2012 - Mitch Wolters (The AppleJacks in Almere)

Nijmegen

10 September


Popronde Nijmegen is terug!
 

En we organiseren het dit jaar weer zoals je het gewend bent: gratis toegankelijk en met optredens door de hele stad!

Ontdek jouw favoriete nieuwe act in je stamkroeg, favoriete kledingwinkel, kapperszaak of 'gewoon' in Doornroosje en Merleyn. En zelfs Museum het Valkhof, Hi-Fi Klubben, de Bieb en Coffeeshop de Kronkel zijn poppodia voor 1 dag.

Check het programma hieronder.

 

In iedere stad aanwezig, de infostand!

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand op de Marienburg. Ook bij de infostand: Popronde CD's van vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts en boeken over (ietsjes meer dan) 25 jaar Popronde. En als je er dan toch bent, stem ook meteen op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

 

Opening door Wies!

Een tour moet worden afgetrapt, en traditiegetrouw trapt een oud-deelnemer van Popronde die af. 

Om 12.45u opent Popronde legende Wies editie '22 in Brebl, met een praatje en een proost.

Daarna speelt Thierry Ganz het eerste Popronde optreden van 2022!

Zorg dat je op tijd bent, want soms is het te laat...

 

Podia Mediapartners

Ook dit jaar hosten onze mediapartners weer een aantal podia. Zo is het OOR podium in de zaal van LUX te vinden, het 3voor12 podium op de vertrouwde spot in het Regionaal Archief en voor je dosis hiphop ga je naar de FunX stage in Merleyn. 

Ook Cultuur op de Campus en de Basis hosten dit jaar een eigen stage tijdens Popronde Nijmegen. Deze vind je in het café in LUX en het Huis van de Nijmeegse Geschiedenis.

 

Programmawijzigingen.

Helaas zijn er een aantal acts uitgevallen vanwege ziekte of andere omstandigheden. Zie hieronder alle programmawijzigingen.

13:00 - Thierry Ganz in Brebl - wordt vervangen door Shaemless

20:45 - flut. in De Deut - vervalt

21:00 - Amina in Hi-Fi Klubben - vervalt

21:15 - Zulu Green in de Bibliotheek - vervalt

21:15 - Thierry Ganz in Het Alternatief -  vervalt

21:30 - Irene Hin in LUX - vervalt

22:45 - BED in Concertgebouw de Vereeniging - vervalt

23:15 - Knife Massage in Camelot - vervalt


NEUS vervalt als locatie, de acts die daar zouden spelen zijn verplaatst naar onderstaande locaties en speeltijden:

20:45 - Talee in De Opstand

21:00 - Luc Pustjens in Hi-Fi Klubben

00:00 - T-Shawn in Het Alternatief

 

Tijdswijzigingen: 
Cavolo Nero - De Lindenberg - Speelt om 20:30 
Shalisa - De Lindenberg - Speelt om 22:15 

 

Wasted Youth Club - De Opstand - Speelt om 22:00 
Rats & Daggers - De Opstand - Speelt om 23:15

 

Voor het meest recente tijdschema, check de TimeSquare app!

 

 

