2013 - Mitch Wolters (Lieve Bertha in Apeldoorn)

Gouda

2 Oktober


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 14.00u de Popronde infostand op de Markt. Hier vind je Popronde CD's van de vorige edities, de jubileum CD box, Popronde oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

Popronde previews

15:00 Blupaint Heb Ik Via, Lange Groenendaal 72a 1

15:30 The Rising Sun House of Goods, Lange Groenendaal 80 2

Popronde line up

15:00 A Brighter Light De Tapperij, Markt 5 3

15:15 Statesmen Zoet & Zalig, Spieringstraat 1 4

15:45 Stillmode Cultuurhuis Garenspinnerij (Hal), Turfsingel 34a 5

16:00 Potman Jr. Magic & Wonders, Lange Groenendaal 82 6

St. Solaire De Kleischuur, Vest 2 7

16:15 Tolls Rock Maniac Records, Korte Groenendaal 18 8

16:30 Jo Goes Hunting Cultuurhuis Garenspinnerij (Theaterzaal), Turfsingel 34a 9

16:45 Judy Blank Heb Ik Via, Lange Groenendaal 72a 1

Marten Fisher De Tapperij, Markt 5 3

Sascha Elisah Curcuma, Korte Groenendaal 21 10

17:00 Karel J. Schepers Zoet & Zalig, Spieringstraat 1 4

The Yukon Club So What!, Vest 30 11

17:15 Electric Company In het Zonnetje, Keizerstraat 4 12

17:30 Silent War House of Goods, Lange Groenendaal 80 2

17:45 David Benjamin Cultuurhuis Garenspinnerij (Hal), Turfsingel 34a 5

18:15 Pitou Magic & Wonders, Lange Groenendaal 82 6

18:30 Ruud Fieten Brownies & Downies, Korte Tiendeweg 15 13

The Badger and the Bass StudioGonz, Turfsingel 36 14

18:45 Blupaint Zoet & Zalig, Spieringstraat 1 4

19:00 Ann White De Kleischuur, Vest 2 7

BARTEK So What!, Vest 30 11

19:30 Radio Eliza Cultuurhuis Garenspinnerij (Theaterzaal), Turfsingel 34a 9

20:00 Orange Maplewood StudioGonz, Turfsingel 36 14

The Wanderer Brownies & Downies, Korte Tiendeweg 15 13

20:15 The Grand East In het Zonnetje, Keizerstraat 4 12

20:30 Backgammon Curcuma, Korte Groenendaal 21 10

The Royal Engineers De Tapperij, Markt 5 3

21:00 CYNBEL De Kleischuur, Vest 2 7

Thijs Boontjes Dans- en Showorkest So What!, Vest 30 11

21:45 Rilan & the Bombardiers De Tapperij, Markt 5 3

The Rising Sun StudioGonz, Turfsingel 36 14

22:30 SINGLE PILOT Gouda Studio's, Oosthaven 12 15

00:00 45ACIDBABIES Gouda Studio's, Oosthaven 12 15

Afterparty


Single Pilot, 45ACIDBABIES - Gouda Studio's, Oosthaven 12


Map Gouda

So What!