2014 - Aviva Bing (indian askin in Haarlem)

Rotterdam

4 November


Programma wijzigingen:
Mascolori doet helaas niet meer mee, dus Sured en Maurice van Hoek spelen op andere locatie: Lost & Found Store Spaces, Coolsingel 71.
14.30: Sured (preview)
15.45: Maurice van Hoek

20.00 Het optreden van The Little Years in Lilith gaat helaas niet door.

20.15: Het optreden van Stopcontact (i.s.m. StuKaFest Rotterdam) is verplaatst naar een andere locatie, namelijk naar Bar Brasserie Engels, Stationsplein 45

 

Cookhouse speelt om 21.30 ipv 21.00

23.00 The Gwoof wordt vervangen door The Curious Incident in Dizzy.

 

23.00 OBESE zin Bar3 kan helaas niet spelen  

 

INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand bij Proeflokaal Reijngoud aan de Schiedamse Vest. Ook bij de infostand: Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

Popronde previews

14:30 Sured Lost & Found Store Spaces, Coolsingel 71 1

15:00 Tusky De Plaatboef, Nieuwe Binnenweg 81-A 2

16:00 Kiki Mettler Reijngoud, Schiedamse Vest 148 3

17:00 Flecha Moon & The Confused Zilch, Nieuwe Binnenweg 110 4

Popronde line up

13:00 Banner. Wattnou, Nieuwe Binnenweg 190 5

Bjarke Ramsing Uit Je Eigen Stad CS, Proveniersplein 24 ab 6

14:00 Colin Waters Grafisch Lyceum Rotterdam, Heer Bokelweg 255 7

Levi Manner Bibliotheek Rotterdam, Hoogstraat 110 8

Moon Moon Moon Mudly's Barbershop, Nieuwe Binnenweg 200-B 9

14:30 Lukas Batteau Uit Je Eigen Stad CS, Proveniersplein 24 ab 6

Vic Willems Bistro Bar Binnenrotte, Hoogstraat 111 10

15:00 AMARTEY Kunsthal Rotterdam, Westzeedijk 341 11

15:15 The Avonden Bibliotheek Rotterdam, Hoogstraat 110 8

15:30 The Howlin Mudly's Barbershop, Nieuwe Binnenweg 200-B 9

15:45 Maurice van Hoek Lost & Found Store Spaces, Coolsingel 71 1

16:00 Aïcha Cherif Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 12

Writist Bistro Bar Binnenrotte, Hoogstraat 111 10

17:00 Assorted Travellers Bazar, Witte de Withstraat 16 13

17:15 ALASKA POLLOCK Reijngoud, Schiedamse Vest 148 3

Dandelion Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 12

19:00 Flecha Moon & The Confused Stalles, Nieuwe Binnenweg 11a 14

Francis Moon Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 12

Quibus Reijngoud, Schiedamse Vest 148 3

The Visual Holy Smoke, Tiendplein 1 15

19:15 Dakota Kraftbar, Nieuwe Binnenweg 99-B 16

Lisa Nora Hudson, Schiedamse Vest 28 17

Waltzburg Rotown, Nieuwe Binnenweg 19 18

19:30 Forever Saturday Vibes, Westersingel 50-A 19

Jermain Bridgewater StayOkay Rotterdam, Overblaak 85-87 20

PROS\PECT Black Widow, Nieuwe Binnenweg 13 21

19:45 Sean Gascoigne Ani&Haakien, Coolsestraat 47-49 22

Yasmine de Zondebok & 't Zwarte Schaap, Witte de Withstraat 96 23

20:00 Alcuna Wilds Weena, Weena 202 24

Find Us In Slumberland Holy Smoke, Tiendplein 1 15

Kitty Kitty Tuna Verward, Hoogstraat 69A 25

Massi Matrix Rotterdam, Mauritsstraat 16 26

