2013 - Bart Notermans (Proper Outfit in Tilburg)

Utrecht

10 Oktober


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand bij Hofman Café. Ook bij de infostand: Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

Partners

Ook dit jaar werken we weer samen met een aantal hele toffe (lokale) partners:

  • De Coöperatie host vanaf 18:30 een panel en het optreden van Susan H. in de Helling.
  • Hiphop Saved My Life host een speciaal programma in Kapitaal
  • Hofman Café is het OOR Talent Stage
  • Het Gegeven Paard is het 3voor12 Talent Stage
  • Kafé België is het Never Mind The Hype Podium
  • dB's wordt gehost door The Daily Indie
  • KINK neemt tussen 20:00 en 00:00 uur in StayOkay een speciale Popronde Utrecht podcast op met interviews van o.a. A.M. Sam, WIES, The Vices en Foxlane. Publiek is van harte welkom! 

 

Afterparty

De afterparty is dit jaar wederom in EKKO met het volgende programma:

00.00 - 01.00: Guillaume Syndroom

01.00 - 01.30: DamnDamy 

01.30 - 02.30: KlapRose Fistpump Fiësta

02.30 - 03.00: The Resurrection

03.00 - 05.00: #WNNR Soundsystem

 

Wijzigingen

20:30 | De Stad | Loui Lind vervangt Merel Sophie

  

Stem op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Als ode aan de in 2017 overleden voorzitter van Stichting Popwaarts, Paul Smits, is de Paul Smits Award in het leven geroepen, de award voor de favoriete performer van de Popronde bezoeker. In iedere stad kan het publiek haar stem uitbrengen bij de infostand!

Popronde line up

19:30 Sarah & Julia Jeu de Boules Bar, Paardenveld 3 1

20:00 Fjaler Koffie Leute Brauhaus, Westerkade 30 2

Hilbrandt HiFi Klubben, Mariastraat 34 3

Josh Island Willem Slok, Korte Koestraat 2 4

Port of Call Coffee Company, Vismarkt 4 5

Sterre Weldring De Nijverheid, Nijverheidskade 15 6

Susan H De Helling, Helling 7 7

WHYBE Voortuin, Voorstraat 4 8

Zeno Kapitaal, Kroonstraat 9 9

20:15 Beryl Anne BUNK , Catharijnekade 9 10

Magic Moon The Bookie, Oudegracht aan de Werf 105 11

20:30 Aidan & the Wild Lijn 4, Twijnstraat 3 12

BONGLOARD dB's, CAB-Rondom 100 13

Hypergoods BROEI, Oosterkade 24 14

Lorrèn StayOkay, Neude 5 15

Loui Lind De Stad, Lange Jufferstraat 58 16

Nele Needs A Holiday ZIMIHC Theater Wittevrouwen, Bouwstraat 55 17

Sterre Nacca x CRZE Klein Berlijn, Helling 22 18

20:45 Maddy Moreah Stathe, Rozenstraat 15 19

The Vices Jacketz, Korte Minrebroederstraat 11 20

YSA LE:EN, Heuveloord 140 21

21:00 Andy Smart / Teddy's Last Ride Bodytalk, Oudegracht 64 22

Jade PraiZe De Stichtse Taveerne, Twijnstraat 43 23

Lion's Den De Nijverheid, Nijverheidskade 15 6

Mc Lost Kapitaal, Kroonstraat 9 9

QUINN Koffie Leute Brauhaus, Westerkade 30 2

Suzy V Dapp Frietwinkel, Vinkenburgstraat 10 24

21:15 Get Jealous Kafé België, Oudegracht 196 25

The Secret Love Parade Voortuin, Voorstraat 4 8

21:30 Baer Traa De Stad, Lange Jufferstraat 58 16

Dan August Hofman Café, Janskerkhof 17a 26

Destructive Penguins StayOkay, Neude 5 15

Eva van Manen Lijn 4, Twijnstraat 3 12

Foxlane EKKO, Bemuurde Weerd Westzijde 3 27

Kay Slice De Helling, Helling 7 7

la loye Het Gegeven Paard , Vlaamse Toren 7 28

SONNDR dB's, CAB-Rondom 100 13

SWEETGODANIMALS BROEI, Oosterkade 24 14

The Koalaz Jeu de Boules Bar, Paardenveld 3 1

Tim Koehoorn ZIMIHC Theater Wittevrouwen, Bouwstraat 55 17

21:45 HYTES Klein Berlijn, Helling 22 18

Paterzonen The Bookie, Oudegracht aan de Werf 105 11

22:00 A.M. Sam De Zaak , Korte Minrebroederstraat 9 29

Alison's Fall Tilt , Lange Jufferstraat 62 30

Bastian Benjamin Filmcafé, CAB-Rondom 90A 31

FABZ Pi Het Hart, Voorstraat 10 32

FFlean Kapitaal, Kroonstraat 9 9

Gumbo Kings De Stichtse Taveerne, Twijnstraat 43 23

Joan Franka Stathe, Rozenstraat 15 19

Three Little Clouds BUNK , Catharijnekade 9 10

22:15 Mikawe Oziki LE:EN, Heuveloord 140 21

The Mighty Breaks Boslust, Mariastraat 31 33

22:30 LO-FI LE-VI Het Gegeven Paard , Vlaamse Toren 7 28

Magnetic Spacemen dB's, CAB-Rondom 100 13

Meryn De Morgenster, Oudegracht 323 34

NEMSIS EKKO, Bemuurde Weerd Westzijde 3 27

NO WOW Back&Fourth, Loeff Berchmakerstraat 4 35

Queen's Pleasure Hofman Café, Janskerkhof 17a 26

Shaemless Kafé België, Oudegracht 196 25

23:00 Bony Macaroni De Zaak , Korte Minrebroederstraat 9 29

GIAN De Helling, Helling 7 7

ZALM Theater Kikker, Ganzenmarkt 14 36

23:30 Dr Justice & The Smooth Operators Filmcafé, CAB-Rondom 90A 31

Paracetamøl EKKO, Bemuurde Weerd Westzijde 3 27

Price Het Gegeven Paard , Vlaamse Toren 7 28

Tricklebolt Back&Fourth, Loeff Berchmakerstraat 4 35

WIES Hofman Café, Janskerkhof 17a 26

23:45 RADERKRAFT LE:EN, Heuveloord 140 21

00:00 De Methode Theater Kikker, Ganzenmarkt 14 36

01:00 Damndamy EKKO, Bemuurde Weerd Westzijde 3 27

Disk Space Filmcafé, CAB-Rondom 90A 31

02:30 The Resurrection EKKO, Bemuurde Weerd Westzijde 3 27

Afterparty


DamnDamy & The Resurrection - Ekko, 01.00u.


Map Utrecht


Gemeente Utrecht Hiphop Saved My Life De Coöperatie