2013 - Bart Notermans (SUIT AND TIE JOHNS in Delft)

Doetinchem

18 Oktober


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand bij de Sint Catharinakerk op het Simonsplein. Ook bij de infostand: leuke goodies en gadgets, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service. Smile!

 

Stem op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Als ode aan de in 2017 overleden voorzitter van Stichting Popwaarts, Paul Smits, is de Paul Smits Award in het leven geroepen, de award voor de favoriete performer van de Popronde bezoeker. In iedere stad kan het publiek haar stem uitbrengen bij de infostand!

Popronde previews

16:00 Aidan & the Wild Schouwburg Amphion, Hofstraat 159 1

16:30 Merel Sophie Schouwburg Amphion, Hofstraat 159 1

17:00 Sterre Weldring Schouwburg Amphion, Hofstraat 159 1

Popronde line up

18:45 Eva van Manen Milky Way (WerkRaat), Melkweg 4A 2

19:15 Aidan & the Wild Wim's Muziekkelder, Korte Heezenstraat 5A 3

LAURA Goodies & Moodies, Adelaarstraat 2 4

19:30 Jade PraiZe Bakker Bart, Simonsplein 9 B 5

19:45 GIAN Jongerencentrum Doetinchem (Gruitpoort), Hofstraat 2 6

20:00 Leonard Luka Stadscafé Simons, Simonsplein 8 7

Scott & Young Milky Way (WerkRaat), Melkweg 4A 2

20:15 Lorrèn Het Nieuwe Dijkhuis ism Muziekschool OG, Burgemeester van Nispenstraat 19-21 8

20:30 PsySo Blend, Gasthuisstraat 13 9

TESSEL Muziekcafé Merleyn, Grutstraat 4 10

20:45 Robin Kester 22-24 Club & Event, Grutstraat 22-24 11

21:00 Ben Forte Pincho's, Grutstraat 15a 12

Mc Lost Jongerencentrum Doetinchem (Gruitpoort), Hofstraat 2 6

Nele Needs A Holiday Het Wielercafé, Spinbaan 21 C 13

The Beatnik Café Kafé, Korte Kapoeniestraat 6 A 14

21:30 Hypergoods Milky Way (WerkRaat), Melkweg 4A 2

Sterre Weldring 't Raedthuys, Raadhuisstraat 14 15

21:45 Baer Traa Gringo's, Grutstraat 15a 16

Maddy Moreah Het Nieuwe Dijkhuis ism Muziekschool OG, Burgemeester van Nispenstraat 19-21 8

22:00 KAT SKILLS Paddy's, Omdraai 1 17

Merel Sophie Grand Café De Bank, Simonsplein 16 18

Meryn Pincho's, Grutstraat 15a 12

Simon Keats 22-24 Club & Event, Grutstraat 22-24 11

Three Little Clouds Blend, Gasthuisstraat 13 9

22:15 NEMSIS Muziekcafé Merleyn, Grutstraat 4 10

22:30 Alison's Fall Café Kafé, Korte Kapoeniestraat 6 A 14

22:45 Beryl Anne Grand Café Hendrixen, Grutstraat 31 19

23:00 Sarah & Julia Pincho's, Grutstraat 15a 12

Suzy V Gringo's, Grutstraat 15a 16

23:15 Electric Company 22-24 Club & Event, Grutstraat 22-24 11

23:30 Port of Call Muziekcafé Merleyn, Grutstraat 4 10

23:45 ALEXANDER Grand Café De Bank, Simonsplein 16 18

Joan Franka Café Kafé, Korte Kapoeniestraat 6 A 14

00:30 The Koalaz Gringo's, Grutstraat 15a 16

00:45 Destructive Penguins 22-24 Club & Event, Grutstraat 22-24 11

Afterparty


Destructive Penguins - Club 22-24, 00.45u


Map Doetinchem

EKO Licht & Geluid Wim's Muziekkelder Where The Bands Are