2012 - Bart Gremmen (WOLVON in Nijmegen)

Breda

16 November


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand op de Markt, bij Café Vulling. Ook bij de infostand: Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

LUNCH-OPTREDENS & PREVIEWS
Op de NHTV en AVANS hogescholen vinden dit jaar wederom lunch-optredens plaats. Deze zijn helaas besloten en alleen bedoeld voor de studenten van de twee scholen. Als je nou echt niet kunt wachten tot de officiële opening, kun je tussen de middag wél al terecht bij één van de Popronde Previews. 

 

BREDA BARST-PODIUM
Ook dit jaar hebben Poprode Breda en Breda Barst de handen ineengeslagen voor een gezamenlijk podium in café SamSam. Optredens zijn er van Blue Marble en FATA BOOM.

 

AFTERPARTY
"En we gaan nog niet naar huis..." Mezz Kleine Zaal is op 16 november vanaf 01:30 uur, na de bands die daar staan, het toneel voor de enige officiële Popronde Breda-afterparty. Hier kun je dansen, drinken en sjansen tot in de kleine uurtjes, terwijl de vunzige elektro, zwoele eighties en ruige gitaarplaten van de boys van Electropoëzie je om de oren vliegen.

 

Popronde previews

13:30 BEAUX Bagels & Beans Gasthuispoort, Gasthuispoort 2 1

14:00 KASPER Koffiebar Sowieso , Nieuwstraat 46 2

14:30 Colin Waters WATTNOU, Wilhelminastraat 46 3

15:30 FOES Green Vinyl, Veilingkade 8 4

16:00 Levi Manner Chocolate Company, Ginnekenstraat 153 5

16:30 Bjarke Ramsing Sunshine, Lange Brugstraat 47 6

17:00 Certain Animals Grey, Van Coothplein 7 7

Popronde line up

12:00 Colin Waters Avans Hogeschool, Hogeschoollaan 1 8

12:30 KASPER NHTV, Mgr. Hopmansstraat 1 9

19:00 Panenkov I.S.M., Boschstraat 22 10

19:30 Dandelion In Kannen & Kruiken, Veemarktstraat 45 11

Levi Manner Koffie Bij Teun, De Barones 17 12

19:45 NIMBUS 3000 I.S.M., Boschstraat 22 10

20:00 Aïcha Cherif De Kleine Wereld, Grote Markt 59 13

Yasmine Vulling, Grote Markt 16 14

20:15 Batobe Proost, Vismarktstraat 20 15

Tony Clifton De Mot, St. Janstraat 3 16

20:30 Bjarke Ramsing Old Dutch Food & Sportsbar, Sint Janstraat 3A 17

Jagd De Bruine Pij, Kerkplein 7 18

Okke Punt Hi-Fi Klubben, Korte Brugstraat 10 19

20:45 Frank Valenza De Vriendin, Veemarktstraat 5 20

VELINE Studio Dependance, Vismarktstraat 2 21

21:00 Amber Gomaa Le Petit, Van Coothplein 4 22

GUS Het Zwarte Schaap, Halstraat 2 23

Maurice van Hoek Bel Air, Boschstraat 174 24

21:15 DOCK 83 Het Hijgend Hert, Pasbaan 7 25

FOES De Vrachtwagen, Reigerstraat 15 26

21:30 Certain Animals O'Mearas, Reigerstraat 6 27

Find Us In Slumberland Proost, Vismarktstraat 20 15

Jan Terlouw Junior & The Nightclub Bardot, Van Coothplein 10 28

Wakki De Bommel, Halstraat 1 29

21:45 Blue Marble SamSam, Grote Markt 2 30

The Curious Incident De Kleine Wereld, Grote Markt 59 13

Tom Tukker Bruxelles, Havermarkt 7 31

22:00 Mantra Vulling, Grote Markt 16 14

Niko Mad Molly's, Schoolstraat 6 32

Stopcontact Hi-Fi Klubben, Korte Brugstraat 10 19

22:15 Electropoëzie De Mot, St. Janstraat 3 16

Five Years Later Het Hijgend Hert, Pasbaan 7 25

Jermain Bridgewater Studio Dependance, Vismarktstraat 2 21

Pip Blom De Bruine Pij, Kerkplein 7 18

The Gwoof De Speeltuin, Visserstraat 14 33

22:30 Jellephant & the Phantoms De Vrachtwagen, Reigerstraat 15 26

Korfbal Het Zwarte Schaap, Halstraat 2 23

Mexican Surf Mezz, Keizerstraat 101 34

Oliver Alexander Corenmaet, Havermarkt 1 35

22:45 ALASKA POLLOCK Old Dutch Food & Sportsbar, Sint Janstraat 3A 17

Jolene De Vriendin, Veemarktstraat 5 20

23:00 DOOXS Proost, Vismarktstraat 20 15

TRAUDES De Bommel, Halstraat 1 29

Voltage Bel Air, Boschstraat 174 24

23:15 BEAUX Bruxelles, Havermarkt 7 31

CAMP HIGH GAIN Het Hijgend Hert, Pasbaan 7 25

Fata Boom SamSam, Grote Markt 2 30

Sean Gascoigne O'Mearas, Reigerstraat 6 27

23:30 Laura Palmer Hi-Fi Klubben, Korte Brugstraat 10 19

23:45 BUNGALOW Vulling, Grote Markt 16 14

Charlie & the lesbians Mezz, Keizerstraat 101 34

EUT De Bruine Pij, Kerkplein 7 18

00:00 GRIM TIM De Speeltuin, Visserstraat 14 33

00:15 The Ultraverse De Mot, St. Janstraat 3 16

01:00 Kitty Kitty Tuna Mezz, Keizerstraat 101 34

Afterparty


Kitty Kitty Tuna & Electropoëzie DJ-Set - 01.00 uur, Mezz


Map Breda

POB Breda Barst Mezz Concerts & Dance Gemeente Breda