2013 - Mitch Wolters (Änimal in Zwolle)

Tilburg

27 Oktober


Popronde Tilburg is terug!

En we organiseren het dit jaar weer zoals je het gewend bent: gratis toegankelijk en met optredens door de hele stad!

Ontdek jouw favoriete nieuwe act in je stamkroeg, de prachtige Pauluskerk, Kim's kroeg of 'gewoon' in de Cul de Sac!

Check het programma hieronder.

 

In iedere stad aanwezig, de infostand!

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je de Popronde infostand.
Ook bij de infostand: Popronde CD's van vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts en boeken over (ietsjes meer dan) 25 jaar Popronde. En als je er dan toch bent, stem ook meteen op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Popronde line up

16:00 all dogs go to heaven De Nachtzuster, Carré 32 (ruimte 50) 1

17:15 Just Big Hills De Nachtzuster, Carré 32 (ruimte 50) 1

19:20 néomí Studio, Heuvel 9 2

19:30 Amina Pauluskerk, Heuvelstraat 141 3

Rass King The Grass Company, Spoorlaan 360 4

19:40 Rose Marin Roots, Stationsstraat 41 5

19:45 Irene Hin Boules Bites Bar, Magazijnstraat 5 6

Lisa Ploeger De Bierbrigadier, Telefoonstraat 39 7

20:00 BED De Nachtzuster, Carré 32 (ruimte 50) 1

Fred Goverde De Kennismakerij, Burgemeester Brokxlaan 1000 8

20:30 A Minor Problem Ruby's, Paleisring 19 9

BARTH. Pauluskerk, Heuvelstraat 141 3

Ben Forte De Vos en de Craen, Piusplein 2 10

flut. Kraakkelder, Willem ll Straat 49 11

GEEL The Grass Company, Spoorlaan 360 4

20:45 Faske Steck, Nieuwlandstraat 1 12

Penvriend De Bierbrigadier, Telefoonstraat 39 7

20:55 Poodle Studio, Heuvel 9 2

21:00 De Toegift 't Elfde Gebod, Paleisring 23 13

Emile Lagarde Rijslust, Willem 2 straat 5 14

GREAT JOY Cul de Sac , Heuvel 48 15

Huub Prins Doloris, Spoorlaan 21 16

Sophie van Hasselt Hall of Fame, Burgemeester Brokxlaan 6 17

21:15 Baardvader De Kennismakerij, Burgemeester Brokxlaan 1000 8

Babs De Nachtzuster, Carré 32 (ruimte 50) 1

21:30 BLANKO Brandpunt, Piusplein 7 18

BONNA NIKKI Bolle, Piusplein 8 19

Headfirst Roots, Stationsstraat 41 5

Jacht RAW, Burgemeester Brokxlaan 30, gebouw 79 20

Rats and Daggers Stoom013, Burgermeester Brokxlaan 6 21

SYNGA The Grass Company, Spoorlaan 360 4

Talee Gin Fizz, Oranjestraat 4-6 22

Terence Goodmann Boules Bites Bar, Magazijnstraat 5 6

21:45 AISHA Pauluskerk, Heuvelstraat 141 3

22:00 A. Johanson Slagroom, Piusplein 6a 23

Bumble B. Boy Kraakkelder, Willem ll Straat 49 11

Cavolo Nero Kim's Kroeg , Piusplein 61 24

CYNN De Vos en de Craen, Piusplein 2 10

DUIMALOT Smederij, Burgemeester Brokxlaan 8-82 25

FIEP Hall of Fame, Burgemeester Brokxlaan 6 17

IVYVOX Ruby's, Paleisring 19 9

Luc Pustjens Theaters Tilburg, Louis Bouwmeesterplein 1 26

Muylike Steck, Nieuwlandstraat 1 12

22:10 Shaemless Studio, Heuvel 9 2

22:15 Katie Koss Rijslust, Willem 2 straat 5 14

Marathon Cul de Sac , Heuvel 48 15

22:45 jet van der steen Bolle, Piusplein 8 19

Kai Needie RAW, Burgemeester Brokxlaan 30, gebouw 79 20

23:00 De Baron Weemoed, Heuvel 12 27

IKIGA 't Elfde Gebod, Paleisring 23 13

Sven Ross Slagroom, Piusplein 6a 23

ZULU GREEN Smederij, Burgemeester Brokxlaan 8-82 25

23:15 Lewis Boules Bites Bar, Magazijnstraat 5 6

Mood Bored Steck, Nieuwlandstraat 1 12

23:30 Jaro Cul de Sac , Heuvel 48 15

Wasted Youth Club Hall of Fame, Burgemeester Brokxlaan 6 17

00:00 Smitty Smederij, Burgemeester Brokxlaan 8-82 25

01:00 COW Shift Z Gin Fizz, Oranjestraat 4-6 22

Thierry Ganz The Cat's Back, Paleisring 21 28

Gemeente Tilburg