2013 - Bart Notermans (Proper Outfit in Tilburg)

Eindhoven

23 September


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30 uur de Popronde infostand op Catharinaplein. Popronde CD's van de vorige edities, de jubileum CD box, Popronde oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

Afterparty.

De afterparty van Popronde Eindhoven 2016 vindt dit jaar plaats in het Ketelhuis, gepresenteerd door de Effenaar!  

 

Popronde previews

13:30 The Grand East Velvet Music Eindhoven, Torenallee 60-02 1

14:30 Sascha Elisah Velvet Music Eindhoven, Torenallee 60-02 1

15:15 DÉMIRA Velvet Music Eindhoven, Torenallee 60-02 1

16:00 Judy Blank Velvet Music Eindhoven, Torenallee 60-02 1

16:45 David Benjamin Velvet Music Eindhoven, Torenallee 60-02 1

17:30 Radio Eliza Velvet Music Eindhoven, Torenallee 60-02 1

18:15 Rilan & the Bombardiers Velvet Music Eindhoven, Torenallee 60-02 1

Popronde line up

17:00 Ruud Fieten Bar Bistro Calypso, Stratumseind 83-85 2

18:30 Statesmen De Tafel - Eten & Drinken , De Grote Berg 4-6 3

19:00 Robin Borneman Van Moll, Keizersgracht 16a 4

Tosk Wilhelmina, Wilhelminaplein 6 5

19:30 Electric Company Altstadt, Stratumseind 71 6

Oh Thunder De Groot, Wilhelminaplein 8 7

Potman Jr. De Gouden Bal , Hoogstraat 112a 8

19:45 DÉMIRA PopEi, Klokgebouw 300 9

20:00 Le Seton De Tafel - Eten & Drinken , De Grote Berg 4-6 3

The Future's Dust Stroomhuis, Eindje 1 10

Tolls 't Vonderke, Lodewijk Napoleonplein 9 11

20:15 Het Universumpje De Bakkerij, Stratumseind 95 12

Magnetic Spacemen Aloys, Stratumseind 35 13

Torii 't Rozenknopje, Hoogstraat 59 14

20:30 A Brighter Light Van Moll, Keizersgracht 16a 4

PYN Altstadt, Stratumseind 71 6

Stillmode Stage Music Café, Stratumseind 25 15

20:45 For Blood And Vengeance Area 51, Klokgebouw 51 16

21:00 Judy Blank Plein 4, Stationsplein 4 17

The Overslept De Kram, Stratumseind 42 18

The Stangs Wilhelmina, Wilhelminaplein 6 5

21:15 Mitch Rivers De Gouden Bal , Hoogstraat 112a 8

Tim Dawn 't Vonderke, Lodewijk Napoleonplein 9 11

Venus Tropicaux Stroomhuis, Eindje 1 10

21:30 David Benjamin Bar Bistro Calypso, Stratumseind 83-85 2

GOLD The Jack, Stratumseind 55 19

Sascha Elisah Dommel 18, Dommelstraat 18 20

21:45 Blupaint De Groot, Wilhelminaplein 8 7

Radio Eliza Altstadt, Stratumseind 71 6

The Yukon Club PopEi, Klokgebouw 300 9

22:00 Nana Adjoa 't Rozenknopje, Hoogstraat 59 14

The Badger and the Bass Little One Bar, Jan van Lieshoutstraat 26 21

The Royal Engineers Stage Music Café, Stratumseind 25 15

22:15 Jeangu Macrooy Meneer Frits, Jan van Lieshoutstraat 3 22

Orange Maplewood Aloys, Stratumseind 35 13

Pitou 't Vonderke, Lodewijk Napoleonplein 9 11

Yokocola Area 51, Klokgebouw 51 16

22:30 AVI ON FIRE De Burger, Kerksttaat 5 23

NankoSoul Plein 4, Stationsplein 4 17

Rilan & the Bombardiers Ketelhuis, Ketelhuisplein 1 24

The Grand East Wilhelmina, Wilhelminaplein 6 5

22:45 Abdomen De Bakkerij, Stratumseind 95 12

23:00 Backgammon Stage Music Café, Stratumseind 25 15

DAIMY LOTUS De Kram, Stratumseind 42 18

Jo Goes Hunting 't Rozenknopje, Hoogstraat 59 14

OBESE The Jack, Stratumseind 55 19

Silent War Dommel 18, Dommelstraat 18 20

23:15 PEER De Groot, Wilhelminaplein 8 7

23:30 BARTEK Aloys, Stratumseind 35 13

23:45 45ACIDBABIES Altstadt, Stratumseind 71 6

Creepy Karpis De Bakkerij, Stratumseind 95 12

Liquid Sun Orchestra Ketelhuis, Ketelhuisplein 1 24

00:00 CYNBEL Dommel 18, Dommelstraat 18 20

00:15 Storksky De Kram, Stratumseind 42 18

00:30 NGHTSHFT Ketelhuis, Ketelhuisplein 1 24

01:30 A Fugitive Ketelhuis, Ketelhuisplein 1 24

02:30 Dusty Ketelhuis, Ketelhuisplein 1 24

Afterparty


NGHTSHFT, A Fugitive & Dusty - Ketelhuis, 00.30 uur


Map Eindhoven

Mohr Music Events Velvet Music Eindhoven Gemeente Eindhoven