2014 - Parcifal Werkman (Amariszi in Amsterdam (eindfeest))

Arnhem

26 Oktober


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand bij Luxor Live. Ook bij de infostand: Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

Stem op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Als ode aan de in 2017 overleden voorzitter van Stichting Popwaarts, Paul Smits, is de Paul Smits Award in het leven geroepen, de award voor de favoriete performer van de Popronde bezoeker. In iedere stad kan het publiek haar stem uitbrengen bij de infostand!

Popronde previews

13:30 Jasper Mook Het College, Weverstraat 16 1

14:15 John-Lewis Cabot Het College, Weverstraat 16 1

15:00 Snow Coats Het College, Weverstraat 16 1

Popronde line up

20:30 Anemone sZin Eten & Drinken, Velperbuitensingel 21 2

Bourbon Avenue Coehoorn Centraal, Coehoornstraat 17 3

Juneville Kroese, Rijnstraat 31 4

The Tambles Mick O'Connells, Korenstraat 2-2a 5

20:45 Gyo Kretz MeeM Eten en Drinken, Coehoornstraat 8 6

Katie Koss Sint Jan, Jansplein 2 7

Thaïti Hijman Ongerijmd, Grote Oord 15 8

21:00 Dési Ducrot BOKA, Oude Kraan 20 9

Janna Lagerström Focus, Audrey Hepburnplein 1 10

Kita Menari Luxor Live, Willemsplein 10 11

21:15 I'm With Stupid The Move, Varkensstraat 17 12

MORADO Café Vrijdag, Velperbuitensingel 21-a 13

Sheila and the Kit Stella by Starlight, Coehoornstraat 33 14

Subterranean Street Society Pegasus Pub, Zwanenstraat 4 15

21:30 Luna Mae Burgers & Wijnbar Iveau, Kleine Oord 78 16

Van Common Willemeen, Willemsplein 1 17

YVI Soundtrek, Kastanjelaan 1 18

21:45 Bieldermann Brigant, Apeldoornsestraat 4A 19

Dan Hair & the Extensions Kroese, Rijnstraat 31 4

Snow Coats MeeM Eten en Drinken, Coehoornstraat 8 6

22:00 Black Operator Mick O'Connells, Korenstraat 2-2a 5

HoppaH! Coehoorn Centraal, Coehoornstraat 17 3

John-Lewis Cabot sZin Eten & Drinken, Velperbuitensingel 21 2

Kitchenette Luxor Live, Willemsplein 10 11

22:15 Anemone Pegasus Pub, Zwanenstraat 4 15

Teddy's Hit Stella by Starlight, Coehoornstraat 33 14

Ziggy Splynt BOKA, Oude Kraan 20 9

22:30 Donna Blue Focus, Audrey Hepburnplein 1 10

Moon Moon Moon Willemeen, Willemsplein 1 17

Rey tranquilo Hijman Ongerijmd, Grote Oord 15 8

22:45 Coolboxer Sint Jan, Jansplein 2 7

Jasper Mook Soundtrek, Kastanjelaan 1 18

Kid Harlequin The Move, Varkensstraat 17 12

No Man's Valley Brigant, Apeldoornsestraat 4A 19

THE TEN BELLS Café Vrijdag, Velperbuitensingel 21-a 13

23:00 HELM OP De Beugel, Duizelsteeg 20 20

Nieuwegrond Kroese, Rijnstraat 31 4

TAPE TOY Luxor Live, Willemsplein 10 21

23:15 BOSKAT Strafwerk, Wielakkerstraat 20 22

Faradays Stella by Starlight, Coehoornstraat 33 14

23:30 Jibber Jabber & the Jams Pegasus Pub, Zwanenstraat 4 15

Yip Roc Mick O'Connells, Korenstraat 2-2a 5

23:45 NIMBUS 3000 Brigant, Apeldoornsestraat 4A 19

00:00 Playground Zer0 Luxor Live, Willemsplein 10 21

00:15 Ziggy Splynt The Move, Varkensstraat 17 12

01:15 Karel Luxor Live, Willemsplein 10 21

Afterparty


Playground Zer0 & Karel - Luxor Live, 00.00 uur


Map Arnhem


Popcentrum Jacobiberg Kroese Gemeente Arnhem