2013 - Bart Notermans (Join the Cavalry in Dordrecht)

Delft

22 September


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand bij de Koornbeurs. Popronde CD's van de vorige edities, de jubileum CD box, Popronde oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

PROGRAMMAWIJZIGINGEN
De optredens in de Ruif komen te vervallen. Hierdoor wordt het programma in de Tango en de Bebop aangevuld.

Tango

20.45 HOUND
22.15 Nairobi Golf Kid
23.45 NNENN

Bebop
20.30 Miheal Hrustelj Trio
22.00 The Grand East

 

RONDVAARTBOOTSESSIES
Ook dit jaar stelt Rondvaart Delft weer een boot beschikbaar voor deze bijzondere sessies. 
Om 19:30 en 20:30 zullen er akoestische sets op de rondvaartboot plaatsvinden. Vorig jaar zaten ze goed vol, dus wees op tijd anders mis je de boot!

19.30 De Dood
20.30 The Grand East

Rondvaartboot opstapplaats: Koornmarkt 113

Popronde previews

16:00 Rilan & the Bombardiers Kek, Voldersgracht 27 1

Popronde sessions

19:30 De Dood Rondvaart Delft, Koornmarkt 113 2

20:30 The Grand East Rondvaart Delft, Koornmarkt 113 2

Popronde line up

19:30 Stoka Ensemble Plexus, Voldersgracht 11A 3

20:00 A Fugitive Koornbeurs, Voldersgracht 1 4

Jasper Schalks 't Klooster, Vlamingstraat 2 5

La Corneille de Joffer, Nieuwstraat 14 6

Stoomboot de Klomp, Binnenwatersloot 5 7

20:30 Mihael Hrustelj Trio Bebop, Kromstraat 33 8

Potman Jr. De Wilde Hollander, Markt 33 9

The Wanderer de Oude Jan, Heilige Geestkerkhof 4 10

20:45 HØUND Tango, Nieuwstraat 2, Delft 11

PYN Steck, Kromstraat 25 12

21:00 Ann White de Wijnhaven, Wijnhaven 22, Delft 13

Hans Hannemann 't Proeflokaal, Gasthuislaan 36-38 14

Yokocola Wolbodo, Verwersdijk 102 15

21:15 Orange Maplewood de Engel, Markt 66a 16

Standup '69 Koornbeurs, Voldersgracht 1 4

Storksky de Joffer, Nieuwstraat 14 6

21:30 Backgammon 't Klooster, Vlamingstraat 2 5

Insayno Ciccionina, Kromstraat 24 17

21:45 AAPNOOTMIES Vlaanderen, Beestenmarkt 16 18

The Day de Oude Jan, Heilige Geestkerkhof 4 10

The Stangs De Wilde Hollander, Markt 33 9

22:00 Mitch Rivers de Centrale, Voldersgracht 2 19

Rilan & the Bombardiers Steck, Kromstraat 25 12

The Badger and the Bass 't Boterhuis, Markt 15-17a 20

The Grand East Bebop, Kromstraat 33 8

22:15 David Benjamin Kobus Kuch, Beestenmarkt 1 21

Nairobi Golf Kid Tango, Nieuwstraat 2, Delft 11

Tim Dawn de Wijnhaven, Wijnhaven 22, Delft 13

22:30 Disci X Lerrie Ciccionina, Kromstraat 24 17

Grenadeers 't Proeflokaal, Gasthuislaan 36-38 14

Vreemde Vogels de Sjees, Markt 5 22

WELLS de Engel, Markt 66a 16

22:45 De Dood Koornbeurs, Voldersgracht 1 4

Het Universumpje Wolbodo, Verwersdijk 102 15

Statesmen Belvédère, Beestenmarkt 8 23

23:00 Radio Eliza Vlaanderen, Beestenmarkt 16 18

Robin Borneman 't Klooster, Vlamingstraat 2 5

Stillmode De Beierd, Burgwal 18 24

23:15 Cookachoo de Oude Jan, Heilige Geestkerkhof 4 10

Nachtschade de Centrale, Voldersgracht 2 19

Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Steck, Kromstraat 25 12

23:30 CYNBEL de Wijnhaven, Wijnhaven 22, Delft 13

Karel J. Schepers Kobus Kuch, Beestenmarkt 1 21

23:45 NNENN Tango, Nieuwstraat 2, Delft 11

00:00 AKA Block Belvédère, Beestenmarkt 8 23

Far I Ciccionina, Kromstraat 24 17

00:30 45ACIDBABIES Steck, Kromstraat 25 12

01:45 Dusty Steck, Kromstraat 25 12

Afterparty


45ACIDBABIES & Dusty - Steck, 00.30 uur


Map Delft

Gemeente Delft Fonds 1818