2012 - Tom Roelofs (WOLVON in Nijmegen afsluiter)

Breda

15 November


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.00 uur de Popronde infostand op de Markt, bij Café Vulling. Ook bij de infostand: Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

Stem op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Als ode aan de in 2017 overleden voorzitter van Stichting Popwaarts, Paul Smits, is de Paul Smits Award in het leven geroepen, de award voor de favoriete performer van de Popronde bezoeker. In iedere stad kan het publiek haar stem uitbrengen bij de infostand!

AFTERPARTY

"En we gaan nog niet naar huis..." Mezz Kleine Zaal is op 15 november vanaf 01:45 uur het toneel voor de enige officiële Popronde Breda-afterparty. Hier kun je dansen, drinken en sjansen tot in de kleine uurtjes, terwijl Logosamphia via zijn energieke en chaotische live-set vol zelfgemaakt instrumentaria, dubieuze samples en diverse stukken fruit waar hij muziek mee maakt iedereen laat dansen!

Popronde line up

19:30 Eva van Pelt De Avenue - Sociëteit, Waterstraat 5 1

Maggie Brown In Kannen & Kruiken, Veemarktstraat 45 2

20:00 John-Lewis Cabot Grand Theatre Breda, Van Coothplein 17B 3

Nona Vulling, Grote Markt 16 4

Sheewawah Bel Air, Boschstraat 174 5

20:15 Anemone Lievense, Prinsenkade 7 6

Esther Veen Proost, Vismarktstraat 20 7

Sophia Old Dutch, Sint Janstraat 3A 8

20:30 AVA NOVA De Bommel, Halstraat 1 9

Faradays Brandpunt, Reigerstraat 16 10

WARD Hi-Fi Klubben, Korte Brugstraat 10 11

20:45 Dési Ducrot De Huiskamer, Haven 21 12

RAiK Studio Dependance, Vismarktstraat 2 13

21:00 Jibber Jabber & the Jams Het Zwarte Schaap, Halstraat 2 14

Joël Domingos De Bruine Pij, Kerkplein 7 15

Thaïti De Avenue, Waterstraat 5 16

21:15 ANNA-ROSE O'Mearas, Reigerstraat 6 17

Luna Mae Borrel Bar Breda, St. Janstraat 3 18

Sherman Oaks Grand Theatre Breda, Van Coothplein 17B 3

21:30 Black Operator Lievense, Prinsenkade 7 6

Launchable Socks Hier en Dhaar, Reigerstraat 14 19

SNARESKIN Proost, Vismarktstraat 20 7

21:45 Bottles Of Love Bruxelles, Havermarkt 7 20

Eline Mann Old Dutch, Sint Janstraat 3A 8

No Man's Valley Bel Air, Boschstraat 174 5

Sam & Julia Hi-Fi Klubben, Korte Brugstraat 10 11

Ziggy Splynt De Speeltuin, Visserstraat 14 21

22:00 Gyo Kretz Vulling, Grote Markt 16 4

MORADO Brandpunt, Reigerstraat 16 10

Mr. Weazley De Bommel, Halstraat 1 9

Starrlight Backstage Breda, Reigerstraat 18 22

22:15 JSSY De Huiskamer, Haven 21 12

Lilø Studio Dependance, Vismarktstraat 2 13

Yip Roc SamSam, Grote Markt 2 23

22:30 Moon Moon Moon Mad Molly's, Schoolstraat 6 24

Teddy's Hit Het Zwarte Schaap, Halstraat 2 14

Van Common Mezz, Keizerstraat 101 25

22:45 Dusty Stray O'Mearas, Reigerstraat 6 17

Samora Borrel Bar Breda, St. Janstraat 3 18

The Tambles Lievense, Prinsenkade 7 6

23:00 BAPTIST Hier en Dhaar, Reigerstraat 14 19

Coolboxer De Bruine Pij, Kerkplein 7 15

Elle Hollis Proost, Vismarktstraat 20 7

HoppaH! De Avenue, Waterstraat 5 16

Jay-Way Backstage Breda, Reigerstraat 18 22

23:15 I'm With Stupid Old Dutch, Sint Janstraat 3A 8

Karel Hi-Fi Klubben, Korte Brugstraat 10 11

LONE WOLF De Speeltuin, Visserstraat 14 21

23:30 Kita Menari Bruxelles, Havermarkt 7 20

THE TEN BELLS Bel Air, Boschstraat 174 5

23:45 Sheila and the Kit Mezz, Keizerstraat 101 25

TAPE TOY Vulling, Grote Markt 16 4

00:00 LOVE COUPLE SamSam, Grote Markt 2 23

Rey tranquilo Backstage Breda, Reigerstraat 18 22

00:45 Wildebeast De Speeltuin, Visserstraat 14 21

01:00 Abdomen Mezz, Keizerstraat 101 25

01:45 LOGOSAMPHIA Mezz, Keizerstraat 101 25

Afterparty


Abdomen & Logosamphia - 01.00 uur, Mezz


Map Breda

YV Concepts Poporganisatie Breda (POB) Gemeente Breda