2013 - Mitch Wolters (Emil Landman in Zwolle)

Haarlem

15 Oktober


PROGRAMMA PREVIEW POPRONDE HAARLEM

Sounds, Grote Houtstraat 171 (1)

 

PROGRAMMAWIJZIGINGEN

Toneelschuur, Lange Begijnestraat 9 (18)

  • 22.00 uur No Ninja Am I valt in voor TenTemPiés
  •  

    INFOSTAND

    Vanaf 19.30u en tijdens de hele Popronde avond te bezoeken: de PR infostand.

    Voor alle informatie over Popronde en voor merchandise bezoek je de infostand in Pitcher, Koningstraat 46zw (19). Hier kun je de Popronde Poncho scoren, je eigen unieke Popronde T-shirt fabriceren, polsbandjes halen, de Popronde CD 2011 (of 1 van de vorige edities) aanschaffen.
     

     

    STEMPELKAART

    Laat je Popronde Stempelkaart bij 7 verschillende locaties stempelen en maak kans po een ' Rondje Haarlem'. De winnaar krijgt, samen met een vriend of vriendin, vrijkaarten voor het Patronaat, de Toneelschuur en de Stadsschouwburg. Verder nog een hamburger bij Storing en een biertje bij elke Popronde-locatie. 
    De eerste 100 deelnemers die hun stempelkaart inleveren, krijgen bovendien een CD van Popronde 2011. Je kan je stempelkaart tot 23:30 inleveren bij de infostand en vanaf 23:30 bij de garderobe van het Patronaat. 

     

    HAARLEM105

    Vanavond live te volgen op Haarlem105 via 105.1 FM & 89,9 FM en via het internet: http://www.haarlem105.nl/live/haarlem105/audiostream.php

     

    Popronde line up

    19:30 The Cool Quest Petit Paris, Parklaan 15A 2

    19:45 I'm not mukowski 't Kantoor, Gierstraat 78 3

    20:00 Riverdistrict La Pien Noir, Koningstraat 58 4

    The Dirty Denims Patronaat, Zijlsingel 2 5

    20:15 Bart van der Lee Vijfhoek, Wolstraat 20 6

    20:30 June Noa Wapen van Bloemendaal, Zijlvest 1a 8

    The Surs Patronaat cafe, Zijlsingel 2 7

    20:45 Marijn Briljant, Lange Annastraat 33 9

    Rufus Kain Philharmonie, Lange Begijnestraat 11 11

    Stefany June Flapcan, Zijlstraat 9 10

    21:00 All Missing Pieces Patronaat, Zijlsingel 2 5

    Hunting The Robot Storing, Houtplein 12 12

    traumahelikopter Lugosi's, Ridderstraat 6 13

    21:15 Capeman Stiels, Smedestraat 21 14

    Flux 't Kantoor, Gierstraat 78 3

    The Dance La Pien Noir, Koningstraat 58 4

    21:30 Audio Adam De Tempelier, Tempeliersstraat 54 15

    BlackboxRed Patronaat cafe, Zijlsingel 2 7

    21:45 Misery Kids Pitcher, Koningstraat 46zw 16

    22:00 GardenFest De Lange Heer, Lange Herenstraat 6zw 17

    No Ninja Am I Toneelschuur, Lange Begijnestraat 9 18

    The Fudge Patronaat, Zijlsingel 2 5

    22:15 LUIK Briljant, Lange Annastraat 33 9

    Sideditch Storing, Houtplein 12 12

    The Casings Lugosi's, Ridderstraat 6 13

    22:30 A Polaroid View Flapcan, Zijlstraat 9 10

    Aïrto Stiels, Smedestraat 21 14

    Amarins & le gatte negre Philharmonie, Lange Begijnestraat 11 11

    Soul Sister Dance Revolution Patronaat cafe, Zijlsingel 2 7

    22:45 F.O.O.B. Wapen van Bloemendaal, Zijlvest 1a 8

    23:00 Wooden Saints Patronaat, Zijlsingel 2 5

    23:15 Sonur Ber Van Beinum, Klokhuisplein 3 19

    Ze Mannschaft Pitcher, Koningstraat 46zw 16

    23:30 Fata 'el Moustache' Morgana Storing, Houtplein 12 12

    Mozes and the Firstborn Patronaat cafe, Zijlsingel 2 7

    OIIO Toneelschuur, Lange Begijnestraat 9 18

    23:45 Milkbar Stiels, Smedestraat 21 14

    't Kantoor, Gierstraat 78 3

    00:00 Anatopia Patronaat, Zijlsingel 2 5

    01:00 Kill 'em Mister Patronaat, Zijlsingel 2 5

    02:00 De Kraaien Patronaat, Zijlsingel 2 5

    03:00 Rät N FrikK Patronaat, Zijlsingel 2 5

    Afterparty


    Anatopia, Kill 'em Mister, De Kraaien, Rat n Frikk - Het Patronaat, 00.00 uur


    Map Haarlem
    Patronaat Patronaat