2013 - Mitch Wolters (Neighbour Neighbour in Venlo)

Den Bosch

4 Oktober


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand op de Markt, bij P79. Ook bij de infostand: Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

Stem op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Als ode aan de in 2017 overleden voorzitter van Stichting Popwaarts, Paul Smits, is de Paul Smits Award in het leven geroepen, de award voor de favoriete performer van de Popronde bezoeker. In iedere stad kan het publiek haar stem uitbrengen bij de infostand!

Popronde previews

16:30 Tim Koehoorn WIllem Twee HangOp, Boschdijkstraat 100 1

Popronde line up

15:30 Maddy Moreah Da Silva, Tramkade 26C 2

19:30 Magnetic Spacemen De Knillispoort, Korte waterstraat 15 3

19:45 LAURA Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 4

20:00 Baer Traa The Legends, Snellestraat 48-50 5

Eva van Manen Babel, Hinthamerstraat 74 6

20:15 Simon Keats Verkadefabriek, Boschdijkstraat 45 7

20:30 LO-FI LE-VI Mariapaviljoen, Burgemeester Loeffplein 70 8

Mikawe Oziki Willem Twee Toonzaal, Prins Bernhardstraat 4-6 9

Robin Kester Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 4

21:00 Merel Sophie 't Bonte Palet, Hinthamerstraat 99 10

Nancy Acid Het Veulen, Korenbrugstraat 9-A 11

Nancy Kleurenblind en De Zingende Roadie De Palm, Hinthamerstraat 82 12

QUINN Da Silva, Tramkade 26C 2

The Koalaz Thornbridge, Koninginnenlaan 28 13

21:15 Alison's Fall World Skate Center, Buitendijk 2 14

Grenadeers P79, Markt 79 15

PYRO De Knillispoort, Korte waterstraat 15 3

Sterre Weldring Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 4

21:30 ALEXANDER Van Aken in het Werkwarenhuis, Tramkade 24 16

Hypergoods Café Herman, Hinthamereinde 73 17

Jade PraiZe Babel, Hinthamerstraat 74 6

21:45 Gumbo Kings De Basiliek, Hinthamerstraat 83 18

22:00 A.M. Sam Mariapaviljoen, Burgemeester Loeffplein 70 8

Electric Company Verkadefabriek, Boschdijkstraat 45 7

Josh Island Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 4

NO WOW De Rooie Haen, Kerkstraat 81-83 19

Shaemless Bossche Brouwers aan de Vaart, Tramkade 25 20

The Vices The Legends, Snellestraat 48-50 5

22:15 Two and a Half Girl WIllem Twee Poppodium Kleine Zaal, Boschdijkstraat 100 21

22:30 The Beatnik De Keulse Kar, Sint Janskerkhof 1-B 22

Tim Koehoorn 't Bonte Palet, Hinthamerstraat 99 10

22:45 Beerbottle Chopsticks World Skate Center, Buitendijk 2 14

Ben Forte Babel, Hinthamerstraat 74 6

23:00 Bony Macaroni Thornbridge, Koninginnenlaan 28 13

Paterzonen De Palm, Hinthamerstraat 82 12

Tricklebolt De Knillispoort, Korte waterstraat 15 3

23:30 Another Now WIllem Twee Poppodium Kleine Zaal, Boschdijkstraat 100 21

RADERKRAFT Van Aken in het Werkwarenhuis, Tramkade 24 16

The Ballet Bombs Bossche Brouwers aan de Vaart, Tramkade 25 20

WIES Verkadefabriek, Boschdijkstraat 45 7

23:45 Foxlane De Rooie Haen, Kerkstraat 81-83 19

00:15 The Resurrection Willem Twee Poppodium Grote Zaal, Boschdijkstraat 100 23

01:15 Druiprek Willem Twee Poppodium Grote Zaal, Boschdijkstraat 100 23

02:30 Disk Space Willem Twee Poppodium Grote Zaal, Boschdijkstraat 100 23

Afterparty


The Resurrection, Druiprek & Diskspace - Willem Twee Poppodium, 00.15 uur


Map Den Bosch

RAUWKOST Festival Willem Twee Muziek en Beeldende kunst