cult, Keljet, Rectum Raiders en THT - Patronaat, 00.30 uur


Map Haarlem


Geertruida Gemeente Haarlem Sofie Krop Patronaat