2012 - Tom Roelofs (Wooden Constructions in Eindhoven)

Hoorn

28 Oktober


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 14.00u de Popronde infostand op de Roode Steen. Ook bij de infostand: Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

Stem op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Als ode aan de in 2017 overleden voorzitter van Stichting Popwaarts, Paul Smits, is de Paul Smits Award in het leven geroepen, de award voor de favoriete performer van de Popronde bezoeker. In iedere stad kan het publiek haar stem uitbrengen bij de infostand!

 

PROGRAMMAWIJZIGING

Wegens omstandigheden vervalt het optreden van Sen Dubaj (Theater het Pakhuis). Coolboxer is de vervanger, tijdstip en locatie blijven hetzelfde.

Popronde line up

14:00 Eline Mann Uptown Records, Nieuwe Noord 7 1

14:30 Roel Pothoven De Beiaard (bovenzaal), Kerkplein 3 2

15:00 Meis De Boterhal, Kerkplein 39 3

Sam & Julia Uptown Records, Nieuwe Noord 7 1

15:15 John-Lewis Cabot Barrels, Dubbele Buurt 22 4

MORADO Swaf, Kerkstraat 3 5

15:30 Katie Koss De Beiaard (benedenzaal), Kerkplein 3 6

15:45 Thaïti 't Kroegie, Kerkplein 1 7

16:00 Alexandra Alden Local Hoorn, Veemarkt 7 8

AVA NOVA The 80’s, Roode Steen 5 9

16:15 Kid Harlequin Backstage Hoorn, Koepoortsplein 3 10

16:30 Sheila and the Kit Swaf, Kerkstraat 3 5

St. Maane De Beiaard (bovenzaal), Kerkplein 3 2

The Tambles CharlieS, Dubbele Buurt 4 11

16:45 Jana Mila Uptown Records, Nieuwe Noord 7 1

17:00 Gil & Megas 't Kroegie, Kerkplein 1 7

Janna Lagerström De Boterhal, Kerkplein 39 3

17:15 Van Common Barrels, Dubbele Buurt 22 4

17:30 Snow Coats Wout’s Beer House, Kerkplein 33 12

Sophia The 80’s, Roode Steen 5 9

WARD De Beiaard (benedenzaal), Kerkplein 3 6

17:45 Teddy's Hit Swaf, Kerkstraat 3 5

18:00 Kita Menari Het Huis Verloren, Kerkstraat 10b 13

18:30 Samora Uptown Records, Nieuwe Noord 7 1

18:45 Bourbon Avenue Barrels, Dubbele Buurt 22 4

19:00 BOSKAT 't Kroegie, Kerkplein 1 7

Subterranean Street Society Vièra, Roode Steen 4-A 14

19:15 Dési Ducrot Wout’s Beer House, Kerkplein 33 12

Jibber Jabber & the Jams Swaf, Kerkstraat 3 5

19:30 ANNA-ROSE Het Huis Verloren, Kerkstraat 10b 13

Coolboxer Het Pakhuis, Onder de boompjes 21 15

Walden CharlieS, Dubbele Buurt 4 11

20:00 Faradays Uptown Records, Nieuwe Noord 7 1

Ziggy Splynt Backstage Hoorn, Koepoortsplein 3 10

20:15 Nieuwegrond 't Kroegie, Kerkplein 1 7

20:30 AIYA The 80’s, Roode Steen 5 9

VENHILL Swaf, Kerkstraat 3 5

20:45 Yip Roc Het Huis Verloren, Kerkstraat 10b 13

21:00 LOVE COUPLE Het Pakhuis, Onder de boompjes 21 15

22:00 Mr. Weazley Het Huis Verloren, Kerkstraat 10b 13

Afterparty


Yip Roc & Mr. Weazley - Het Huis Verloren, 20.45 uur.


Map Hoorn

Ik hou van Hoorn Uptown Records Burgers Hoorn Gemeente Hoorn NCO Photography Manifesto Hoorn Muziekschool Gerard Boedijn