2013 - Tom Roelofs (Amber Arcades in Haarlem)

Haarlem

7 Oktober


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 14.00u de Popronde infostand aan de Grote Markt. Bij de infostand vind je Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

Popronde previews

14:15 Cookhouse VVV Haarlem, Grote Markt 2 1

14:45 Mantra Briljant, Lange Annastraat 33 2

15:30 Mexican Surf Sounds, Grote Houtstraat 171 3

Yasmine North End, Marsmanplein 19 4

16:00 The Avonden Irrational Library, Doelstraat 31 5

16:30 Jagd Sounds, Grote Houtstraat 171 3

17:00 Amber Gomaa Studio, Grote Markt 25 6

17:30 Kitty Kitty Tuna Irrational Library, Doelstraat 31 5

Popronde line up

14:20 Joost Dijkema De Roemer, Botermarkt 17 7

15:50 Bjarke Ramsing De Roemer, Botermarkt 17 7

20:00 Yasmine Patronaat, Zijlsingel 2 8

20:30 Cookhouse Bierlokaal de Uiver, Lange Begijnestraat 10 9

DE KAT Het Wapen van Bloemendaal, Zijlvest 1a 10

Sean Gascoigne 't Kantoor, Gierstraat 78 11

Spill Gold Patronaat Café, Zijlsingel 2 12

21:00 Amber Gomaa Stiels, Smedestraat 21 13

BUNGALOW Patronaat, Zijlsingel 2 8

Dakota de Flapcan, Zijlstraat 9 14

Jan Terlouw Junior & The Nightclub Proeflokaal In den Uiver, Riviervischmarkt 13 15

KASPER Studio, Grote Markt 25 6

Kitty Kitty Tuna The Wolfhound, Riviervismarkt 9 16

Lisa Nora Jongerencentrum Flinty's, Gedempte Oude Gracht 138 17

21:15 VELINE Lokaal, Koningstraat 46 18

Writist Stempels, Klokhuisplein 9 19

21:30 Mexican Surf Lugosi's, Ridderstraat 6 20

Super Ego La Pien Noir, Koningstraat 58 21

The Muff Koops, Damstraat 4 22

21:45 LGHTNNG Patronaat Café, Zijlsingel 2 12

22:00 EUT de Flapcan, Zijlstraat 9 14

Flecha Moon & The Confused 't Kantoor, Gierstraat 78 11

GRIM TIM Bierlokaal de Uiver, Lange Begijnestraat 10 9

22:15 Fata Boom Patronaat, Zijlsingel 2 8

22:30 Batobe Stempels, Klokhuisplein 9 19

FOES The Wolfhound, Riviervismarkt 9 16

Forever Saturday Jongerencentrum Flinty's, Gedempte Oude Gracht 138 17

22:45 Aïcha Cherif Lokaal, Koningstraat 46 18

Ed Bahonie Proeflokaal In den Uiver, Riviervischmarkt 13 15

GUS Stiels, Smedestraat 21 13

Jermain Bridgewater De Lift, Grote Markt 29 23

23:00 Baby Galaxy Patronaat Café, Zijlsingel 2 12

KIEFF La Pien Noir, Koningstraat 58 21

Los Paja Brava Het Wapen van Bloemendaal, Zijlvest 1a 10

The Gwoof Studio, Grote Markt 25 6

Tony Clifton Lugosi's, Ridderstraat 6 20

23:15 Jagd de Flapcan, Zijlstraat 9 14

Massi Koops, Damstraat 4 22

00:05 CIEL Patronaat 4e zaal, Zijlsingel 2 24

00:30 Tusky Patronaat Café, Zijlsingel 2 12

01:05 Bagdaddy Patronaat 4e zaal, Zijlsingel 2 24

01:35 The Hazzah Patronaat Café, Zijlsingel 2 12

02:50 Charlie & the lesbians Patronaat Café, Zijlsingel 2 12

Afterparty


Fata Boom, CIEL, Tusky, Bagdaddy, The Hazzah & Charlie & the lesbians. - Patronaat, 23.30 uur


Map Haarlem


Geertruida Patronaat Haarlem