2014 - Parcifal Werkman (Rondé in Amsterdam (eindfeest))

Enschede

16 November


UPDATES:

  • De preview van NONA (16:15) komt te vervallen.
  • Jibber Jabber & the Jams vervangt Kitchenette (Afterparty)

Volgs ons op Facebook voor de laatste updates.

 

INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.00u de Popronde infostand op de Oude Markt. Ook bij de infostand: Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

Stem op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Als ode aan de in 2017 overleden voorzitter van Stichting Popwaarts, Paul Smits, is de Paul Smits Award in het leven geroepen, de award voor de favoriete performer van de Popronde bezoeker. In iedere stad kan het publiek haar stem uitbrengen bij de infostand!

Popronde previews

14:45 ANNA-ROSE Boekhandel Broekhuis, Markstraat 12 1

15:00 Gyo Kretz KLOF, Haverstraatpassage 17 2

YVI Meisje, Raadhuisstraat 23 3

15:30 Wildebeast Planet of Sound, Haverstraatpassage 54 4

Ziggy Splynt Kaj's Guitarstore, Korte Haaksbergerstraat 25-27 5

16:15 Nona Boekhandel Broekhuis, Markstraat 12 1

Popronde sessions

19:30 John-Lewis Cabot Torenkamer Grote Kerk, Oude Markt 32 6

20:30 Lilø Torenkamer Grote Kerk, Oude Markt 32 6

21:30 Dusty Stray Torenkamer Grote Kerk, Oude Markt 32 6

22:30 Sam & Julia Torenkamer Grote Kerk, Oude Markt 32 6

23:30 Kid Harlequin Torenkamer Grote Kerk, Oude Markt 32 6

Popronde line up

18:30 Ziggy Splynt Jansen & Janssen, Oude Markt 10 7

20:00 Dusty Stray Stanislaus Brewskovitch - Sjikkertuin, Stadsgravenstraat 59 8

Sam & Julia Twentsche Foodhal, Hoge Bothofstraat 45 9

YVI Café LP, Klokkenplas 1 10

20:15 Jasper Mook Bar Update, Stadsgravenstraat 13 11

20:30 Coolboxer Planet of Sound, Haverstraatpassage 54 4

20:45 St. Maane Concordia Theater, Oude Markt 15 12

21:00 Anemone Jansen & Janssen, Oude Markt 10 7

Lotte Walda Perron 22, Stationsplein 1 13

Nona Metropool Enschede, Willem Wilminkplein 2 14

TAPE TOY Stanislaus Brewskovitch, Stadsgravenstraat 59 15

21:15 Faradays België, Oude markt 20 16

Moon Moon Moon Concordia Expo, Langestraat 56 17

21:30 Gyo Kretz Holland Casino, Koningsplein 8 18

Kid Harlequin Rocks, Hofstraat 3 19

LOVE COUPLE Club Recklezz, Stadsgravenstraat 19b 20

The Tambles Twentsche Foodhal, Hoge Bothofstraat 45 9

22:00 John-Lewis Cabot Stanislaus Brewskovitch - Sjikkertuin, Stadsgravenstraat 59 8

Surf Aid-Kit Café LP, Klokkenplas 1 10

22:15 ANNA-ROSE Metropool Enschede, Willem Wilminkplein 2 14

Snow Coats Bar Update, Stadsgravenstraat 13 11

22:30 VENHILL Jansen & Janssen, Oude Markt 10 7

22:45 Teddy's Hit België, Oude markt 20 16

23:00 Nieuwegrond Concordia Theater, Oude Markt 15 12

Subterranean Street Society Molly Malone, Oude Markt 11 21

Van Common Club Recklezz, Stadsgravenstraat 19b 20

Yip Roc Stanislaus Brewskovitch, Stadsgravenstraat 59 15

23:15 Wildebeast Rocks, Hofstraat 3 19

23:30 Lilø Holland Casino, Koningsplein 8 18

00:15 Playground Zer0 Bar Update, Stadsgravenstraat 13 11

00:30 Jibber Jabber & the Jams Club Recklezz, Stadsgravenstraat 19b 20

Afterparty


Kitchenette - Club Recklezz, 00.30u


Map Enschede


Indelible Management gemeente Enschede BBproductions ArtEZ PAMM