2014 - Bart Notermans (PAUW in Rotterdam)

Rotterdam

8 November


- Het optreden van BIXBY in Goliath Sportswear om 15:00 uur is geannuleerd
- De optredens van IX om 19:30 uur en TurboMonster om 20:45 uur in Hartig zijn geannuleerd
- TurboMonster vervangt BIXBY in Café Parket om 19:00 uur
- Robbing Banks vervangt DIFF in Muziekcafé Le Vagabond om 21:30 uur
- IX vervangt TIJGER SALTO in Bar3 om 23:00 uur
- I Took Your Name vervangt Eveline Vroonland in Proeflokaal Reijngoud om 19:45 uur

INFOSTAND

Vanaf 20:00 uur en tijdens de hele Popronde-avond te bezoeken: de Popronde infostand. Voor informatie over Popronde, tips over bands die je niet mag missen en voor merchandise bezoek je de infostand bij de Coffee Company, op Eendrachtsplein 2. Ook bij de infostand; Popronde CD's van de vorige edities, de jubileum CD box met 10 jaargangen van Popronde, Popronde oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service! Komt dat zien!

Sessies.

In samenwerking met PoprondeLIVE (radio) worden er voor de vierde keer akoestische showcases gespeeld in TwentySix aan de Kruiskade 26.

Tijdschema:
19.00 - 19.30: Fokko
19.30 - 20.00: The Cannonball Johnsons
20.00 - 20.30: Sväva
20.30 - 21.00: Call It Off
21.00 - 21.30: BIXBY
21.30 - 22.00: Tenfold
22.00 - 22.30: Cas Ronckers
22.30 - 23.00: Ape Not Mice
23.00 - 23.30: Iris Penning
23.30 - 00.00: The Doots

Popronde previews

11:00 Iris Penning Ontbijtbar, Kruisplein 151 1

12:00 XOXO Kinki Kappers, Nieuwe Binnenweg 120 2

14:00 Fokko Ontbijtbar, Kruisplein 151 1

Jack and the Weatherman Koekela, Nieuwe Binnenweg 79A 3

15:00 Cosmic U YoYo! Fresh Tea Bar, Kruisplein 28 4

15:30 I Took Your Name Barclay Rotterdam, Karel Doormanstraat 316 5

17:00 Close Up Coffee Company Eendrachtsplein, Eendrachtsplein 2 6

Yellow Grass Koekela, Nieuwe Binnenweg 79A 3

Popronde line up

13:00 CUDA Schorem, Haarsnijder en Barbier, Nieuwe Binnenweg 113 7

14:30 APRIL Nationale-Nederlanden DE Café, Stationsplein 25 8

14:45 Lion, Meet Lizard Buiten, Nieuwe Binnenweg 100 9

16:00 REINDIER Buiten, Nieuwe Binnenweg 100 9

16:30 CUT_ Nationale-Nederlanden DE Café, Stationsplein 25 8

19:00 TurboMonster Parket, Nieuwe Binnenweg 9a 10

19:30 Ego.Riser Black Widow, Nieuwe Binnenweg 13 11

Tenfold Lucas, Nieuwe Binnenweg 125H 12

19:45 Cas Ronckers Barclay Rotterdam, Karel Doormanstraat 316 5

I Took Your Name Reijngoud, Schiedamse Vest 148 13

Stopcontact de Zondebok & 't Zwarte Schaap, Witte de Withstraat 96, 14

20:00 Me & Mr. Jansen de Riddert, Mauritsweg 28 15

Nosoyo Gusto, Schiedamse Vest 40 16

Sofia Dragt Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 17

20:15 Ape Not Mice De Witte Aap, Witte de Withstraat 78 18

LEFT Parket, Nieuwe Binnenweg 9a 10

20:30 Apneu WORM, Boomgaardsstraat 71 19

Einfach Kurt Dertien, Schiedamse Vest 30 20

Iris Penning Melief Bender, Oude Binnenweg 134 21

PAUW Rotown, Nieuwe Binnenweg 19 22

20:45 For I Am King Black Widow, Nieuwe Binnenweg 13 11

Wooden Soldiers Reijngoud, Schiedamse Vest 148 13

21:00 indian askin Vibes, Westersingel 50-A 23

on eva Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 17

Sunday Zombies & the Brain de Zondebok & 't Zwarte Schaap, Witte de Withstraat 96, 14

21:15 Brandwerk Downtown010, Oude Binnenweg 148a 24

Close Up Hop, Mauritsweg 53B 25

21:30 COPPERSKY Bar3, Nieuwe Binnenweg 17 26

Robbing Banks Le Vagabond, Nieuwe Binnenweg 99-B 27

The Cannonball Johnsons de Riddert, Mauritsweg 28 15

21:45 Naive Set WORM, Boomgaardsstraat 71 19

The Doots Parket, Nieuwe Binnenweg 9a 10

Yellow Grass Gusto, Schiedamse Vest 40 16

22:00 Cosmic U LOUD Rotterdam, Posthoornstraat 9 28

Fokko Melief Bender, Oude Binnenweg 134 21

Jack and the Weatherman Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 17

Orange Skyline Rotown, Nieuwe Binnenweg 19 22

22:15 Chayah Hal Rotterdamse Schouwburg, Schouwburgplein 25 29

Geert & The Chiefs Lucas, Nieuwe Binnenweg 125H 12

Piñata IEZ, Witte de Withstraat 79 30

Steye & The Bizonkid Lichtschip V11, Wijnhaven t/o 101 31

Sväva Reijngoud, Schiedamse Vest 148 13

22:30 Call It Off Vibes, Westersingel 50-A 23

De Nuance Hop, Mauritsweg 53B 25

Sascha & the Sharp Five Dertien, Schiedamse Vest 30 20

22:45 Project Bongo De Witte Aap, Witte de Withstraat 78 18

Single Pilot WORM, Boomgaardsstraat 71 19

23:00 IX Bar3, Nieuwe Binnenweg 17 26

Stuart Mavis Laxx, Mauritsweg 46 32

23:15 CHARRLES Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 17

Deadbeat Lichtschip V11, Wijnhaven t/o 101 31

Feather & the White Reijngoud, Schiedamse Vest 148 13

XOXO LOUD Rotterdam, Posthoornstraat 9 28

23:30 Maask Rotown, Nieuwe Binnenweg 19 22

Afterparty


Maask - Rotown, 23:30 uur


Map Rotterdam


Rotown Popunie PoprondeLIVE Bart Notermans Fotografie Gemeente Rotterdam Rotterdamse Schouwburg