2014 - Aviva Bing (DIFF in Almere)

Arnhem

28 Oktober


Popronde Arnhem is terug!
 

En we organiseren het dit jaar weer zoals je het gewend bent: gratis toegankelijk en met optredens door de hele stad!

Ontdek jouw favoriete nieuwe act in je stamkroeg, Willemeen,  Rozet of 'gewoon' in Luxor Live!

Check het programma hieronder.

 

 *LET OP WIJZIGINGEN IN HET PROGRAMMA*

19:45 Brooks Journey wordt Duimalot in Bloopers

20:00 BAR NELSON, DAYO wordt vervangen door All Dogs Go To Heaven

20:00 STUDIO Het Lab komt in zijn geheel te vervallen

20:00 Cafe Bosch, Thierry Ganz komt te vervallen, als vervanging speelt Hugo Remmen om 22:45

21:00 JOLENE wordt vervangen door BOAZ in Bar Nelson.

21:15 GREAT JOY wordt vervangen door Fred Goverde in The Pegasus.

20:45 Jofel Vintage komt te vervallen, Lady Shaynah speelt nu in Cafe Bosch om 20:00

22:45 Theater aan de Rijn, DUIMALOT speelt nu om 22:00

 

 

In iedere stad aanwezig, de infostand!

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je de Popronde infostand voor Luxor Live.
Ook bij de infostand: Popronde CD's van vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts en boeken over (ietsjes meer dan) 25 jaar Popronde. En als je er dan toch bent, stem ook meteen op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Popronde previews

16:00 Bumble B. Boy Waaghals, Walstraat 15 1

17:00 BARTH. StationsHuiskamer , Stationsplein 158c 2

18:00 Emile Lagarde StationsHuiskamer , Stationsplein 158c 2

Popronde line up

18:00 Talee Rozet, Kortestraat 16 3

19:00 BARTH. Arnhems Boeken Café Libertas, Klarendalseweg 477-1 4

SWELL Rijn IJssel Creatieve Industrie, Tivolilaan 10 5

Willem 't Hart Rozet, Kortestraat 16 3

19:30 A. Johanson Focus Filmtheater, Audrey Hepburnplein 1 6

CYNN Lil’ Heaven Studio, Roermondsplein 31 7

Mood Bored Willemeen, Willemsplein 1 8

Mystic Hijman Ongerijmd, Grote Oord 15 9

19:45 Boaz Rembrandt Theater, Velperplein 10 10

DUIMALOT Cafe Bloopers, Pauwstraat 1 11

20:00 all dogs go to heaven Nelson , Coehoornstraat 33 12

IVYVOX The Pegasus, Zwanenstraat 4 13

Lady Shaynah Café Bosch, Apeldoornseweg 4a 14

Malu Analoog Studio Arnhem, Sonsbeeksingel 112 15

Philine DAVO Bar, Rijnkade 41 16

REFORMIST Rijn IJssel Creatieve Industrie, Tivolilaan 10 5

Sven Ross Gaudi aan de Rijn, Onderlangs 117 17

20:15 Lisa Ploeger Arnhems Boeken Café Libertas, Klarendalseweg 477-1 4

Oliver Pesch Sound & Soul foodbar , Kastanjelaan 1 18

20:30 Ben Forte Uitgeverij Loopvis, Coehoornstraat 10 19

Bumble B. Boy Café Kroon, Hommelstraat 66 20

CHARLOT Lil’ Heaven Studio, Roermondsplein 31 7

Faske Willemeen, Willemsplein 1 8

Liza Dries Iveau Burgers & Wijnbar, Kleine Oord 78 21

20:45 Emile Lagarde Focus Filmtheater, Audrey Hepburnplein 1 6

IKIGA Hijman Ongerijmd, Grote Oord 15 9

Sammie Sedano Cafe Bloopers, Pauwstraat 1 11

21:00 Boaz Nelson , Coehoornstraat 33 12

De Toegift Rembrandt Theater, Velperplein 10 10

Johnny loves me De Eigenwijze Makers, Klarestraat 27a 22

Katie Koss Luxor Live, Willemsplein 10 23

Terence Goodmann Café Vrijdag, Velperbuitensingel 21-A 24

21:15 Dogman Analoog Studio Arnhem, Sonsbeeksingel 112 15

Fred Goverde The Pegasus, Zwanenstraat 4 13

Kai Needie DAVO Bar, Rijnkade 41 16

Rose Marin Gaudi aan de Rijn, Onderlangs 117 17

21:30 Babs Willemeen, Willemsplein 1 8

Blondeau Falstaff, Zwanenstraat 18 25

COW Shift Z Café Bosch, Apeldoornseweg 4a 14

Jacht Sound & Soul foodbar , Kastanjelaan 1 18

21:45 Huub Prins Uitgeverij Loopvis, Coehoornstraat 10 19

22:00 A Minor Problem Café Kroon, Hommelstraat 66 20

BONNA NIKKI FoodVia, Markt 33 26

DUIMALOT Theater aan de Rijn, Rijnstraat 42 27

Headfirst Restaurant Konijnenvoer, Weverstraat 40 28

Sophie van Hasselt Luxor Live, Willemsplein 10 23

22:15 Cavolo Nero Café Vrijdag, Velperbuitensingel 21-A 24

Lewis Nelson , Coehoornstraat 33 12

Q'n De Eigenwijze Makers, Klarestraat 27a 22

22:30 flut. The Pegasus, Zwanenstraat 4 13

Hiigo Rembrandt Theater, Velperplein 10 10

Muylike DAVO Bar, Rijnkade 41 16

22:45 Bella Luna Sound & Soul foodbar , Kastanjelaan 1 18

Hugo Remmen Café Bosch, Apeldoornseweg 4a 14

Rass King Falstaff, Zwanenstraat 18 25

23:00 FIEP Luxor Live, Willemsplein 10 23

Fred Goverde Uitgeverij Loopvis, Coehoornstraat 10 19

23:15 FUZZY TEETH Restaurant Konijnenvoer, Weverstraat 40 28

jet van der steen FoodVia, Markt 33 26

23:30 Baardvader Café Kroon, Hommelstraat 66 20

00:00 Jaro Luxor Live, Willemsplein 10 23

01:15 Luc Pustjens Luxor Live, Willemsplein 10 23

Gemeente Arnhem