20:15 Eelke Ankersmit Reijngoud, Schiedamse Vest 148 3

GUS Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 12

INGE VAN CALKAR Stalles, Nieuwe Binnenweg 11a 14

PIZZA KNIFE Bar3, Nieuwe Binnenweg 17 27

Stopcontact Bar Brasserie Engels, Stationsplein 45 28

Voltage De Witte Aap, Witte de Withstraat 78 29

20:30 Batobe Kraftbar, Nieuwe Binnenweg 99-B 16

Jagd Eurotrash, Vijverhofstraat 10 30

Kiki Mettler APARTT, Blaak 4 31

NIMBUS 3000 LaBru, Hartmansstraat 18A 32

VELINE De Nieuwe Poort, Weena 711 33

20:45 Bring on the Bloodshed Black Widow, Nieuwe Binnenweg 13 21

EUT Rotown, Nieuwe Binnenweg 19 18

Five Years Later Vibes, Westersingel 50-A 19

Frank Valenza StayOkay Rotterdam, Overblaak 85-87 20

21:00 Black Acid Matrix Rotterdam, Mauritsstraat 16 26

Cookhouse Hudson, Schiedamse Vest 28 17

DE KAT Dizzy, 's-Gravendijkwal 127 34

Mantra de Zondebok & 't Zwarte Schaap, Witte de Withstraat 96 23

Okke Punt Boca's, Mauritsweg 43A 35

21:15 Amber Gomaa Weena, Weena 202 24

Ed Bahonie de Riddert, Mauritsweg 28 36

HEBE Ani&Haakien, Coolsestraat 47-49 22

Super Ego Holy Smoke, Tiendplein 1 15

21:30 BEAUX Ayla, Kruisplein 153 37

GRIM TIM Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 12

Jolene Reijngoud, Schiedamse Vest 148 3

Kinoo De Witte Aap, Witte de Withstraat 78 29

The Irrational Library Stalles, Nieuwe Binnenweg 11a 14

21:45 FOES LOUD Rotterdam, Weena 701 38

Mexican Surf Bar3, Nieuwe Binnenweg 17 27

Pip Blom Kraftbar, Nieuwe Binnenweg 99-B 16

The Hubschrauber Mad Mick's Breakaway Café, Karel Doormanstraat 1 39

22:00 Charlie & the lesbians Eurotrash, Vijverhofstraat 10 30

MARCH Vibes, Westersingel 50-A 19

PEER FERRY, Westblaak 127 40

22:15 Jan Terlouw Junior & The Nightclub Theater Rotterdam – Schouwburg, Schouwburgplein 25 41

Severin Bells Rotown, Nieuwe Binnenweg 19 18

22:30 Niko Weena, Weena 202 24

Sured Boca's, Mauritsweg 43A 35

22:45 Figgie Stalles, Nieuwe Binnenweg 11a 14

The Cinema Escape Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 12

Tony Clifton De Witte Aap, Witte de Withstraat 78 29

23:00 Electropoëzie Mad Mick's Breakaway Café, Karel Doormanstraat 1 39

FUZ LOUD Rotterdam, Weena 701 38

LGHTNNG de Riddert, Mauritsweg 28 36

Nausica Kraftbar, Nieuwe Binnenweg 99-B 16

The Curious Incident Dizzy, 's-Gravendijkwal 127 34

23:15 The Ultraverse Vibes, Westersingel 50-A 19

Tusky de Zondebok & 't Zwarte Schaap, Witte de Withstraat 96 23

23:30 Bagdaddy Ayla, Kruisplein 153 37

23:45 CAMP HIGH GAIN Eurotrash, Vijverhofstraat 10 30

The Hazzah Rotown, Nieuwe Binnenweg 19 18

00:00 Fata Boom FERRY, Westblaak 127 40

Tom Tukker Stalles, Nieuwe Binnenweg 11a 14

00:30 Hunter Complex Vibes, Westersingel 50-A 19

01:15 Korfbal Rotown, Nieuwe Binnenweg 19 18

Afterparty


Korfbal - Rotown, 01.15 uur.


Map Rotterdam


StuKaFest Rotterdam Girls go BOOM Hiphop Café (Podium Grounds) Gemeente Rotterdam