2012 - Tom Roelofs (Kids With Guns in Utrecht)

Archief 2012

Selectie 2012


3rd Floor Magic  / 
Aafke Romeijn  /  Angela Moyra  /  Apneu  /  APRIL  /  Atlantic Attraction  / 
Über-Ich  / 
Benjamin City  /  Bernard Gepken  /  Bird on the Wire  /  Birdt  /  Blind Parade  /  Bodypolitics  /  Breitner  / 
Captain Hook  /  Chris Kok and Civil Union  /  Cirque Valentin  /  Convoi Exceptional  /  COPPERSKY  / 
Dakota  /  Daniel Versteegh  /  Dirty Bastards  /  DizzowDynamiscH  /  Dotan  /  Double G & The Ouzo Family  /  Downbeat Maestros  /  Duncan Idaho  /  dyzack  / 
Elise Dinfena  /  Eva Auad  / 
Fellow  /  Fodiator  / 
Hamertje Tik  / 
Indian Askin  / 
J.C. Thomaz and the Missing Slippers  /  John Coffey  / 
Kaizoku  /  Kayser Karel  /  Kid Totem  /  Kids With Guns  /  Komatsu  / 
La Corneille  /  Leeways  /  Lesoir  /  Let's Go Eskimo  /  Los Jalapeños  /  Loud Squirt  /  LOW POINT DRAINS  /  Lucas Hamming  / 
MADI  /  Major Tom  /  Makkie & KrankJoram  /  mezlev  /  Mineral Beings  /  Mister and Mississippi  /  Moodswing  / 
Nadie Reyhani  /  Nouveau Vélo  /  NY Fan  / 
Oh, Brave Wide Eyes  /  OneManWolfPack  /  Orlando  /  Otis  / 
Palio SuperSpeed Donkey  /  PLeaSe!  /  Purest of Pain  / 
Rebecca Sier  /  Richie dagger  / 
S As In Assassins  /  Sam A La Bamalot  /  Sandy Dane  /  Sanguita  /  Scarlet  /  Scarlet (Formally The Crowns)  /  Screw Houston Start Screaming!  /  Senor Sandor  /  Sidewalk  /  Sparrow Falls (akoestisch)  /  Sue the Night  /  Super909  /  Supra Naturals  /  Sur Nilsson  / 
The AppleJacks  /  The Brave  /  The Cool Quest  /  The Crowns  /  The Happy Notes Society  /  The Jacks  /  The Pignose Willy's  /  THE RED17  /  The Spinshots  /  The Sugarettes  /  The T.S. Eliot Appreciation Society  /  The Vagary  /  Those Foreign Kids  /  Tuur Moens & Syndicate  / 
Vine-Yard  / 
Wannabeastar  /  We Sell Guns  /  Willard Cody  /  WOLVON  /  Wooden Constructions  / 
Yesterday's Men  / 
Zanillya  / 

Steden 2012

Vr 07 september Nijmegen (Timo Pisart)
Za 08 september Helmond
Do 13 september Amsterdam (Eyal van der Reep & Vrederick)
Vr 14 september Rotterdam (Francis Pronk)
Za 15 september Zwolle (Hedon)
Vr 21 september Apeldoorn (Waldo Volmer Creatieve Producties)
Za 22 september Bergen op Zoom (Gebouw T)
Do 27 september Delft (Anna Bernard en Nathalie Eenhoorn)
Vr 28 september Emmen
Za 29 september Deventer (Burgerweeshuis)
Do 04 oktober Wageningen (Popcultuur Wageningen)
Vr 05 oktober Den Bosch (Jos van der Linden & W2)
Za 06 oktober Almere (Cultureel Management Liscaljet)
Do 11 oktober Groningen (Lepel Concerts)
Vr 12 oktober Arnhem (Frank Roelofs, Maarten Bongers, Popcentrum Jacobiberg & LuxorLive)
Za 13 oktober Haarlem (Aliki Bosman en Sofie Krop)
Do 18 oktober Utrecht
Vr 19 oktober Tilburg
Za 20 oktober Alkmaar
Do 25 oktober Enschede
Vr 26 oktober Venlo
Za 27 oktober Amersfoort
Do 01 november Den Haag
Vr 02 november Leeuwarden (Nyncke Kleisma & Frieslandpop)
Za 03 november Oss
Do 08 november Leiden
Vr 09 november Sittard
Do 15 november Middelburg
Vr 16 november Eindhoven (Muze records)
Za 17 november Maastricht (Momentum Agency)
Zo 18 november Nijmegen afsluiter (3VOOR12 Gelderland)