Popronde previews

13:00 Shaemless Brebl - Zaal , Waalbandijk 14 E/F 1

13:30 Oliver Pesch Brebl - Café, Waalbandijk 14 E/F 2

14:00 Kiwi Club Oersoep - Boven, Waalbandijk 14D 3

Sophie van Hasselt Brebl - Zaal , Waalbandijk 14 E/F 1

14:30 A. Johanson Brebl - Café, Waalbandijk 14 E/F 2

Smitty Oersoep - Beneden, Waalbandijk 14D 4

15:00 Babs Brebl - Zaal , Waalbandijk 14 E/F 1

15:15 Hugo Remmen Oersoep - Boven, Waalbandijk 14D 3

15:30 néomí Brebl - Café, Waalbandijk 14 E/F 2

15:45 Mystic Oersoep - Beneden, Waalbandijk 14D 4

16:00 Eaters of the Soil Brebl - Zaal , Waalbandijk 14 E/F 1

16:30 JOLENE Brebl - Café, Waalbandijk 14 E/F 2

Mood Bored Oersoep - Boven, Waalbandijk 14D 3

Popronde line up

19:30 FUZZY TEETH Museum het Valkhof - Café, Kelfkensbos 59 5

19:45 Liza Dries Hi-Fi Klubben Nijmegen, Burchtstraat 40 6

20:00 all dogs go to heaven Camelot, Grote Markt 37 7

BrooksJourney Het Alternatief , Hertogstraat 123 8

Kai Needie Discords.nl, Lange Hezelstraat 32 9

Malu Festivalhuis, Mariënburg 75 10

20:15 Blondeau Bibliotheek de Mariënburg, Marienburg 29 11

Dayo Concertgebouw De Vereeniging, Keizer Karelplein 2D 12

Eva Serena Hotel Credible, Hertogstraat 1 13

Oliver Pesch Holt, Houtstraat 75 14

20:30 A. Johanson LUX - café, Marienburg 38-39 15

Cavolo Nero De Lindenberg, Ridderstraat 23 16

GREAT JOY Bagels & Beans, Lange Hezelstraat 108 17

Tygo Ulta Extrapool, Tweede Walstraat 5 18

20:45 CYNN Lebowski, Bloemerstraat 84 19

Lewis Grand Café Moenen, Grote Markt 36 20

Muylike Regionaal Archief Nijmegen, Mariënburg 27 21

Talee De Opstand, Van Welderenstraat 104 22

21:00 AISHA BoulesBitesBar, Oranjesingel 42 23

Boaz Blonde Pater, Houtstraat 62 24

Daniel Nolet Kinki Kappers, Lange Hezelstraat 34 25

Katie Koss LUX - zaal, Marienburg 38-39 26

Luc Pustjens Hi-Fi Klubben Nijmegen, Burchtstraat 40 6

Mountain Eye Roxy's, Platenmakersstraat 3 27

Solomon Museum het Valkhof - Galerij, Kelfkensbos 59 28

21:15 Boter bij de Vis Eetbar Bloom, Lange Hezelstraat 107 29

Fred Goverde Black & Blue, Lange Hezelstraat 92 30

JOLENE Cali, Priemstraat 13, 31

Penvriend Huis van de Nijmeegse Geschiedenis, Mariënburg 26 32

Shaemless De Onderbroek, Tweede Walstraat 21 33

21:30 CHARLOT Discords.nl, Lange Hezelstraat 32 9

Jacht Concertgebouw De Vereeniging, Keizer Karelplein 2D 12

Johnny loves me De Opera, Koningstraat 34 34

21:45 Faske Regionaal Archief Nijmegen, Mariënburg 27 21

Gijs Coffeeshop Kronkel, Vlaamsegas 30 35

Lisa Ploeger Hotel Credible, Hertogstraat 1 13

Radeloos///Ziedend Lume! by Fingerz, Lange hezelstraat 78 36

Sven Ross Camelot, Grote Markt 37 7

22:00 A Minor Problem Bagels & Beans, Lange Hezelstraat 108 17

Ben Forte LUX - zaal, Marienburg 38-39 26

COW Shift Z Extrapool, Tweede Walstraat 5 18

Terence Goodmann Holt, Houtstraat 75 14

Wasted Youth Club De Opstand, Van Welderenstraat 104 22

22:15 Babs Bibliotheek de Mariënburg, Marienburg 29 11

Emile Lagarde Huis van de Nijmeegse Geschiedenis, Mariënburg 26 32

FENNE BoulesBitesBar, Oranjesingel 42 23

IKIGA De Deut, Koningstraat 36 37

jet van der steen Hi-Fi Klubben Nijmegen, Burchtstraat 40 6

Mystic Merleyn, Hertogstraat 13 38

Shalisa De Lindenberg, Ridderstraat 23 16

22:30 Bella Luna LUX - café, Marienburg 38-39 15

Cirrus Minor Black & Blue, Lange Hezelstraat 92 30

Eaters of the Soil De Onderbroek, Tweede Walstraat 21 33

Kiwi Club Museum het Valkhof - Galerij, Kelfkensbos 59 28

22:45 Jerry Island De Opera, Koningstraat 34 34

néomí Regionaal Archief Nijmegen, Mariënburg 27 21

Poodle Het Alternatief , Hertogstraat 123 8

23:00 Dogman Kinki Kappers, Lange Hezelstraat 34 25

DUIMALOT Merleyn, Hertogstraat 13 38

Jaro De Plak, Bloemerstraat 90 39

Sophie van Hasselt LUX - zaal, Marienburg 38-39 26

23:15 BARTH. Huis van de Nijmeegse Geschiedenis, Mariënburg 26 32

De Toegift Festivalhuis, Mariënburg 75 10

Rats and Daggers De Opstand, Van Welderenstraat 104 22

REFORMIST Roxy's, Platenmakersstraat 3 27

Smitty Camelot, Grote Markt 37 7

23:30 Bumble B. Boy BoulesBitesBar, Oranjesingel 42 23

Hiigo Hi-Fi Klubben Nijmegen, Burchtstraat 40 6

Rass King Coffeeshop Kronkel, Vlaamsegas 30 35

23:45 Baardvader De Onderbroek, Tweede Walstraat 21 33

Philine Regionaal Archief Nijmegen, Mariënburg 27 21

Q'n Merleyn, Hertogstraat 13 38

00:00 FIEP LUX - zaal, Marienburg 38-39 26

Huub Prins De Plak, Bloemerstraat 90 39

T-Shawn Het Alternatief , Hertogstraat 123 8

00:30 Sammie Sedano Doornroosje - Paarse Zaal , Stationsplein 11 40

01:00 Hugo Remmen De Plak, Bloemerstraat 90 39

01:30 Marathon Doornroosje - Paarse Zaal , Stationsplein 11 40

02:30 Mood Bored Doornroosje - Paarse Zaal , Stationsplein 11 40

Afterparty


Sammie Sedano, Marathon & Moodbored - 00:30 Doornroosje



De Basis Cultuur op de Campus Gemeente Nijmegen