2013 - Mitch Wolters (SkunkFunk in Alkmaar)

Haarlem

8 Oktober


INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand op de Grote Markt tegenover Cafe Studio. Popronde CD's van de vorige edities, de jubileum CD box, Popronde oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!


WIJZIGINGEN PROGRAMMA 
A Fugitive vervangt AKA Block - 21:45 @ Patronaat Café
X-enia vervang Standup 69 - 22:30 @ Wolfhound 
NNENN speelt om 23.30 (ipv 22.30) @ De Lange Heer 

 

Popronde previews

14:15 The Badger and the Bass VVV Haarlem, Grote Markt 2 1

15:30 Creepy Karpis Sounds, Grote Houtstraat 171 2

Radio Eliza North End, Marsmanplein 19 3

16:00 Money & The Man Irrational Library, Doelstraat 31 4

NNENN Uiltje bij Gather, Grote Houtstraat 70 5

16:30 Magnetic Spacemen Sounds, Grote Houtstraat 171 2

17:00 Torii Uiltje bij Gather, Grote Houtstraat 70 5

17:30 PALMSY Irrational Library, Doelstraat 31 4

Popronde line up

20:15 Nairobi Golf Kid de Flapcan, Zijlstraat 9 6

20:30 AAPNOOTMIES Patronaat Café, Zijlsingel 2 7

Pitou Uiltje bij Gather, Grote Houtstraat 70 5

Robin Borneman 't Kantoor, Gierstraat 78 8

Stuart Mavis Het Wapen van Bloemendaal, Zijlvest 1a 9

20:45 Nachtschade In den Uiver, Riviervischmarkt 13 10

The MOTTO Van Beinum, Klokhuisplein 3 11

21:00 Jo Marches The Wolfhound, Riviervismarkt 9 12

KIEFF Jongerencentrum Flinty's, Gedempte Oude Gracht 138 13

Liquid Sun Orchestra Studio, Grote Markt 25 14

Squirrel Briljant, Lange Annastraat 33 15

21:15 Jeangu Macrooy Patronaat, Zijlsingel 2 16

SINGLE PILOT Stiels, Smedestraat 21 17

21:30 MOOON La Pien Noir, Koningstraat 58 18

PALMSY de Flapcan, Zijlstraat 9 6

The Badger and the Bass Koops, Damstraat 4 19

Yokocola Lugosi's, Ridderstraat 6 20

21:45 A Fugitive Patronaat Café, Zijlsingel 2 7

Jo Goes Hunting Uiltje bij Gather, Grote Houtstraat 70 5

22:00 Roots Rising Het Wapen van Bloemendaal, Zijlvest 1a 9

The Day 't Kantoor, Gierstraat 78 8

22:15 Mountain States Van Beinum, Klokhuisplein 3 11

The Yukon Club Patronaat, Zijlsingel 2 16

Tosk Briljant, Lange Annastraat 33 15

22:30 Hans Hannemann In den Uiver, Riviervischmarkt 13 10

Jasper Schalks De Roemer, Botermarkt 17 21

Magnetic Spacemen Jongerencentrum Flinty's, Gedempte Oude Gracht 138 13

Venus Tropicaux Pitcher, Koningstraat 46 22

X-enia The Wolfhound, Riviervismarkt 9 12

22:45 AVI ON FIRE Studio, Grote Markt 25 14

The Overslept Patronaat Café, Zijlsingel 2 7

The Rising Sun De Lift, Grote Markt 29 23

The Royal Engineers Stiels, Smedestraat 21 17

Torii de Flapcan, Zijlstraat 9 6

23:00 PEER La Pien Noir, Koningstraat 58 18

23:15 Karawane Uiltje bij Gather, Grote Houtstraat 70 5

The Grand East Koops, Damstraat 4 19

23:30 Money & The Man The Louisiana, Zijlstraat 21 24

NNENN De Lange Heer, Lange Herenstraat 6 25

Radio Eliza Patronaat, Zijlsingel 2 16

Statesmen Het Wapen van Bloemendaal, Zijlvest 1a 9

23:45 NGHTSHFT Van Beinum, Klokhuisplein 3 11

Ruud Fieten De Roemer, Botermarkt 17 21

23:55 Abdomen Pitcher, Koningstraat 46 22

00:15 BARTEK Patronaat Café, Zijlsingel 2 7

00:45 Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Patronaat, Zijlsingel 2 16

01:40 Creepy Karpis Patronaat Café, Zijlsingel 2 7

02:00 Cookachoo Patronaat, Zijlsingel 2 16

02:45 45ACIDBABIES Patronaat Café, Zijlsingel 2 7

02:55 Disci X Lerrie Patronaat, Zijlsingel 2 16

Afterparty


Bartek, Thijs Boontjes Dans - en Showorkest, Creepy Karpis, Cookachoo, 45ACIDBABIES & Disci x Lerrie. - Patronaat, 00.45u.


Map Haarlem


Geertruida Patronaat