2013 - Mitch Wolters (Lieve Bertha in Apeldoorn)

Eindhoven

30 September


Popronde Eindhoven is terug!
 

En we organiseren het dit jaar weer zoals je het gewend bent: gratis toegankelijk en met optredens door de hele stad!

Ontdek jouw favoriete nieuwe act in je stamkroeg, een prachtige kerk, RGB Café of 'gewoon' in Altstadt.

Check het programma hieronder.

 

In iedere stad aanwezig, de infostand!

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19:00u de Popronde infostand voor Dynamo.  Ook bij de infostand: Popronde CD's van vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts en boeken over (ietsjes meer dan) 25 jaar Popronde. En als je er dan toch bent, stem ook meteen op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

 

 

Programmawijzigingen.

Helaas zijn er een aantal acts uitgevallen vanwege ziekte of andere omstandigheden. Zie hieronder alle programmawijzigingen.

20:30 - De Baron in RGB Disco komt te vervallen.
22:00 - IVYVOX in Belgisch Biercafe vervangen door BLANKO
23:45 -  BLANKO is dus verplaatst naar 22:00. 

 

Popronde previews

15:45 Fred Goverde van Piere, Nieuwe Emmasingel 44 1

16:30 Q'n van Piere, Nieuwe Emmasingel 44 1

18:00 Rose Marin van Piere, Nieuwe Emmasingel 44 1

18:45 GEEL van Piere, Nieuwe Emmasingel 44 1

Popronde line up

19:00 Lisa Ploeger 't Rozenknopje, Hoogstraat 59 2

Philine Altstadt, Stratumseind 71 3

19:15 Thierry Ganz LAB-1, Keizersgracht 19 4

20:00 Boaz Stage Music Cafe, Stratumseind 25 5

FUZZY TEETH Wilhelmina, Wilhelminaplein 6 6

20:15 Poodle Belgisch Biercafe Eindhoven, Stratumseind 95 7

20:30 GEEL Hoogste Tijd, Vrijstraat 38 8

Muylike Altstadt, Stratumseind 71 3

Smitty Dynamo, Catharinaplein 21 9

20:45 Jacht 't Rozenknopje, Hoogstraat 59 2

21:00 Eaters of the Soil Dynamo, Catharinaplein 21 9

Rats and Daggers Burgers, Hertogstraat 2 10

Sven Ross Meneer Frits, Jan van Lieshoutstraat 3 11

21:15 Boter bij de Vis LAB-1, Keizersgracht 19 4

21:30 Q'n Dynamo, Catharinaplein 21 9

21:45 Babs Altstadt, Stratumseind 71 3

Fred Goverde Stage Music Cafe, Stratumseind 25 5

22:00 A Minor Problem The Jack, Stratumseind 55 12

Baardvader Dynamo, Catharinaplein 21 9

ZULU GREEN Hoogste Tijd, Vrijstraat 38 8

22:15 Rose Marin Meneer Frits, Jan van Lieshoutstraat 3 11

22:30 Daniel Nolet LAB-1, Keizersgracht 19 4

DUIMALOT Dynamo, Catharinaplein 21 9

23:00 Cavolo Nero Stage Music Cafe, Stratumseind 25 5

Willem 't Hart Burgers, Hertogstraat 2 10

23:15 Marathon Altstadt, Stratumseind 71 3

23:30 FIEP De Burger, Kerkstraat 5 13

23:45 BLANKO Belgisch Biercafe Eindhoven, Stratumseind 95 7

00:30 Shaemless De Burger, Kerkstraat 5 13

01:30 Talee De Burger, Kerkstraat 5 13

Stichting Cultuur Eindhoven Mohr Music