2012 - Tom Roelofs (Let's Go Eskimo in Maastricht)

Breda (2021)

7 April


Popronde Breda

 

-> Josimar Gomes vervangt Géonne Hartman op het podium van T-Huis

-> De optredens bij Mr. Barley van Joey's Midnight Club en The Cloudsurfers gaan wegens omstandigheden helaas niet door.

-> De optredens bij De Brug van Mt. Atlas en The Desmonds gaan wegens omstandigheden helaas niet door.

  

We moesten een aantal Poprondes helaas uitstellen vanwege de coronamaatregelen, maar van uitstellen komt inhalen! Dat betekent dat we Popronde Breda gaan inhalen op donderdag 7 april 2022. De locaties zijn bekend, het programma is rond, de voorpret kan beginnen!

 

Een passe-partout koop je voor 5 euro via de ticketbadge, deze geeft je toegang tot alle shows die dag.

Had je al een kaartje voor Popronde Breda gekocht, dan is die gewoon geldig op 7 april.

 

_________

 

Popronde Breda zou oorspronkelijk plaatsvinden op 18 november 2021. Gelukkig hebben we een nieuwe datum gevonden en kan dit Popronde feestje alsnog plaatsvinden. De acts zijn onderdeel van de Popronde selectie van 2021.

Van 19.15 uur tot 23.45 uur zetten we Breda op de kop met heel veel toffe shows! Zien we je dan?

 

Voor iedere verkochte ticket doneert Popwaarts een bedrag aan een organisatie die zich inzet voor Oekraïne.

Popronde line up

19:15 Jessy Yasmeen Vulling, Grote Markt 16 1

19:30 Alison Jutta Stedelijk Museum, Boschstraat 22 2

Jadi D Foodhall Breda, Reigerstraat 24 3

KY. In Kannen & Kruiken, Veemarktstraat 45 4

20:00 Minor Citizen Lievense, Prinsenkade 7 5

VULVA Phoenix, Belcrumweg 60 6

20:15 LUCAS Old Dutch, Sint Janstraat 3A 7

Wowi Dok19, Haven 19 8

20:30 Cashmyra Bank15, St. Janstraat 11 9

GUYY Radio Pannekoek, Veilingkade 9b 10

KEES Sip First, Sint Janstraat 24 11

Leah Rye In Kannen & Kruiken, Veemarktstraat 45 4

Them Dirty Dimes Het Hijgend Hert, Pasbaan 7 12

yoanne Big Belly Bar, Prinsenkade 3 13

20:45 FOSS Brandpunt, Reigerstraat 16 14

Josimar Gomes T-Huis, John F. Kennedylaan 15 15

M. Lucky Foodhall Breda, Reigerstraat 24 3

THYRZA Stedelijk Museum, Boschstraat 22 2

21:00 Nana M. Rose De Bruine Pij, Kerkplein 7 16

Nicolaas SamSam, Grote Markt 2 17

Socks;SportsSocks Vulling, Grote Markt 16 1

21:15 GIRLSGIRLSGIRLS Holy Moly, Torenstraat 17 18

21:30 Loupe Publieke Werken, St. Annastraat 12 19

Rites Phoenix, Belcrumweg 60 6

SOME Dok19, Haven 19 8

SULTAN. Lievense, Prinsenkade 7 5

22:00 ACOUSTIC ASSHOLE Bank15, St. Janstraat 11 9

NABER Radio Pannekoek, Veilingkade 9b 10

NONCHELANGE Brandpunt, Reigerstraat 16 14

22:15 Lucky Blue Foodhall Breda, Reigerstraat 24 3

Power to the Pipo Old Dutch, Sint Janstraat 3A 7

YVES T-Huis, John F. Kennedylaan 15 15

22:30 Andy & the Antichrist Phoenix, Belcrumweg 60 6

Juan Juan Big Belly Bar, Prinsenkade 3 13

MINKA SamSam, Grote Markt 2 17

22:45 Graeme James De Bruine Pij, Kerkplein 7 16

Max Poolman Lievense, Prinsenkade 7 5

Tiziana Dok19, Haven 19 8

23:00 Hey Team Vulling, Grote Markt 16 1

Son de Aqui Holy Moly, Torenstraat 17 18

Stella Publieke Werken, St. Annastraat 12 19

23:15 LE MOTAT Brandpunt, Reigerstraat 16 14