2013 - Mitch Wolters (Hรถmpfdingรฅ in Amersfoort)

Groningen

13 Oktober


Popronde Groningen is terug!
 

En we organiseren het dit jaar weer zoals je het gewend bent: gratis toegankelijk en met optredens door de hele stad!

Ontdek jouw favoriete nieuwe act in je stamkroeg, een nieuwe locatie als MAAS of The Market Hotel, of 'gewoon' in Vera!

 

Check voor alle concerten het programma hieronder.

 

Wijzigingen

Programmawijzigingen.

Helaas zijn er een aantal acts uitgevallen vanwege ziekte of andere omstandigheden. Zie hieronder alle programmawijzigingen.

20:30 Malu speelt een half uurtje eerder, 20:00

22:00 Muylike vervalt vanwege ziekte, CYNN vervangt 

22:30 Vanwege ziekte valt Sophie van Hasselt uit, Talee vervangt 

23:30 Marathon speelt een kwartier later, 23:45

0:45 Hugo Remmen speelt een kwartier later 1:00

Zulu Green is te komen vervallen

In iedere stad aanwezig, de infostand!

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je de Popronde infostand.
Ook bij de infostand: Popronde CD's van vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts en boeken over (ietsjes meer dan) 25 jaar Popronde. En als je er dan toch bent, stem ook meteen op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Popronde previews

15:30 Tygo Ulta Plato, Oude Ebbingestraat 41 1

16:00 jet van der steen The Smooth Brothers, Oosterstraat 14 2

16:30 FUZZY TEETH Plato, Oude Ebbingestraat 41 1

17:00 Johnny loves me The Smooth Brothers, Oosterstraat 14 2

Popronde line up

20:00 A. Johanson MASMAS, Oude Kijk in Het Jatstraat 65 3

Babs MAAS, Vismarkt 52 4

Boaz Rabenhaupt, Gedempte Zuiderdiep 7 5

20:15 Dayo Grand Theatre, Grote Markt 35 6

Johnny loves me KLUP DE DAG, Oosterstraat 27 7

Tygo Ulta VRIJDAG, Sint Jansstraat 7 8

20:30 Malu Idenza, Guldenstraat 15 9

Mountain Eye Simplon, Boterdiep 69 10

20:45 FENNE The Market Hotel, Grote Markt 31 11

FUZZY TEETH Het Concerthuis, Poelestraat 30 12

Mood Bored Vera, Oosterstraat 44 13

21:00 all dogs go to heaven O'Malleys, Oosterstraat 67 14

DUIMALOT Brouwerij Martinus, Kostersgang 32-34 15

21:15 FIEP Rabenhaupt, Gedempte Zuiderdiep 7 5

Jaro Grand Theatre, Grote Markt 35 6

Penvriend O'Ceallaigh, Gedempte Kattendiep 13 16

21:30 CHARLOT Chaplins Pub, Gedempte Zuiderdiep 73 17

Philine MAAS, Vismarkt 52 4

Willem 't Hart MASMAS, Oude Kijk in Het Jatstraat 65 3

21:45 jet van der steen Idenza, Guldenstraat 15 9

22:00 Ben Forte VRIJDAG, Sint Jansstraat 7 8

Cavolo Nero KLUP DE DAG, Oosterstraat 27 7

CYNN Pacific., Oosterstraat 65 18

Radeloos///Ziedend Simplon, Boterdiep 69 10

22:15 Daniel Nolet The Market Hotel, Grote Markt 31 11

Shaemless Het Pakhuis, Peperstraat 8-2 19

Wasted Youth Club Vera, Oosterstraat 44 13

22:30 Rats and Daggers Warhol, Papengang 6 20

Talee Het Concerthuis, Poelestraat 30 12

22:45 Blondeau Grand Theatre, Grote Markt 35 6

GREAT JOY Rabenhaupt, Gedempte Zuiderdiep 7 5

Hiigo Chaplins Pub, Gedempte Zuiderdiep 73 17

23:00 Faske MAAS, Vismarkt 52 4

23:30 Marathon Vera, Oosterstraat 44 13

23:45 A Minor Problem Het Pakhuis, Peperstraat 8-2 19

Eaters of the Soil Simplon, Boterdiep 69 10

00:00 Knife Massage Warhol, Papengang 6 20

01:00 Hugo Remmen Vera Downstage, Oosterstraat 44 21

Kunstraad Groningen