2013 - Bart Notermans (Proper Outfit in Tilburg)

Groningen

4 Oktober


INFOSTAND


Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand voor het Grand Theatre. Ook bij de infostand: Popronde CD's van vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

Stem op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Als ode aan de in 2017 overleden voorzitter van Stichting Popwaarts, Paul Smits, is de Paul Smits Award in het leven geroepen, de award voor de favoriete performer van de Popronde bezoeker. In iedere stad kan het publiek haar stem uitbrengen bij de infostand!

Popronde previews

14:00 Boy on the Moon Wadapartja Campus, Zernikeplein 11, Van DoorenVeste 1

15:00 Smudged Toads Wadapartja Campus, Zernikeplein 11, Van DoorenVeste 1

16:00 MILLENNIALS Plato, Oude Ebbingestraat 41 2

17:00 Surf Aid-Kit Plato, Oude Ebbingestraat 41 2

Popronde sessions

20:30 Dusty Stray De Herbivoor, Gedempte Zuiderdiep 59 3

Popronde line up

20:15 Elsa Lester De Jongens van Hemmes, Steentilstraat 10 4

20:30 Bourbon Avenue DOT, Vrydemalaan 2 5

Boy on the Moon Grand Theatre, Grote Markt 35 6

20:45 JSSY VRIJDAG, Sint Jansstraat 7 7

Leonard Luka The Dog's Bollocks, Oude Boteringestraat 17 8

21:00 Black Operator Proeflokaal ’t Kantoor, 19, Kolendrift, Groningen 9

Dési Ducrot Wadapartja, Gedempte Zuiderdiep 39-41 10

Sherman Oaks O'Malleys, Oosterstraat 67 11

21:15 Donna Blue Grand Theatre, Grote Markt 35 6

Karel Spaak, Oude Boteringestraat 66 12

Moon Moon Moon Vera, Oosterstraat 44 13

21:30 Anemone Idenza, Guldenstraat 15 14

Luna Mae Buckshot, Gedempte Zuiderdiep 58 15

Van Common Brouwerij Martinus, Kostersgang 32-34 16

21:45 ANNA-ROSE Het Concerthuis, Poelestraat 30 17

Carina Nebula Lola, Pelsterdwarsstraat 11 18

Supersonic Blues Knarie, Oosterstraat 69A 19

22:00 Smudged Toads Grand Theatre, Grote Markt 35 6

Surf Aid-Kit Het Pakhuis, Peperstraat 8-2 20

22:15 Coolboxer Vera Downstage, Oosterstraat 44 21

Jay-Way Simplon, Boterdiep 69 22

Thaïti VRIJDAG, Sint Jansstraat 7 7

22:30 LOVE COUPLE Kinki Kappers, Oosterstraat 18 23

Subterranean Street Society Proeflokaal ’t Kantoor, 19, Kolendrift, Groningen 9

YVI O'Malleys, Oosterstraat 67 11

22:45 MORADO Brouwerij Martinus, Kostersgang 32-34 16

Nieuwegrond Idenza, Guldenstraat 15 14

Sheila and the Kit Warhol, Papengang 6 24

23:00 MILLENNIALS Het Concerthuis, Poelestraat 30 17

Ocho & Ibs Simplon, Boterdiep 69 22

Walden Lola, Pelsterdwarsstraat 11 18

23:15 A Mili Buckshot, Gedempte Zuiderdiep 58 15

G.O.D O'Ceallaigh, Gedempte Kattendiep 13 25

Kitchenette Vera, Oosterstraat 44 13

23:30 Teddy's Hit Het Pakhuis, Peperstraat 8-2 20

23:45 Rey tranquilo Simplon, Boterdiep 69 22

00:00 TAPE TOY Warhol, Papengang 6 24

00:30 Yip Roc Vera, Oosterstraat 44 13

Afterparty


Yip Roc - Vera, 00.30 uur


Map Groningen


Kunstraad Groningen