2013 - Mitch Wolters (Quramitry in Breda)

Gouda

15 September


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 14.00u de Popronde infostand aan de Markt 1. Bij de infostand vind je Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 Wijzigingen:

Alexandra Alden wordt vervangen door Gyo Kretz om 17:00 uur in Kamphuisen.
Carmen Forbes wordt vervangen door Elle Hollis om 16:30 uur in Heb Ik Via.
Luna Mae wordt vervangen door AVA NOVA om 19:00 uur en 20:45 in Cafeetje Heeeeurlijk.
Het optreden van John Lewis Cabot gaat helaas niet door vandaag i.v.m. persoonlijke omstandigheden.

 

Stem op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Als ode aan de in 2017 overleden voorzitter van Stichting Popwaarts, Paul Smits, is de Paul Smits Award in het leven geroepen, de award voor de favoriete performer van de Popronde bezoeker. In iedere stad kan het publiek haar stem uitbrengen bij de infostand!

Popronde previews

13:00 Roel Pothoven Stoffenhuis Anja, Zeugstraat 40 1

13:30 Bourbon Avenue Chocoladefabriek, Klein Amerika 20 2

Dési Ducrot De Illusie, Lange Tiendeweg 78 3

13:45 Loren Nine Heb Ik Via, Lange Groenendaal 72a 4

14:00 Laura Sjin De Utrechtsche Dom, Geuzenstraat 6 5

14:15 YVI House of Goods, Lange Groenendaal 80 6

14:30 Moon Moon Moon Chocoladefabriek, Klein Amerika 20 2

14:45 Coolboxer Brownies & Downies, Korte Tiendeweg 15 7

16:30 Elle Hollis Heb Ik Via, Lange Groenendaal 72a 4

19:00 AVA NOVA Cafeetje Heeeurlijk, Wijdstraat 2 8

19:15 Moon Moon Moon Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34a 9

Popronde sessions

13:00 Ziggy Splynt Gasthuiskapel Museum Gouda, Oosthaven 9 10

14:00 Tastic Gasthuiskapel Museum Gouda, Oosthaven 9 10

Popronde line up

15:00 Dési Ducrot Kamphuisen, Hoge Gouwe 19 11

15:15 Van Common De Tapperij, Markt 5 12

15:30 YVI Koffiefabriek, Nieuwe Markt 64 13

15:45 Loren Nine De Zaak Van De Laak, Lange Tiendeweg 33 14

16:00 A Mili Gouda Studio's, Oosthaven 12 15

Eline Mann IJsselhuis Museumhavencafé, Schielands Hogezeedijk 1 16

17:00 Dax Rederij de Vrijheid, Gouderaksedijk 36 17

Gyo Kretz Kamphuisen, Hoge Gouwe 19 11

Joël Domingos De Tapperij, Markt 5 12

17:15 Snow Coats Koffiefabriek, Nieuwe Markt 64 13

Subterranean Street Society House of Goods, Lange Groenendaal 80 6

17:45 Laura Sjin IJsselhuis Museumhavencafé, Schielands Hogezeedijk 1 16

18:00 Sophia Curcuma, Korte Groenendaal 21 18

18:15 Abdomen StudioGonz, Turfsingel 36 19

18:30 Tastic Rederij de Vrijheid, Gouderaksedijk 36 17

19:30 Coolboxer IJsselhuis Museumhavencafé, Schielands Hogezeedijk 1 16

Roel Pothoven Curcuma, Korte Groenendaal 21 18

19:45 BOSKAT StudioGonz, Turfsingel 36 19

20:00 Bourbon Avenue Gouda Studio's, Oosthaven 12 15

RAiK Rederij de Vrijheid, Gouderaksedijk 36 17

20:15 Ziggy Splynt De Tapperij, Markt 5 12

20:45 AVA NOVA Cafeetje Heeeurlijk, Wijdstraat 2 8

Kita Menari Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34a 9

21:30 Lilø Rederij de Vrijheid, Gouderaksedijk 36 17

Surf Aid-Kit StudioGonz, Turfsingel 36 19

21:45 BAPTIST So What!, Vest 30 20

22:00 TAPE TOY De Tapperij, Markt 5 12

22:15 Anemone Kamphuisen, Hoge Gouwe 19 11

23:15 HoppaH! So What!, Vest 30 20

00:45 Elle Hollis So What!, Vest 30 20

02:15 Malvae So What!, Vest 30 20

Afterparty


Hoppah!, Elle Hollis & Malvae - So What!, 23.15 uur.


Map Gouda

Josse Bunnik Poppodium So What! Samenwerkende Ondernemersverenigingen Gouda Over The Fence Music Veldt Werk't AKVR