2013 - Mitch Wolters (Who vs Who in Maastricht)

Rotterdam

3 November


 Helaas is het optreden van Sen Dubaj in Boudewijn gecanceld, maar Elle Hollis komt in de plaats spelen. Tijd: 19:45u.

 

 

INFOSTAND

Voor informatie over Popronde, tips en voor merchandise bezoek je vanaf 19.30u de Popronde infostand bij de Coffee Company aan het Eendrachtsplein. Ook bij de infostand: Popronde CD's van de vorige edities, oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service!

 

Stem op jouw favoriet voor de Paul Smits Award!

Als ode aan de in 2017 overleden voorzitter van Stichting Popwaarts, Paul Smits, is de Paul Smits Award in het leven geroepen, de award voor de favoriete performer van de Popronde bezoeker. In iedere stad kan het publiek haar stem uitbrengen bij de infostand!

Popronde previews

12:30 JSSY Mudly's Barbershop, Nieuwe Binnenweg 200-B 1

14:30 Carina Nebula Markthal, Dominee Jan Scharpstraat 298 2

Moon Moon Moon Lost & Found Store Spaces, Coolsingel 71 3

Sam & Julia Coffeecompany Eendrachtsplein, Eendrachtsplein 2 4

15:15 Thaïti Groos, Achterklooster 13 5

The Spvrk Black Widow, Nieuwe Binnenweg 13b 6

15:30 Surf Aid-Kit Het Derde Servies, Nieuwe Binnenweg 208A 7

16:00 The Tambles evernow, Goudsesingel 206 8

YVI Mascolori, Nieuwe Binnenweg 116 9

17:00 Cordon Rouge De Gele Kanarie, Goudsesingel 284 10

Sherman Oaks Zilch, Nieuwe Binnenweg 110 11

Snow Coats Grafisch Lyceum Rotterdam, Heer Bokelweg 255 12

Popronde line up

13:00 AIYA Markthal, Dominee Jan Scharpstraat 298 2

Dési Ducrot Wattnou, Nieuwe Binnenweg 190 13

13:30 Sheewawah SolFood Rotterdam, Pannekoekstraat 18A 14

13:45 Maggie Brown Mudly's Barbershop, Nieuwe Binnenweg 200-B 1

14:00 Lotte Walda Mascolori, Nieuwe Binnenweg 116 9

Rey tranquilo Bibliotheek Rotterdam, Hoogstraat 110 15

14:30 A Mili Het Industriegebouw (hal), Goudsesingel 52-214 16

14:45 Dusty Stray Lilith, Nieuwe Binnenweg 125 H 17

15:00 Juneville Haagse Bluf, Haagseveer 90 18

LOGOUT Mudly's Barbershop, Nieuwe Binnenweg 200-B 1

15:30 Abee Markthal, Dominee Jan Scharpstraat 298 2

Marone Bibliotheek Rotterdam, Hoogstraat 110 15

15:45 Laura Sjin De Bonte Koe, Delftsevaart 26 19

MORADO Coffeecompany Eendrachtsplein, Eendrachtsplein 2 4

Steve French Lost & Found Store Spaces, Coolsingel 71 3

16:15 Dan Hair & the Extensions Kunstuitleen Rotterdam, Goudsesingel 268 20

John-Lewis Cabot Ruby Lee and the Vintage Factory, Nieuwe Binnenweg 206A 21

16:30 Aarde aan Daan Boekhandel Donner, Coolsingel 119 22

Launchable Socks SLA, Oude Binnenweg 150A 23

19:00 I'm With Stupid Grafisch Lyceum Rotterdam, Heer Bokelweg 255 12

Meis Stalles, Nieuwe Binnenweg 11a 24

Sam & Julia By Jarmusch, Goudsesingel 64 25

19:15 Jay-Way Kraftbar, Nieuwe Binnenweg 99-B 26

Ten Times A Million Vibes, Westersingel 50-A 27

19:45 ANNA-ROSE Ani&Haakien, Coolsestraat 47-49 28

Elle Hollis Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 29

Surf Aid-Kit Old Scuola, Achterklooster 1 30

Ziggy Splynt de Zondebok & 't Zwarte Schaap, Witte de Withstraat 96 31

20:00 Coolboxer Kaapse Maria, Mauritsweg 51 32

Sherman Oaks Weena, Weena 202 33

20:15 Donna Blue Stalles, Nieuwe Binnenweg 11a 24

Filthy Felons Bar3, Nieuwe Binnenweg 17 34

20:30 Teddy's Hit Kraftbar, Nieuwe Binnenweg 99-B 26

The Spvrk Vibes, Westersingel 50-A 27

20:45 AVA NOVA De Gele Kanarie, Goudsesingel 284 10

Snow Coats Holy Smoke, Tiendplein 1 35

21:00 Carina Nebula Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 29

Cordon Rouge De Witte Aap, Witte de Withstraat 78 36

THE TEN BELLS de Zondebok & 't Zwarte Schaap, Witte de Withstraat 96 31

YVI Boca's, Mauritsweg 43A 37

21:15 JSSY Ani&Haakien, Coolsestraat 47-49 28

Van Common Weena, Weena 202 33

21:30 Bottles Of Love de Riddert, Mauritsweg 28 38

Gyo Kretz Hudson, Schiedamse Vest 28 39

Moon Moon Moon Stalles, Nieuwe Binnenweg 11a 24

21:45 Faradays Kraftbar, Nieuwe Binnenweg 99-B 26

HELM OP Bar3, Nieuwe Binnenweg 17 34

VENHILL Vibes, Westersingel 50-A 27

22:00 Donkey Kung Fu Holy Smoke, Tiendplein 1 35

Karel V11, Wijnhaven 101 40

Katie Koss FERRY, Westblaak 127 41

Leonard Luka Toko Trash, Vijverhofstraat 8 - 10 42

22:15 Dion Roman De Witte Aap, Witte de Withstraat 78 36

Jasper Mook Boudewijn, Nieuwe Binnenweg 53a-b 29

Playground Zer0 Dizzy, 's-Gravendijkwal 127 43

22:30 Elsa Lester Roodkapje, Delftseplein 39 44

Jana Mila Boca's, Mauritsweg 43A 37

LOVE COUPLE Weena, Weena 202 33

22:45 Kitchenette Stalles, Nieuwe Binnenweg 11a 24

MILLENNIALS de Riddert, Mauritsweg 28 38

The Tambles Hudson, Schiedamse Vest 28 39

23:00 G.O.D Bar3, Nieuwe Binnenweg 17 34

Sheila and the Kit Kraftbar, Nieuwe Binnenweg 99-B 26

Yip Roc V11, Wijnhaven 101 40

23:15 Nieuwegrond FERRY, Westblaak 127 41

Walden Holy Smoke, Tiendplein 1 35

Wildebeast de Zondebok & 't Zwarte Schaap, Witte de Withstraat 96 31

23:45 Luna Mae Toko Trash, Vijverhofstraat 8 - 10 42

TAPE TOY Roodkapje, Delftseplein 39 44

00:00 Kita Menari Stalles, Nieuwe Binnenweg 11a 24

00:15 Abdomen V11, Wijnhaven 101 40

00:30 O, Kutjes FERRY, Westblaak 127 41

Switch Bones de Zondebok & 't Zwarte Schaap, Witte de Withstraat 96 31

01:15 Thaïti V11, Wijnhaven 101 40

Afterparty


Thaïti - V11, 01.15 uur.


Map Rotterdam


Vocalsz Toko Trash Coffee Company Ruby Lee and the vintage factory Het derde servies Gemeente Rotterdam Stukafest Rotterdam