2012 - Tom Roelofs (Wannabeastar in Den Bosch)

Gouda

1 Oktober


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 14.00u de Popronde infostand aan de Markt 1. Bij de infostand vind je Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

Programmawijzigingen:

Het optreden van Maurice van Hoek is verplaatst naar 18:00 uur in Zoet en Zalig.
Eelke Ankersmit treedt op in plaats van Juan Calderon om 15:00 uur in Zoet en Zalig.
Kitchenette zal in plaats van Dakota optreden om 15:15 in de Tapperij in verband met ziekte.

Popronde previews

12:30 Bjarke Ramsing Chocoladefabriek, Klein Amerika 20 1

13:30 Lisa Nora Chocoladefabriek, Klein Amerika 20 1

14:30 Oliver Alexander Chocoladefabriek, Klein Amerika 20 1

Tom Tukker Heb Ik Via, Lange Groenendaal 72a 2

15:00 The Howlin House of Goods, Lange Groenendaal 80 3

19:15 Cookhouse Cafeetje Heeeurlijk, Wijdstraat 2 4

Popronde sessions

13:00 Find Us In Slumberland Gasthuiskapel Museum Gouda, Oosthaven 9 5

14:00 PEER Gasthuiskapel Museum Gouda, Oosthaven 9 5

Popronde line up

15:00 Eelke Ankersmit Zoet & Zalig, Spieringstraat 1 6

15:15 KITCHENETTE De Tapperij, Markt 5 7

The World of Dust Gasthuiskapel Museum Gouda, Oosthaven 9 5

15:30 Amber Gomaa Heb Ik Via, Lange Groenendaal 72a 2

Lukas Batteau Koffiefabriek, Nieuwe Markt 64 8

Writist De Kleischuur, Vest 2 9

16:00 Bjarke Ramsing Bagels & Beans, Agnietenstraat 2 10

Jan Terlouw Junior & The Nightclub Gouda Studio's, Oosthaven 12 11

16:15 Sean Gascoigne House of Goods, Lange Groenendaal 80 3

Sured Rock Maniac Records, Markt 11 12

16:30 Blue Marble Cultuurhuis Garenspinnerij (Theaterzaal), Turfsingel 34a 13

Joost Dijkema Zoet & Zalig, Spieringstraat 1 6

17:00 BUNGALOW So What!, Vest 30 14

Colin Waters De Tapperij, Markt 5 7

17:15 Find Us In Slumberland Koffiefabriek, Nieuwe Markt 64 8

Lisa Nora De Kleischuur, Vest 2 9

17:30 Banner. Curcuma, Korte Groenendaal 21 15

18:00 Maurice van Hoek Zoet & Zalig, Spieringstraat 1 6

18:15 Mexican Surf StudioGonz, Turfsingel 36 16

19:00 Mantra So What!, Vest 30 14

The Visual De Goudse Eend, Wilhelminastraat 66 17

19:15 DOOXS Cultuurhuis Garenspinnerij (Theaterzaal), Turfsingel 34a 13

20:00 BEAUX StudioGonz, Turfsingel 36 16

Oliver Alexander Swing, Markt 24 18

PaPa GoNi Gouda Studio's, Oosthaven 12 11

20:15 PEER De Tapperij, Markt 5 7

20:30 Levi Manner Curcuma, Korte Groenendaal 21 15

20:45 Cookhouse Cafeetje Heeeurlijk, Wijdstraat 2 4

21:00 Tom Tukker So What!, Vest 30 14

21:15 Okke Punt De Goudse Eend, Wilhelminastraat 66 17

21:30 KASPER Swing, Markt 24 18

The Howlin Markies, Dubbele Buurt 1 19

21:45 EUT De Tapperij, Markt 5 7

Voltage StudioGonz, Turfsingel 36 16

23:00 KAUW Swing, Markt 24 18

00:30 TRAUDES Swing, Markt 24 18

Afterparty


KAUW & TRAUDES - Swing, 23.00 uur


Map Gouda


Poppodium So What! Over The Fence Music Josse Bunnik Lichttechniek GoudApot