2013 - Mitch Wolters (Sunday Sun in Maastricht)

Archief 2010

Selectie 2010


0neTrickPony  / 
A Liquid Landscape  /  Audiofeel  /  Audioknights  /  Automatic Sam  / 
Bandito  /  Bird on the Wire  /  Birth of Joy  /  Blue Velvet  /  Boef en de Gelogeerde Aap  /  Bombay Show Pig  /  Bram Dehont  / 
Case Mayfield  /  Casper Adrien  /  Cloudmachine  /  Coco Bongo and the Bonfire Ranch of Love  /  Colossa  /  Corijn  / 
De Basis  /  De Gringo's  /  Deadbeat Passenger  /  Diggedyshweng?  /  Dr. Mabuse  /  Dusty Stray  / 
Easy Joe  /  Eins, Zwei Orchestra  /  El Camaro  /  Electric AlleyCat  / 
Fleaco  /  Flow & Co  /  Forgettoforgive  /  Friction  / 
G.O.T.V.  /  Grizzly Adams  /  Growlin' Love & Pain  / 
Handsome Poets  /  Heist  /  Homemade Empire  /  Hunting The Robot  / 
I am Oak  /  Ilanois  / 
Jae  /  Jess  /  Jesse Maria  /  Joost Dobbe  /  Joost Dobbe & Naomi Bais  / 
Kashmere Hakim  /  Klaus Womb & Penny Super Pony Strip  /  Klopje Popje  /  Krach  / 
Lake Montgomery  /  LIFTID  /  Little Things That Kill  /  Long Conversations  /  Long Conversations and the Closet Orchestra  /  Lotte van Dijck  / 
Major Hostage  /  Marlon Penn  /  Mary Had a Little Band  /  Mees  /  Mindpark  /  Monomania  /  Moonpilot  / 
New YX  /  Noblesse  /  Number Nine  / 
redtheplaneeet!!!  /  Represailles  /  ROOS.  / 
Secret Handshake Club  /  Secret Umbrella  /  SEEKA  /  Sexton Creeps  /  Shock Royal  /  So What  /  Soul Sister Dance Revolution  /  Spaceguards  /  Spotrockers  /  Starcatcher  /  Sungrazer  / 
Tangarine & friends  /  The Bodybags  /  The Bohemes  /  The Cohens  /  The Cosmic Carnival  /  The Fifth Alliance  /  The Fudge  /  The La La Lies  /  The Pikeys  /  The Relish  /  The Swains  /  The Wrong Jeremies  / 
We are FM  /  Wild Bill & his Alabama Speed Steamers  /  Woot  /  Wotienke  / 
Yes!! pinkpink..  /  yEs!yEs!  /  Yori Swart  /  Yoshimi!  / 
Zaphod  /  Zorita  / 

Steden 2010

Vr 10 september Nijmegen (Popwaarts)
Do 16 september Amsterdam (Nachtbrakers)
Vr 17 september Rotterdam (Pronk)
Za 18 september Zwolle (Hedon, Popfront)
Vr 24 september Maastricht (Ap-Art Events)
Za 25 september Deventer (Burgerweeshuis)
Do 30 september Heerlen (Ap-Art Events)
Vr 01 oktober Den Bosch (W2 Popcollectief)
Za 02 oktober Almere (Cultureel Management Liscaljet)
Do 07 oktober Wageningen (Stimulering Popcultuur Wageningen)
Vr 08 oktober Utrecht (Friendly Fire, Sedate bookings, Anne van Tongeren)
Do 14 oktober Groningen (Subroutine Records)
Vr 15 oktober Arnhem (Popcentrum Jacobiberg & LuxorLive)
Za 16 oktober Den Haag (Het Haags Pop Centrum)
Vr 22 oktober Leeuwarden (Stg. Friesland pop)
Za 23 oktober Alkmaar (Chaos Produkties)
Do 28 oktober Enschede (Buro 53)
Vr 29 oktober Tilburg (Unck & Goed Gedaan Producties)
Za 30 oktober Haarlem (Brouwer & Krop unlimited)
Do 04 november Middelburg (Bart Gabriƫlse)
Vr 05 november Emmen (Made in Drenthe)
Za 06 november Amersfoort (Marten de Paepe)
Do 11 november Leiden (Minderbinder Music)
Vr 12 november Eindhoven (MUZE Records)