2013 - Dennis Khalil (Emil Landman in Den Bosch)

Utrecht

20 Oktober


Popronde Utrecht is terug!

En we organiseren het dit jaar weer zoals je het gewend bent: gratis toegankelijk en met optredens door de hele stad!

Ontdek jouw favoriete nieuwe act in je stamkroeg, De Voortuin, Hofman of 'gewoon' in EKKO!

Check het programma hieronder.

 

Programmawijzigingen.

Helaas zijn er een aantal acts uitgevallen vanwege ziekte of andere omstandigheden. Zie hieronder alle programmawijzigingen.

20:00 - Lewis in De Helling - wordt vervangen door Q'n
20:15 - T Shawn in de Willem Slok - Vervalt.

22:00 - Cirrus Minor - boslust - vervalt 

In iedere stad aanwezig, de infostand!

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je de Popronde infostand voor de Hofman. 

Ook bij de infostand: Popronde CD's van vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts en boeken over (ietsjes meer dan) 25 jaar Popronde. En als je er dan toch bent, stem ook meteen op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Popronde line up

19:00 Eva Serena Broese, Oudegracht 112-b 1

19:30 Fred Goverde Stathe, Rozenstraat 15 2

19:45 CYNN Voortuin , Voorstraat 4 3

IKIGA De Zaak, Korte Minrebroederstraat 9 4

néomí TivoliVredenburg, Vlaamse Toren 7 5

20:00 Emile Lagarde ZIMIHC Theater Wittevrouwen, Bouwstraat 55 6

Headfirst dB's, CAB-Rondom 100 7

Just Big Hills Koffie Leute Brauhaus, Westerkade 30 8

Q'n De Helling, Helling 7 9

20:30 all dogs go to heaven Taplokaal GIST, Helling 9 10

Bella Luna BUNK Hotels, Catherijnekade 9 11

Rose Marin Camping Ganspoort, Helling 87 12

Sven Ross O'Donnell Moonshine, Steenweg 3 13

Willem 't Hart Grit Optiek, Lange Elisabethstraat 1 14

20:45 A Minor Problem De Zaak, Korte Minrebroederstraat 9 4

AISHA LE:EN, Heuveloord 140 15

Babs TivoliVredenburg, Vlaamse Toren 7 5

GREAT JOY België, Oudegracht 196 16

21:00 BARTH. Het Muzieklokaal, Bemuurde Weerd Oostzijde 13 17

Katie Koss Hofman Cafe, Janskerkhof 17A 18

21:15 Lady Shaynah De Helling, Helling 7 9

Penvriend ZIMIHC Theater Wittevrouwen, Bouwstraat 55 6

Radeloos///Ziedend dB's, CAB-Rondom 100 7

21:30 De Toegift EKKO, Bemuurde Weerd Westzijde 3 19

Faske BUNK Hotels, Catherijnekade 9 11

Kai Needie Grit Optiek, Lange Elisabethstraat 1 14

21:45 Boaz Taplokaal GIST, Helling 9 10

Huub Prins TivoliVredenburg, Vlaamse Toren 7 5

Poodle De Zaak, Korte Minrebroederstraat 9 4

22:00 Daniel Nolet Stathe, Rozenstraat 15 2

FIEP Hofman Cafe, Janskerkhof 17A 18

Mystic LE:EN, Heuveloord 140 15

Thierry Ganz 't Oude Pothuys, Oudegracht 279 20

22:15 FUZZY TEETH Café Tilt!, Lange Jufferstraat 62 21

Tygo Ulta Voortuin , Voorstraat 4 3

22:30 Baardvader dB's, CAB-Rondom 100 7

Cavolo Nero BUNK Hotels, Catherijnekade 9 11

Mood Bored EKKO, Bemuurde Weerd Westzijde 3 19

22:45 CHARLOT De Helling, Helling 7 9

Knife Massage België, Oudegracht 196 16

23:00 Hiigo Taplokaal GIST, Helling 9 10

Talee Klein Berlijn, Helling 22 22

Wasted Youth Club Hofman Cafe, Janskerkhof 17A 18

23:30 Jacht 't Oude Pothuys, Oudegracht 279 20

Shaemless EKKO, Bemuurde Weerd Westzijde 3 19

01:00 Bumble B. Boy EKKO, Bemuurde Weerd Westzijde 3 19

02:30 Hugo Remmen EKKO, Bemuurde Weerd Westzijde 3 19


Provincie Utrecht