2013 - Mitch Wolters (Beat Tha Calaveras in Alkmaar)

Den Bosch

30 September


INFOSTAND
Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand op de Markt. Popronde CD's van de vorige edities, de jubileum CD box, Popronde oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

Programmawijziging:

Locatie nr. 7 café 't Warm Onthaal is helaas vervallen.
Locatie nr. 25 Roels Eten & Drinken is helaas vervallen.

Rilan & The Bombadiers (was gepland om 23:00 uur in Roels) spelen om 00:15uur op het OORpodium in de Muzerije. 

Daimy Lotus (was gepland om 21:00 uur in 't Warm Onthaal) vervangt Vreemde Vogels om 21.30uur in Café De Palm.

Nachtschade (gepland om 23.30uur) begint om 0.00uur in Café De Palm.

Popronde previews

17:30 Pitou Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 1

Popronde line up

19:30 Pitou Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 1

20:00 AAPNOOTMIES Maestro's Recordcafรฉ, Hinthamerstraat 98a 2

La Corneille De Bieb, Hinthamerstraat 72 3

Statesmen De Knillispoort, Korte waterstraat 15 4

20:30 Hร˜UND P79, Markt 79 5

PYN Muzerije, Hinthamerstraat 74 6

Rosemary & Garlic Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 1

21:00 Martha Jane & The Talisman De Basiliek, Hinthamerstraat 83 7

Money & The Man Thornbridge, Koninginnenlaan 28 8

21:15 X-enia 't Bonte Palet, Hinthamerstraat 99 9

21:30 DAIMY LOTUS De Palm, Hinthamerstraat 82 10

David Benjamin 't Opkikkertje, Markt 38 11

Jasper Schalks Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 1

Jeangu Macrooy De Bieb, Hinthamerstraat 72 3

Mitch Rivers Maestro's Recordcafรฉ, Hinthamerstraat 98a 2

Radio Eliza Mariapaviljoen, Burgemeester Loeffplein 70 12

The Apologist De Knillispoort, Korte waterstraat 15 4

The Grand East Het Veulen, Korenbrugstraat 9-A 13

Vikings in Tibet Buurt, Koningsweg 100 14

21:45 The Yukon Club Muzerije, Hinthamerstraat 74 6

Willem Wits De Keulse Kar, Sint Janskerkhof 1-B 15

22:00 GOLD P79, Markt 79 5

Mevrouw Tamara De Rooie Haen, Kerkstraat 81-83 16

Sascha Elisah The Legends, Snellestraat 48-50 17

Stahlr Koudijs, Tramkade 26 18

Stoka Ensemble De Toonzaal, Prins Bernhardstraat 4-6 19

Woof! Woof! Ridicule Kinki Kappers, Orthenstraat 33 20

22:30 Hans Hannemann Thornbridge, Koninginnenlaan 28 8

The Badger and the Bass 't Bonte Palet, Hinthamerstraat 99 9

Torii Verkadefabriek, Boschdijkstraat 45 21

22:45 Grenadeers De Knillispoort, Korte waterstraat 15 4

Le Seton Twee KeerBellen, Snellestraat 46 22

Stuart Mavis De Bieb, Hinthamerstraat 72 3

The Rising Sun Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 1

23:00 AVI ON FIRE Muzerije, Hinthamerstraat 74 6

BIG HARE WIllem II Fabriek HANGOP, Boschveldweg 471 23

CYNBEL 't Opkikkertje, Markt 38 11

23:15 Thijs Boontjes Dans- en Showorkest De Keulse Kar, Sint Janskerkhof 1-B 15

23:30 BARTEK Koudijs, Tramkade 26 18

Stillmode The Legends, Snellestraat 48-50 17

00:00 Nachtschade De Palm, Hinthamerstraat 82 10

The Stangs World Skate Center, Buitendijk 2 24

00:15 Jo Goes Hunting Verkadefabriek, Boschdijkstraat 45 21

Rilan & the Bombardiers Muzerije, Hinthamerstraat 74 6

01:00 Cookachoo W2 Poppodium, Boschveldweg 473 25

02:30 NGHTSHFT W2 Poppodium, Boschveldweg 473 25

Afterparty


Cookachoo & NGHTSHFT - W2 Poppodium, 01.00 uur


Map Den Bosch

Gemeente 's-Hertogenbosch