2012 - Tom Roelofs (The Jacks in Deventer)

Arnhem

12 Oktober


INFOSTAND

Vanaf 19:30 uur en tijdens de hele Popronde-avond te bezoeken: de Popronde infostand. Voor alle informatie over Popronde en voor merchandise bezoek je de infostand bij Luxor Live, Willemsplein 10. Hier kun je al je vragen kwijt, de Popronde CD 2012 (of een van de vorige edities) aanschaffen, oordopjes kopen, een van de mooie Popronde T-shirts halen of de Popronde-paraplu kopen (altijd handig!).

 

PROGRAMMA WIJZIGINGEN 

 

21:30 Daniel Versteegh wordt vervangen door La Corneille bij Café Sint-Jan

21:45 Benjamin City vervalt bij Café 't Huys 

22:00 The Crowns vervalt bij Café Barron 

23:30 We Sell Guns wordt vervangen door Otis bij Mick O'Connelis

23:30 Dotan wordt vervangen door Sue the Night bij Café Sint-Jan

00:30 The Sugarettes wordt vervangen door de verassingsact. 

Popronde line up

21:00 Angela Moyra Metropole, Steenstraat 68 1

Sidewalk Doppio Espresso Arnhem, Koningstraat 16-B 2

21:15 dyzack Oranje Koffiehuis, Arke Noachstraat 7 3

Sue the Night Bosch, Apeldoornsestraat 4A 4

Willard Cody Kleyn, Jansplein 52 5

21:30 รœber-Ich TAPE, Hommelsestraat 66 6

La Corneille Cafe Sint-Jan, Jansplein 2 7

PLeaSe! Meijers, Beekstraat 2 8

S As In Assassins Mick 'o Connells, Korenstraat 2 9

Sur Nilsson Het Barretje 15, Luthersestraat 15 10

The AppleJacks L' Extremiste, Beekstraat 84 11

21:45 NY Fan Kinki Kappers, Kortestraat 9A 12

Rebecca Sier Selexyz, Jansplein 56 13

22:00 Apneu Pegasus, Zwanenstraat 4 14

Atlantic Attraction 4All/Shotjesbar, Duizelsteeg 2 15

Breitner Babo, Bovenbeekstraat 28 16

Nadie Reyhani Florian, Jansplein 59 17

The Crowns Cafe Barron, Luthersestraat 11 18

22:15 Duncan Idaho Doppio Espresso Arnhem, Koningstraat 16-B 2

MADI The Stage, Varkensstraat 17 19

Mister and Mississippi Metropole, Steenstraat 68 1

22:30 The Jacks De Kroeg, Nieuwstraat 27 20

The Pignose Willy's Oranje Koffiehuis, Arke Noachstraat 7 3

22:45 Bernard Gepken Kleyn, Jansplein 52 5

John Coffey De Beugel, Duizelsteeg 20 21

23:00 Kids With Guns Kinki Kappers, Kortestraat 9A 12

Senor Sandor Het Barretje 15, Luthersestraat 15 10

Yesterday's Men Bosch, Apeldoornsestraat 4A 4

23:15 3rd Floor Magic ยดt Huys , Korenstraat 3-A 22

Super909 Florian, Jansplein 59 17

The Spinshots Meijers, Beekstraat 2 8

23:30 Dotan Cafe Sint-Jan, Jansplein 2 7

Lucas Hamming Metropole, Steenstraat 68 1

THE RED17 4All/Shotjesbar, Duizelsteeg 2 15

The Vagary Doppio Espresso Arnhem, Koningstraat 16-B 2

23:45 Chris Kok and Civil Union Babo, Bovenbeekstraat 28 16

Palio SuperSpeed Donkey The Stage, Varkensstraat 17 19

4All/Shotjesbar, Duizelsteeg 2 15

00:00 Kaizoku Oranje Koffiehuis, Arke Noachstraat 7 3

Vine-Yard Cafe Barron, Luthersestraat 11 18

Wooden Constructions Pegasus, Zwanenstraat 4 14

00:30 The Sugarettes Luxor Live, Willemsplein 10 23

01:45 Wannabeastar Luxor Live, Willemsplein 10 23

03:00 Supra Naturals Luxor Live, Willemsplein 10 23

Afterparty


The Sugarettes, Wannabeastar en Supra Naturals - Luxor Live, 00.30 uur


Map Arnhem


Gemeente Arnhem Tom Roelofs Fotografie Luxor Live