2011 - Bart Gremmen (Stefanie June)

Archief 2011

Selectie 2011


(Never mind the) Stars  / 
21 Eyes of Ruby  / 
A Polaroid View  /  Aïrto  /  All Missing Pieces  /  Amarins & le gatte negre  /  Anatopia  /  Ape Not Mice  /  Are You A Lion  /  Audio Adam  / 
Baby Jade Brown  /  Barbarella  /  Bart van der Lee  /  BBThree  /  Bebe Fang  /  BlackboxRed  /  Burial Earth  /  Burn the Iris  / 
Capeman  / 
De Kraaien  /  DUF  / 
Evenwicht  / 
F.O.O.B.  /  Fabian  /  Far I  /  Fata 'el Moustache' Morgana  /  Finn Silver  /  Flowfabriek  /  Flux  /  Fruit of the Original Sin  / 
GardenFest  /  Gavin Mee  /  Geazah  /  Gerhardt  /  Goodwin Sands  /  Grimm Limbo  / 
Hansen Tomas  /  Hunting The Robot  / 
I'm not mukowski  /  IamAisha  / 
Jelle Buma  /  June Noa  / 
Katía  /  Kill 'em Mister  /  Kill Ferelli  / 
Let's Go Eskimo  /  Logosamphia  /  Los Jalapeños  /  LUIK  / 
Maison du Malheur  /  Make Up Your Mind  /  Marijn  /  Mensenkinderen  /  Milkbar  /  Misery Kids  /  Monomania  /  Montana  /  Mozart Never Did This  /  Mozes and the Firstborn  /  My Corduroy Life  / 
New Pokerface  /  No Ninja Am I  / 
OIIO  / 
Passengers  /  Port of Call  / 
Qeaux Qeaux Joans  / 
Rachel Louise  /  Rats On Rafts  /  Rät N FrikK  /  Riverdistrict  /  Roy Santiago  /  Rufus Kain  / 
Sideditch  /  Sir Yes Sir  /  SKIP&DIE  /  Sonur Ber  /  Soul Sister Dance Revolution  /  space siren  /  Sparrow Falls  /  Spilt Milk  /  Staatseinde  /  Stefany June  / 
TenTemPiés  /  The Bunny Bonanzas  /  The Casings  /  The Cool Quest  /  The Dance  /  The Dirty Denims  /  The Fudge  /  the galactic lo-fi orchestra  /  The Surs  /  Tim Calis & Reinders  /  traumahelikopter  /  Two Days Left  / 
Uinko Eerenstein  / 
We Are FM  /  Wixley  /  Wooden Saints  / 
Ze Mannschaft  / 

Steden 2011

Vr 09 september Nijmegen (Popwaarts & Timo Pisart)
Za 10 september Zwolle (Lotte Jonker, Renee van der Ster & Popfront)
Do 15 september Amsterdam (Eyal van der Reep )
Vr 16 september Rotterdam (Francis Pronk)
Do 22 september Apeldoorn (Waldo Volmer Creatieve Producties)
Vr 23 september Maastricht (Ap-Art Events)
Za 24 september Deventer (Burgerweeshuis)
Do 29 september Delft (Anna Bernard en Nathalie Eenhoorn)
Vr 30 september Emmen (Made in Drenthe)
Za 01 oktober Almere (Cultureel Management Liscaljet)
Do 06 oktober Wageningen (Stichting Popcultuur Wageningen)
Vr 07 oktober Den Bosch (W2 Popcollectief)
Za 08 oktober Bergen op Zoom (Gebouw T)
Do 13 oktober Groningen (Lepel Concerts)
Vr 14 oktober Arnhem (Frank Roelofs, Popcentrum Jacobiberg & LuxorLive)
Za 15 oktober Haarlem (Aliki Bosman, Sofie Krop & Patronaat)
Do 20 oktober Middelburg (Spin Concerts & Bookings)
Vr 21 oktober Leeuwarden (Stichting Friesland Pop)
Za 22 oktober Alkmaar (Chaos Producties & Bastiaan de Leeuw)
Do 27 oktober Enschede (Stichting Geuzenpop)
Vr 28 oktober Utrecht (Sedate bookings & BeeCreate )
Za 29 oktober Amersfoort (Marten de Paepe)
Do 03 november Tilburg (Rosine Unck)
Vr 04 november Venlo (Perron 55, Roel Bongartz & Bram Jacobs)
Za 05 november Den Haag (Haags Pop Centrum)
Do 10 november Leiden (Minderbinder Music & Renske Heeringa)
Vr 11 november Eindhoven (MUZE Records)