2012 - Tom Roelofs (Cirque Valentin in Deventer)

Rotterdam

16 September


PROGRAMMAWIJZIGING

Popronde wijziging: Mozes & the Firstborn zal om 20.45u invallen voor the Surs in Black Widow, Nieuwe Binnenweg 13b (6), hun optreden in Velvet Music, Oude Binnenweg 121a (7),  is komen te vervallen.

 

INFOSTAND

Vanaf 19.30u en tijdens de hele Popronde avond te bezoeken: de PR infostand.

Voor alle informatie over Popronde en voor merchandise bezoek je de infostand in Heidegger, Grotekerkplein 70 (16). Hier kun je de Popronde Poncho scoren, je eigen unieke Popronde T-shirt fabriceren, polsbandjes halen, de Popronde CD 2011 (of 1 van de vorige edities) aanschaffen.

Popronde line up

20:15 Aïrto Plato, Meent 116 2

Stefany June Centrum Beeldende Kunst, Nieuwe Binnenweg 75 1

20:30 Bebe Fang Ijssalon Bleij, Nieuwe Binnenweg 61a 9

Fabian Velvet Music, Oude Binnenweg 121a 7

Flux Centrale Bibliotheek Rotterdam, Hoogstraat 110 3

Gavin Mee Demonfuzz Recordstore, Nieuwe Binnenweg 86 8

I'm not mukowski Vinylspot, Van Speykstraat 145b 6

Roy Santiago De Witte Aap, Witte de Withstraat 78 4

Ze Mannschaft Hemingway, Mauritsweg 53 5

20:45 Are You A Lion Linssen, Oude Binnenweg 119a 10

Let's Go Eskimo Nederlands Architectuurinstituut, Museumpark 25 11

Mozes and the Firstborn Black Widow, Nieuwe Binnenweg 13b 13

No Ninja Am I De Plaatboef, Nieuwe Binnenweg 81a 12

21:00 Gerhardt de Vijgeboom, Oude Binnenweg 146 14

June Noa Coffee Company, Eendrachtsplein 2 17

Rufus Kain Showroom MAMA, Witte de Withstraat 29 18

Sparrow Falls Exit, Mauritsstraat 173 15

Wixley Heidegger, Grotekerkplein 70 16

21:15 Katía De Unie, Mauritsweg 34-35 19

Marijn Gusto, Schiedamse Vest 40 20

Uinko Eerenstein Veel Soeps, Nieuwe Binnenweg 125h 21

21:30 Finn Silver Centrum Beeldende Kunst, Nieuwe Binnenweg 75 1

OIIO de Ridder, Mauritsweg 28 23

Tim Calis & Reinders Nederlands Architectuurinstituut, Museumpark 25 11

traumahelikopter Iez, Witte de Withstraat 79 22

21:45 Fruit of the Original Sin Stalles, Nieuwe Binnenweg 11a 24

22:00 Hansen Tomas de Schouw, Witte de Withstraat 80 26

Monomania Black Widow, Nieuwe Binnenweg 13b 13

Rachel Louise Doelencafe , Schouwburgplein 52 27

Soul Sister Dance Revolution Club Vibes, Westersingel 50 25

The Dirty Denims Exit, Mauritsstraat 173 15

Wooden Saints Showroom MAMA, Witte de Withstraat 29 18

22:15 Amarins & le gatte negre Gusto, Schiedamse Vest 40 20

Bart van der Lee De Unie, Mauritsweg 34-35 19

Capeman Heidegger, Grotekerkplein 70 16

Make Up Your Mind Linssen, Oude Binnenweg 119a 10

The Fudge Nederlands Architectuurinstituut, Museumpark 25 11

22:30 LUIK Roodkapje, Meent 125 28

22:45 A Polaroid View Centrum Beeldende Kunst, Nieuwe Binnenweg 75 1

23:00 BlackboxRed Iez, Witte de Withstraat 79 22

Kill Ferelli Exit, Mauritsstraat 173 15

23:15 Baby Jade Brown le Vagabond, Nieuwe Binnenweg 99 29

23:30 All Missing Pieces Club Vibes, Westersingel 50 25

Milkbar Heidegger, Grotekerkplein 70 16

The Dance Nederlands Architectuurinstituut, Museumpark 25 11

23:45 Hunting The Robot Roodkapje, Meent 125 28

00:00 SKIP&DIE Rotown, Nieuwe Binnenweg 17-19 30

Afterparty


Skip&Die - Rotown, 00:00 uur


Map Rotterdam
Coffee Company NAI Coffee Company Gemeente Rotterdam