2012 - Bart Gremmen (John Coffey in Apeldoorn)

Tilburg

27 Oktober


Popronde Tilburg is terug!

En we organiseren het dit jaar weer zoals je het gewend bent: gratis toegankelijk en met optredens door de hele stad!

Ontdek jouw favoriete nieuwe act in je stamkroeg, de prachtige Pauluskerk, Kim's kroeg of 'gewoon' in de Cul de Sac!

Check het programma hieronder.

 

In iedere stad aanwezig, de infostand!

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je de Popronde infostand.
Ook bij de infostand: Popronde CD's van vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts en boeken over (ietsjes meer dan) 25 jaar Popronde. En als je er dan toch bent, stem ook meteen op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

๐Ÿšจ LET OP: Één van onze locaties, The Grass Company, is een coffeeshop. Dat betekent dat je hier enkel naar binnen mag als je 18+ bent én als je een geldig legitimatiebewijs kan laten zien. Vergeet deze dus niet, want het programma daar is zéker de moeite waard!

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

๐ŸšจสŸแด‡แด› แดแด˜: แด›ษชแดŠแด…๊œฑแดกษชแดŠแดขษชษขษชษดษข.
ษชษด ๊œฑแด›แดœแด…ษชแด ๊œฑแด›แด€แด€แด› ๊œฑสœแด€แด‡แดสŸแด‡๊œฑ๊œฑ แดแด 23:00 แดœแดœส€ ษดษชแด‡แด› - แดขแดแด€สŸ๊œฑ แด‡แด‡ส€แด…แด‡ส€ แด€แด€ษดษขแด‡ษขแด‡แด แด‡ษด - แดแด 22:10 แดœแดœส€!••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

๐Ÿšจ สŸแด‡แด› แดแด˜: ษขแด‡แด„แด€ษดแด„แด‡สŸแด…แด‡ ๊œฑสœแดแดก.
สœแด‡สŸแด€แด€๊œฑ ษช๊œฑ แด…แด‡ ๊œฑสœแดแดก แด แด€ษด สœแดœแดœส™ แด˜ส€ษชษด๊œฑ ษชษด แด…แดสŸแดส€ษช๊œฑ สŸแด€๊œฑแด› แดษชษดแดœแด›แด‡ ษขแด‡แด„แด€ษดแด„แด‡สŸแด…. ษชษด แด…แดสŸแดส€ษช๊œฑ แดขแด€สŸ ษขแด‡แด‡ษด ๊œฑสœแดแดก แดขษชแดŠษด.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Popronde line up

16:00 all dogs go to heaven De Nachtzuster, Carrรฉ 32 (ruimte 50) 1

17:15 Just Big Hills De Nachtzuster, Carrรฉ 32 (ruimte 50) 1

19:20 nรฉomรญ Studio, Heuvel 9 2

19:30 Amina Pauluskerk, Heuvelstraat 141 3

Rass King The Grass Company, Spoorlaan 360 4

19:40 Rose Marin Roots, Stationsstraat 41 5

19:45 Lisa Ploeger De Bierbrigadier, Telefoonstraat 39 6

20:00 BED De Nachtzuster, Carrรฉ 32 (ruimte 50) 1

Fred Goverde De Kennismakerij, Burgemeester Brokxlaan 1000 7

20:30 A Minor Problem Ruby's, Paleisring 19 8

BARTH. Pauluskerk, Heuvelstraat 141 3

Ben Forte De Vos en de Craen, Piusplein 2 9

flut. De Nieuwe Vorst, Willem ll Straat 49 10

GEEL The Grass Company, Spoorlaan 360 4

20:45 Faske Steck, Nieuwlandstraat 1 11

Penvriend De Bierbrigadier, Telefoonstraat 39 6

21:00 De Toegift 't Elfde Gebod, Paleisring 23 12

Emile Lagarde Rijslust, Willem 2 straat 5 13

Sophie van Hasselt Hall of Fame, Burgemeester Brokxlaan 6 14

21:15 Baardvader De Kennismakerij, Burgemeester Brokxlaan 1000 7

Babs De Nachtzuster, Carrรฉ 32 (ruimte 50) 1

21:30 BLANKO Brandpunt, Piusplein 7 15

BONNA NIKKI Bolle, Piusplein 8 16

FUZZY TEETH Studio, Heuvel 9 2

Headfirst Roots, Stationsstraat 41 5

Jacht RAW, Burgemeester Brokxlaan 30, gebouw 79 17

Rats and Daggers Stoom013, Burgermeester Brokxlaan 6 18

SYNGA The Grass Company, Spoorlaan 360 4

Talee The Cat's Back, Paleisring 21 19

Terence Goodmann Boules Bites Bar, Magazijnstraat 5 20

21:45 AISHA Pauluskerk, Heuvelstraat 141 3

22:00 A. Johanson Slagroom, Piusplein 6a 21

Bumble B. Boy De Nieuwe Vorst, Willem ll Straat 49 10

Cavolo Nero Kim's Kroeg , Piusplein 61 22

CYNN De Vos en de Craen, Piusplein 2 9

DUIMALOT Smederij, Burgemeester Brokxlaan 8-82 23

FIEP Hall of Fame, Burgemeester Brokxlaan 6 14

IVYVOX Ruby's, Paleisring 19 8

Luc Pustjens Theaters Tilburg, Louis Bouwmeesterplein 1 24

Muylike Steck, Nieuwlandstraat 1 11

22:15 Katie Koss Rijslust, Willem 2 straat 5 13

Marathon Cul de Sac , Heuvel 48 25

22:45 jet van der steen Bolle, Piusplein 8 16

Kai Needie RAW, Burgemeester Brokxlaan 30, gebouw 79 17

23:00 De Baron Weemoed, Heuvel 12 26

IKIGA 't Elfde Gebod, Paleisring 23 12

Shaemless Studio, Heuvel 9 2

Sven Ross Slagroom, Piusplein 6a 21

ZULU GREEN Smederij, Burgemeester Brokxlaan 8-82 23

23:15 Lewis Boules Bites Bar, Magazijnstraat 5 20

Mood Bored Steck, Nieuwlandstraat 1 11

23:30 Jaro Cul de Sac , Heuvel 48 25

Wasted Youth Club Hall of Fame, Burgemeester Brokxlaan 6 14

00:00 Q'n Smederij, Burgemeester Brokxlaan 8-82 23

01:00 COW Shift Z Gin Fizz, Oranjestraat 4-6 27


Gemeente Tilburg